راهنمایی در امر خرید موبایل

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
دوستان من یک گوشی دارم که مال چند سال پیشه میخواستم بفروشمش . اون موقع از این داستان های مالکیت و این چیزا نداشت خرید گوشی ، الان من بخوام اون گوشیم رو بفروشم باید کار خاصی بکنم برای مالکیتش ؟
یعنی چون گوشی مال ۴ ۵ سال پیشه اون موقع جایی ثبت نکردم که گوشی برای منه ، الان بخواد فروخته بشه که نباید کار خاصی بکنم ؟؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
دوستان من یک گوشی دارم که مال چند سال پیشه میخواستم بفروشمش . اون موقع از این داستان های مالکیت و این چیزا نداشت خرید گوشی ، الان من بخوام اون گوشیم رو بفروشم باید کار خاصی بکنم برای مالکیتش ؟
یعنی چون گوشی مال ۴ ۵ سال پیشه اون موقع جایی ثبت نکردم که گوشی برای منه ، الان بخواد فروخته بشه که نباید کار خاصی بکنم ؟؟
نه همین کافیه تعویض سیم کارت بشه

• Like
Reactions: tempest

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا من یه گوشی برای وب گردی و تلگرام و اینستا میخوام و اینکه گوشی کلا هنگ نکنه خیلی مهمه بودجه هم تا 3 هست بیشتر هم میتونم بذارم ولی یه چی میخوام که بعدا پشیمون نشم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اقا من یه گوشی برای وب گردی و تلگرام و اینستا میخوام و اینکه گوشی کلا هنگ نکنه خیلی مهمه بودجه هم تا 3 هست بیشتر هم میتونم بذارم ولی یه چی میخوام که بعدا پشیمون نشم
از شیاومی اول mi 8 se بعد mi 8 lite بعد redmi 6x (A2 )
از هواوی اول Honor Play که پردازنده پرچمدار سال قبل هواوی روش هست .. بعد Y9 2019 یا Honor 8x و یا mate 20 lite ( که من خودم همین mate را برای خریدت پیشنهاد میدم )
گوشی های سامسونگ پیشنهاد ندادم چون همین مشخصات بخوای بگیری 1.5 برابر بیشتر باید پول بدی
برندهای دیگه هم هست و اونها را هم بدلیل عدم پشتیبانی خوبی که در ایران میشه مثل لوازم جانبی یا قطعات در صورت خرابی توصیه نمیکنم بگیری

پ.ن: یک زمانی اینجا روزی 2-3 نفر میگفتند چی بخریم یا گوشی جدید معرفی میشد در موردش حرف میزدیم ولی اما حالا سوت و کور شده :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از شیاومی اول mi 8 se بعد mi 8 lite بعد redmi 6x (A2 )
از هواوی اول Honor Play که پردازنده پرچمدار سال قبل هواوی روش هست .. بعد Y9 2019 یا Honor 8x و یا mate 20 lite ( که من خودم همین mate را برای خریدت پیشنهاد میدم )
گوشی های سامسونگ پیشنهاد ندادم چون همین مشخصات بخوای بگیری 1.5 برابر بیشتر باید پول بدی
برندهای دیگه هم هست و اونها را هم بدلیل عدم پشتیبانی خوبی که در ایران میشه مثل لوازم جانبی یا قطعات در صورت خرابی توصیه نمیکنم بگیری

پ.ن: یک زمانی اینجا روزی 2-3 نفر میگفتند چی بخریم یا گوشی جدید معرفی میشد در موردش حرف میزدیم ولی اما حالا سوت و کور شده
ممنون از اينا بهترينشون كدومه من كلا تعصب خاصي روي برند خاصي ندارم دنبال بهترينم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ممنون از اينا بهترينشون كدومه من كلا تعصب خاصي روي برند خاصي ندارم دنبال بهترينم
همشون رو بهترینها و جدیدترینها معرفی کردم و پیشنهادی هم که گفتم mate 20 lite از همه جدیدتر و بروزتر هست

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
به نظرم کیفیت ساخت هواوی از شیائومی بالاتره ،هردوشون را داشتم که میگم .در شرایط یکسان هواوی بخر

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
ایفون؟
یه موزیک یکی واست میفرسته نمیشه ذخیرش کرد شما میخوای مکالمه ضبط کنی؟
فک نکنم بشه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
چرا میشه اینی که تو میگی برا چندین سال پیشه
من خودم رفیقم با داکیومنت برام موزیک فرستاد سیو هم شد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همشون رو بهترینها و جدیدترینها معرفی کردم و پیشنهادی هم که گفتم mate 20 lite از همه جدیدتر و بروزتر هست
داش سوشا والا من که فکرشو کردم دیدم این اخرین نسلی حیفه این هزینه رو خرج گوشی کنم گفتم ارزونترین گوشی ای که سرش به تنش بارزه چنده وکدومه؟یه گوشی نسبتا معمولی رو به بالا
الان سال اخر نسل کنسولیه راحت با سه تومن اگه پرو رو هم بفروشم میتونم کنسول نسل بعد که سال دیگه میاد رو بگیرم ولی الان سه تومن خرج گوشی فقط بره تلگرام و وبگردی بنظرم زیاده حالا باز نظرشما رو میخواستم بدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر