راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
درود دوستان با 600 تومن میشه گوشی ویندوزی خرید ؟ :D

بله و بهترین انتخاب هم lumia 640 xl که با قیمت 560 گیر میاد.
ورژنی هم که lte رو ساپورت میکنه همین مدل 120 حدودی بالاتره.

من تا چند روز دیگه میخام همینو واسه کسی کادو بگیرم و تو این رنج قیمت کامل بی رقیبه.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
سلام
میشه یکی‌ دو مدل دیگه هم معرفی‌ کنید؟
قدیمی‌ هم باش عیب نداره
ممنون
اگه صرفا برای عکس گرفتن میخواید و سیستم عامل گوشی براتون اهمیتی نداره نوکیا Pureview 808 رو پیشنهاد میکنم. خودم داشتم و فوق العاده بود. دوربینش همون دوربین نوکیا لومیا 1020 هست تقریبا، با قدرت 38 مگاپیکسل. باهاش از حشرات عکس میگرفتم ریزترین اندامشون تو عکس مشخص بود دیگه خودتون حساب کنید چه دوربینی داشت!
نوکیاهای قدیمی دیگه هم باز هستن که دوربیانشون واقعا معرکه ست. جدید هم باز لومیاهای نوکیا و مایکروسافت هستن. در کل برای دوربین میخواید پیشنهاد من نوکیاست.

• Like
Reactions: fifa13

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
یخواید و سیستم عامل گوشی براتون اهمیتی نداره نوکیا Pureview 808 رو پیشنهاد میکنم. خودم داشتم و فوق العاده بود. دوربینش همون دوربین نوکیا لومیا 1020 هست تقریبا، با قدرت 38 مگاپیکسل. باهاش از حشرات عکس میگرفتم ریزترین اندامشون تو عکس مشخص بود دیگه خودتون حساب کنید چه دوربینی داشت!
نوکیاهای قدیمی دیگه هم باز هستن که دوربیانشون واقعا معرکه ست. جدید هم باز لومیاهای نوکیا و مایکروسافت هستن. در کل برای دوربین میخواید پیشنهاد من نوکیاست.

آره موافقم نوکیا ها بخصوص سری ها قدیمی کیفیت دوربینشون خیلی بالاست
چند وقت پیش یکی یه عکس از تخت جمشید برام فرستاد - دیدم عکس خیلی با کیفیته , بهش گفتم با چی عکس گرفتی؟ با دوربین دیجیتال یا گوشی؟ گفتش با n9 گرفته بودم 2 مگابایتو خورده ای حجم عکس بود
حالا من خودم با گوشی اندرویدی که دوربینش 5 بود عکس انداخته بودم اصلا در حد این عکس قدیمی نبود

جدیدن دنبال خرید nokia 701 و nokia 603 ام

• Like
Reactions: Skull Knight

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
دوستان کسی مشکل تاچ آیفون در زمان شارژ رو داره؟
شارژر و کابل به طور حتمی اصل اه، چی کارش باید کرد؟ خطرناکه؟
آداپتور رو ۱۸۰ درجه بچرخید و به پریز وصلش کنید (بر عکسش کنید) احتمالش هست که درست شه. منم این مشکل رو فقط با آداپتور و کابل دوستم توی خونه خودش هم روی آیفون و هم آیپد خودم (و آیفون خودش) دارم ولی با آداپتور خودم و توی خونه خودم این مشکل نیست. خطری هم ایجاد نمیکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آره :sunglasses::grin:سوالی داشتی بپرس البته مال من ردمی نوت 3 پرو هستش
سلام عزیز:relaxed:
من اتفاقا دنبال ردمی 3 و نوت 3 میگشتم اینجا:grinning:
میتونی یه نقد کوچولو از گوشیت بذاری؟با ردمی 3 معمولی هم مقایسه کن از نظر سخت افزار.ایا فرق زیادی با هم دارن؟شما چند خریدی؟این نمایندگی رسمیش اومد بالاخره؟
ما که دیگه حاضر نیستم پول تو حلقوم شرکتای معروف بریزیم:angry:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
سلام عزیز:relaxed:
من اتفاقا دنبال ردمی 3 و نوت 3 میگشتم اینجا:grinning:
میتونی یه نقد کوچولو از گوشیت بذاری؟با ردمی 3 معمولی هم مقایسه کن از نظر سخت افزار.ایا فرق زیادی با هم دارن؟شما چند خریدی؟این نمایندگی رسمیش اومد بالاخره؟
ما که دیگه حاضر نیستم پول تو حلقوم شرکتای معروف بریزیم:angry:
خب اول اینو بگم که من نسخه معمولی رو باهاش کار نکردم ولی با تو جه به قدرت cpu و گرافیک و دوربین pro وفاصله نه چندان قیمت هاشون

قطع pro گزینه بهتریه والا من گوشی با گوشی lg g4 پسر خالم که دو هفته قبله من با قیمت یکو پونصد خریده بود نشستیم کامل مقایسه کردیم

که واقعا redmi با توجه به این که پونصد تومن ارزونتر بود نسبت به g4 کم نمیاورد که هیچ تو برخی موارد هم سرتر بود از ظاهر بگم که واقعا با اون بدنه

فلزیش معرکس از g4 خوش دست تره باتریش میخوره g4 رو :sunglasses: در مورد بازیها سنگین ترین بازی های موجود در اندروید رو ریختیم و همزمان

با g4 مقایسه کردیم که ردمی سربلند بیرون اومد و پایا پای یا حتی در بعضی موارد سریع تر اجرا می کرد بازیزی هارو بدون لگ ولی کیفیت دوربین

والا اینجا g4 با اختلاف کمی سرتر بود بزار با نمره قیاس کنیم دوربین رو به نظرم g4 از 10 نمره 9 رو میگره و redmi note 3 pro به راحتی 8.5 رو میگیره

با توجه به این قیمت و سخت افزار فوق العاده و دوربین عالی به نظرم به صرفه ترین گوشی جهانه به نظرم فوق العادس بنده هم یه تومن خرید کردم این گوشی رو

البته عجله کردم و یه هفته بعد قیمت گوشی پایینتر اومد الانم فک کنم 900 هم بتونی گیر بیاری فقط حواست باشه از جای

معتبر بگیری که معمولیشو به جای pro قالب نکنن والا در مورد نمایندگی صحبت شده به زودی شروع به کار میکنن ولی تاریخ دقیقشو

دقیق نمیدونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fifa13 and IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خب اول اینو بگم که من نسخه معمولی رو باهاش کار نکردم ولی با تو جه به قدرت cpu و گرافیک و دوربین pro وفاصله نه چندان قیمت هاشون

قطع pro گزینه بهتریه والا من گوشی با گوشی lg g4 پسر خالم که دو هفته قبله من با قیمت یکو پونصد خریده بود نشستیم کامل مقایسه کردیم

که واقعا redmi با توجه به این که پونصد تومن ارزونتر بود نسبت به g4 کم نمیاورد که هیچ تو برخی موارد هم سرتر بود از ظاهر بگم که واقعا با اون بدنه

فلزیش معرکس از g4 خوش دست تره باتریش میخوره g4 رو :sunglasses: در مورد بازیها سنگین ترین بازی های موجود در اندروید رو ریختیم و همزمان

با g4 مقایسه کردیم که ردمی سربلند بیرون اومد و پایا پای یا حتی در بعضی موارد سریع تر اجرا می کرد بازیزی هارو بدون لگ ولی کیفیت دوربین

والا اینجا g4 با اختلاف کمی سرتر بود بزار با نمره قیاس کنیم دوربین رو به نظرم g4 از 10 نمره 9 رو میگره و redmi note 3 pro به راحتی 8.5 رو میگیره

با توجه به این قیمت و سخت افزار فوق العاده و دوربین عالی به نظرم به صرفه ترین گوشی جهانه به نظرم فوق العادس بنده هم یه تومن خرید کردم این گوشی رو

البته عجله کردم و یه هفته بعد قیمت گوشی پایینتر اومد الانم فک کنم 900 هم بتونی گیر بیاری فقط حواست باشه از جای

معتبر بگیری که معمولیشو به جای pro قالب نکنن والا در مورد نمایندگی صحبت شده به زودی شروع به کار میکنن ولی تاریخ دقیقشو

دقیق نمیدونم
داداش من منظورم ردمی 3 بود نه ردمی نوت 3 :grimacing:.همونی که 570 قیمتشه:hushed:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
داداش من منظورم ردمی 3 بود نه ردمی نوت 3 :grimacing:.همونی که 570 قیمتشه:hushed:
شرمنده والا من دیگه با اونا کار نکردم نمیدونم یه دوستمون اینجا بود با اسم کاربریu 2 اگه از ایشون راهنمایی بگیری بهتره

• Like
Reactions: IMANOKA

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستان کسی اینجابلده چجوری گوشی رو فلش میزنن
من گوشیم xperia z3 هست قصدم اینه که فلشش کنم ولی نمیخوام کاستوم رم بریزم بالاش میخوام رو همین رام رسمی خودش فلش بشه...یک مشکلی واسش پیش اومده که با ریست فکتوری حل نمیشه و باید فلش بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر