راهنمایی در امر خرید موبایل

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بنچمارک های نوت 3 رو که دیدم از همه قویتر بود حالا شنیدم سامسونگ تقلب کرده درسته ؟ یا نتایج درست بوده و از همه قویتره ؟

همه‌ی سازندگان تراز اول اندروید، شامل Samsung، Sony، LG، hTC نتایج تستها رو با روشی تغییر میدند. بنظر خود من کار درستی نیست گرچه کاملا تقلب هم نیست. این برنامه‌های بنچ‌مارک هدفشون دادن امتیاز به عملکرد گوشی در زمینه‌های مختلفه. کاری که سازندگان می‌کنند میان در حین اجرای این نرم افزارها، کاری می‌کنند که سرعت پردازش CPU و GPU کمی بالاتر بره تا امتیاز بهتری کسب کنند.

فقط مسئله اینجاست که تعدادی از برنامه‌های بنچ‌مارک معروف، حداکثر توان گوشی رو در نظر نمی‌گیرند. برای همین این یک مقدار امتیاز بالاتری که گرفته میشه عملا توسط خود دستگاه گرفته شده نه با تقلب نرم‌افزاری

بعد دوست عزیز زیاد خودتون رو درگیر قویترین بودن گوشی نکنید، چون با این حساب باید حداکثر هر دو 2-3 ماه یک گوشی جدید خریداری کنید

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان من فردا پس فردا می خوام یه 5s 16 gig خاکستری بخرم. می خواستم ببینم دوستان می تونید به توضیح در رابطه با iccid و lla بدید. من هر جا میرم میگم گوشی با این مشخصات می خوام می گن داریم. بعد که میارن می بینم پشتش iccid را زده. اونا که می گن iccid الکیه و هیچ فرقی نداره.
اگر نکته ای هم هست که باید در خرید آیفون دقت کنم، راهنمایی کنید ممنون می شم. پلمب T هم تا اونجا که من فهمیدم چهار طرف جعبه بالا پایینش اون دوخت بسته بندیش شبیه T هست . درست می گم ؟!

بعد هر چی بیشتر می گذره فکر می کنم 16 گیگ کمه. ولی 32 گیگش هم تقریبا 200-250 گرونتره. من بیشتر آهنگ گوش می دم و از یه برنامه های خاصی استفاده می کنم. زیاد اهل اپلیکیشن های مختلف نیستم. به نظرتون 16 کافیه یا 32 بگیرم؟ دو به شک شدم !

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید بین sony z1 و 5S کدوم یکی رو بخرم؟
خودم تا حالا 4S داشتتم میخوام ببینم اگه برم سوراغ اندروید پشیمون نمیشم؟اخه بعضیا گفته بودن ک اول ایفون داشتن الان
رفتن سوراغ اندروید پشیمونن.اگه میشه راهنمایی کنید.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
خودم تا حالا 4S داشتتم میخوام ببینم اگه برم سوراغ اندروید پشیمون نمیشم؟اخه بعضیا گفته بودن ک اول ایفون داشتن الان

من میگم نوت 3 چون فکر کنم از هر دو بهتره ولی باید نیاز خودت رو ببینی

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
من میگم نوت 3 چون فکر کنم از هر دو بهتره ولی باید نیاز خودت رو ببینی

نه کلا از برند سامسونگ خوشم نمیاد یجورایی همه مدلاش عین همن ب نظرم :D
من گوشی رو بیشتر بخاطر اپلیکیشن و بازی میخوام,بنظر شما کدوم یکی بیشتر نیازمو براورده میکنه؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
به نظر من برو همون 5s بگیر.اگه با اندازه صفحش و قیمتش مشکلی نداری(کلا ios شسته رفته تره نسبت به اندروید)
اگرم میخوای سمت اندروید بری من اینا رو بهت پیشنهاد میکنم
1-samsung galaxy note 3
2-lg g2
3-htc one
البته one یک رده از اینا پایینتره چون قدیمیتره ولی کسایی که از ios میان به سمت اندروید بهتره one بگیرن به خاطر این که هم جنس بدنش از ایفون کم نمیاره و هم رابط کاربری زیبایی داره

دوستان یک سوال:میخوام نوت 3 بگیرم میرزه 100 بیشتر بدم به خاطر مدل 9005؟؟

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
کلا چی میخوای از گوشیت؟چی تو آیفون نبوده که حالا به فکر تغییر افتادی؟
اول نیازتو بشناس بعد انتخاب کن...اگه الان با iPhone راحتی پس نباید عوضش کنی و دلیلم نداره اما اگه غیر از اینه بگو که گوشی بهتری تو اندروید بهت پیشنهاد بشه.
پ.ن:دوستانی که Note 3 معرفی میکنند اگه حتی گوشی بهتری باشه بهتره یک نسخه برای همه پیچیده نشه.. :)
سپاس

دوستان بین zl و z کدوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه داشم میخوام
تقریبا یا دقیقا هیچ فرقی با هم ندارن!تمام مشخصات داخلیشون یکیه...صرفا جای سنسور و دوربین جلو و اینکه ZL ضد اب نیست و بجاش باتریش قابل تعویضه.از لحاظ آپدیت و بحث نرم افزاری هم همینطوره...جنس بدنشونم فرق داره...از نزدیک ببینه اگه انتخاب بین این 2 هست و هر کدوم خوشش اومد اونو بگیره.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما

سلام.
فکر نکنم فرقی به جز مدل cpu داشته باشند. همون N-900 بگیر نمی ارزه 100 بیشتر بدی واسه N-9005 چون عملا فرقی ندارند.(البته فکر کنم تنها مزیت n9005 فیلم برداریشه.)
دوستانی که میخوان گوشی اندرویدی بگیرند به نظرم اگه یک گوشی میخوان که از نظر سرعت و سخت افزار قوی باشه note 3 بخرند ولی اگه سرعتو اینا زیاد براشون مهم نیست و بیشتر به جنس گوشی و طراحی بدنش اهمیت میدند htc one max یا htc butterfly s بهترین انتخاب هستش.اکسپریا z1 هم از نظر طراحی خوبه.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی

به نظر من هم نه چون حتی من شنیدم که مدل 8 هسته ای قویتر هست از نظر سخت افزار و این که فیلم برداری 4k هم هنوز تلوزیون های 4k نیومده و رواج پیدا نکرده نسل 4 اینترنت هم که در ایران نیست !
پس به نظرم نمی ارزه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
یه دوستی دارم میخواد تا 2500 گوشی بگیره چی پیشنهاد میکنید؟ios یا اندروید حتما باشه

سلام.
اگه ios میخواد که iPhone 5s 32gb اگه اندروید میخواد همونطور که گفتم اگر سرعتو اینا براش مهمه Galaxy note 3 64gb اگه از نظر طراحی و ساخت مهمه براش و باگوشی بزرگ مشکلی نداره HTC One max 32GB اگه هم میخواد کوچیک باشه HTC Butterfly s 32GB.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.
اگه ios میخواد که iPhone 5s 32gb اگه اندروید میخواد همونطور که گفتم اگر سرعتو اینا براش مهمه Galaxy note 3 64gb اگه از نظر طراحی و ساخت مهمه براش و باگوشی بزرگ مشکلی نداره HTC One max 32GB اگه هم میخواد کوچیک باشه HTC Butterfly s 32GB.

بین نوت 3 و s4 و ایفون 5s و htc1 کدوم بهتره؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما

گوشی های s4 و htc one یکم قدیمیترند. ولی بین note 3 و iPhone خودم با گوشی برادرم تست geekbenchmark کردم سرعت iPhone 5s بیشتره. ولی خوب خیلی قابلیت هارو مثل nfc نداره.اگه گوشی میخواین که کمترین محدودیت هارو داشته باشه note 3 و اگر گوشی شکیل و سرعتی میخواین iPhone 5s.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
هر دو عالین و بزرگترین غول های بازار ولی تو بیشتر بنچمارک هایی که درgsmarena دیدم رو نوت 3 توش اول بود ولی خوب 5sتو یه سری تست ها نوت رو برد ولی در کل نوت 3 پادشاه اندروید و 5 اس پادشاه ios هست و به نظر شخص بستس ولی من خودم نوت3 رو برتر میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر