راهنمایی در امر خرید موبایل

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام من تصمیم قطعی رو برای خرید گرفتم فقط موندم که بین این دوتا گوشی یکی رو انتخاب کنم،دوستان اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید که کدوم مدل رو بخرم ... سپاسگذارم
هواووی P7
هواووی HONOR 3X G750

سلام مسعود گل پيشاپيش تبريك عرض ميكنم.نظر من رو p7 فاكتوراى زيادى داره هم بلندگو خوب هم سخت افزار مناسب و شيك بودن و نازك بودنش به كنار و مهمترين فاكتورش اينكه پرچمدار

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان امروز تو فروشگاه یه نگاهی‌ به Smart Phones انداختم واسه اولین بار 8 هسته‌ای دیدم
نظرتون دربارهٔ این مدل چیه؟
ALCATEL 6043 D IDOL X
32GB
Octa-core 2GHz
€ 359
من چند تا تست رو پیدا کردم بیشتر سایتا تعریف کردند، نسبت به قیمت کمش خیلی‌ خوبه
امتیازشم بالاِ, حتا بعضی‌ از مجلات ۹۰ یا ۱۰۰ دادند
http://www.testberichte.de/p/alcatel-tests/one-touch-idol-x-testbericht-384412.html

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام من تصمیم قطعی رو برای خرید گرفتم فقط موندم که بین این دوتا گوشی یکی رو انتخاب کنم،دوستان اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید که کدوم مدل رو بخرم ... سپاسگذارم
هواووی P7
هواووی HONOR 3X G750
فکر کنم منظورت HONOR 3X pro هست !؟ چون اگر این باشه مشخصات تقریبا شبیه هم هست با تفوات کوچک
p7 مدل 16 داره در صورتی که 3x 32 گیگ هست یعنی پول مموری دیگه نمیخواید بدید
ولی p7 کیفیت صدای بهتری داره
اما ایا با 5.5 اینچ مشکلی در دست گرفتن نداری ؟ چون بعضی ها صفحه خیلی بزرگ دوست ندارند البته تجربه شخصی خودم که راحت داخل جیب میزاشتم سوار موتور میشدم و بدون هیچ مشکلی رانندگی میکردم
من خودم شخصا P7 بهت توصیه میکنم به دلیل: اول اینکه پرچمدار این شرکت هست دوم اینکه کیفیت صدای بهتری داره ولی خوب اگر 5.5 اینچی دست بگری دیگه از نظرت 5 هم مینی حساب میشه :D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من چند تا تست رو پیدا کردم بیشتر سایتا تعریف کردند، نسبت به قیمت کمش خیلی‌ خوبه
امتیازشم بالاِ, حتا بعضی‌ از مجلات ۹۰ یا ۱۰۰ دادند
http://www.testberichte.de/p/alcatel-tests/one-touch-idol-x-testbericht-384412.html
باتریش واقعا ضعیفه
قیمتش بالاست {حدود 1250}
ساپورت خوبی فکر نکنم داشته باشه
رم نمیخوره
ورژن اندروید ش پایینه 4.2.1
و الان به نسبت گوشیهای بازار قیمتش الکی بالاست
هواووی P7
هواووی HONOR 3X G750
قدرتشون تقریبا یکیه
صفحه 5.5 اچ دی در مقابل 5 فول اچ دی
باتری 3000 میلی آمپر در مقابل 2500
تقریبا سلیقه ای هست که من از جفتشون خوشم نیومد {به نسبت قیمت}
اینها به نظرم به نسبت قیمت امکانات بیشتری در اختیارت میذارن {همون حدود950 تا 1200}
Xiaomi Mi 3 - Full phone specifications
حدود 1000 تومن
Xiaomi Redmi Note - Full phone specifications
حدود 750 - 800 تومن

Huawei Honor 3X Pro - Full phone specifications
بد نیست - عالی هم نیست
حدود 1100

OnePlus One - Full phone specifications
اگه فرض کنیم قیمتش بیشتر از 300 دلار هست , عالیه ... خریدش رو منطقی تر میکنه
حدود 1300 برای 16 گیگ و حدود 1500 برای 64 گیگ
از الان هم آپدیت اندروید L براش تضمین شده است ... تیم سیانوژن هم پشتشه
تضمین از این بالاتر....؟
کدوم سایته؟؟
از کجا منظورت هست؟؟؟
اره خیلی تو بازار نیستن فقط هواوی تو ایران زیاد پیدا میشه
البته در اینده شاید بیشتر ولی الان یه حساب کردم دیدم قیمتش بالا در میاد اگه سفارش بدم
میتونم با دردسر کمتر گوشی از برند معروف معروف بگیرم الان قیمت نکسوز خیلی خوبه
حالا باز باید یه بررسی کنم دوستان اگه نظری دیگه ایی دارن بگن
یادم رفت اسم سایت رو بنویسم
barsashop.com

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هواوی دنبال برند سازی گوشی بد نمیسازه جدیدا و پشتیبانی خوبی هم داره.
یعنی میخواد کاری کنه وقتی یکی هواوی خرید گوشی بعدیشم هواوی باشه:D
من زمستون همین جا گوشی های انری3سی و 3اکس رو معرفی کردم و مورد حمله دوستان قرار گرفتم
الان این گوشی ها وارد ایران شدن و منم چند تا براخودم و فامیل گرفتم
باقیمت560تومن از خیلی از گوشی های سامسونگ وسونی و اچ تی سی زیر1میلیون بهتره
تا حالا هم چندتا اپدیت برااومده و تو چین هم اندروید4.4براش عرضه شد به زودی جهانی براش میاد
از نظر طراحی و قدرت و صفحه نمایش اصلا شبیه گوشی560تومنی نیست
رابط خوبی نداره ولی1ماه تاحالا هنگ نکرده و خیلی رونه
درکل خیلی راضیم:D

- - -ویرایش - - -

هواوی دنبال برند سازی گوشی بد نمیسازه جدیدا و پشتیبانی خوبی هم داره.
یعنی میخواد کاری کنه وقتی یکی هواوی خرید گوشی بعدیشم هواوی باشه:D
من زمستون همین جا گوشی های انری3سی و 3اکس رو معرفی کردم و مورد حمله دوستان قرار گرفتم
الان این گوشی ها وارد ایران شدن و منم چند تا براخودم و فامیل گرفتم
باقیمت560تومن از خیلی از گوشی های سامسونگ وسونی و اچ تی سی زیر1میلیون بهتره
تا حالا هم چندتا اپدیت برااومده و تو چین هم اندروید4.4براش عرضه شد به زودی جهانی براش میاد
از نظر طراحی و قدرت و صفحه نمایش اصلا شبیه گوشی560تومنی نیست
رابط خوبی نداره ولی1ماه تاحالا هنگ نکرده و خیلی رونه
درکل خیلی راضیم:D

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام
ببخشید من وقت خوندن صفحات و پست های قبلی رو ندارم و سوالم که احتمالا پرسیده شده رو مطرح می‌کنم:
از این نظر که گوشی‌های huawei از نظر فنی و سخت افزاری خوب هستن با توجه به امتیاز دهی و نقد و بررسی و بنچمارک و هرچی که هست و نیست فکر می کنم شکی نباشه ولی می خواستم بپرسم که آیا این خوب بودن برای ۶ ماه تا ۱ سال باقی می مونه یا برای ما فقیر بیچاره‌ ها که تا حداقل پنج شش سال گوشیمونو نگه می داریم هم «ماندگاری و دوام» داره؟ خلاصه این که طوری نشه که بعد از یک سال شاهد افت کیفیت فاحشی باشم یا مجبور به تعمیر و تعویض و... بشم.
متشکر و ممنون

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
از این نظر که گوشی‌های huawei از نظر فنی و سخت افزاری خوب هستن با توجه به امتیاز دهی و نقد و بررسی و بنچمارک و هرچی که هست و نیست فکر می کنم شکی نباشه ولی می خواستم بپرسم که آیا این خوب بودن برای ۶ ماه تا ۱ سال باقی می مونه یا برای ما فقیر بیچاره‌ ها که تا حداقل پنج شش سال گوشیمونو نگه می داریم هم «ماندگاری و دوام» داره؟
دیگه انقدرا هم گوشی های بوقی نیستند و 1 سال که چیزی نیست! البته بستگی داره چه مدلی رو می خرید. الان مثلا P7 گوشی خیلی خوبیه منتهی چند مورد دیدم کاربرا گفتند G730 شدیدا توی باز کردن گالری قفل میکنه!
اول از همه اینکه هر چقدر پول بدید همونقدر هم آش می خورید. هر چقدر گوشی بهتری بخرید، مدت زمان بیشتری هم به روز خواهد بود و کار میکنه.
چقدر پول می خواهید خرج کنید الان؟ بگید که بهتر راهنمایی کنیم.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سایت رو الان دیدم خیلی سایت خوبی به نظر میاد
xiaomi هم داشت هم mi3 هم mi pad البته mi4 رو نداشت که شاید بیاره
میگم چقد این سایت رو میشناسی میشه بهش اعتماد کرد؟؟
خودم که ازش نخریدم
ولی اینو , چند تا سایت دیگه هستن که تو کار گوشی های مطرح چینی هستند
فروشگاه بست چاینا
فروشگاه امیر اکسپرس...بهترین گوشیهای چینی و اصل ، ارزان ،مطمئن
کلا موقع خرید باید سعی کنید تا جای ممکن حضوری خرید کنید

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
دیگه انقدرا هم گوشی های بوقی نیستند و 1 سال که چیزی نیست! البته بستگی داره چه مدلی رو می خرید. الان مثلا P7 گوشی خیلی خوبیه منتهی چند مورد دیدم کاربرا گفتند G730 شدیدا توی باز کردن گالری قفل میکنه!
اول از همه اینکه هر چقدر پول بدید همونقدر هم آش می خورید. هر چقدر گوشی بهتری بخرید، مدت زمان بیشتری هم به روز خواهد بود و کار میکنه.
چقدر پول می خواهید خرج کنید الان؟ بگید که بهتر راهنمایی کنیم.
ممنون دوست عزیز
حدود ۱ تومن... ترجیحا زیر یک تومن.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
حدود ۱ تومن... ترجیحا زیر یک تومن
گزینه های مختلفی الان برای خرید دارید:
S4 Mini
G2 mini
Desire 700
Grand 2
اگر هم میتونید یه 170 تومن دیگه جور کنید P7 و Nexus 5 عالی هستند

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آقا با 500 چیزی میشه گیر آورد؟
مگه هنوز نخریدی علیرضا؟ :| گفته بودی از ویندوز و لومیا 520 خوشت نیومده. Xperia M گوشی خوبی هستش. 1GB هم رم داره
120 تومن بیشتر هزینه کن بده LG L80 Dual بخر. آندروید کیت کت داره، رم 1GB، صفحه نمایش 5 اینچی IPS و دوربین 5! خیلی گوشی به صرفه ای هستش و از همه هم جدیدتر و به روز تر هستش
LG L80 Dual D380 - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مگه هنوز نخریدی علیرضا؟ :| گفته بودی از ویندوز و لومیا 520 خوشت نیومده. Xperia M گوشی خوبی هستش. 1GB هم رم داره
120 تومن بیشتر هزینه کن بده LG L80 Dual بخر. آندروید کیت کت داره، رم 1GB، صفحه نمایش 5 اینچی IPS و دوربین 5! خیلی گوشی به صرفه ای هستش و از همه هم جدیدتر و به روز تر هستش
LG L80 Dual D380 - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
نه :|
این هواووی ها که نسبت به قیمتشون خوبن چه طورن ؟ یا از این برند چینی های درست حسابی ؟
اینقدر نمیخوام هزینه کنم میخوام یه چیز موقت بخرم تا 2 3 ماه دیگه یه چیز خوب بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر