راهنمایی برای خرید موبایل

امروز برای مادرم رفتم بازار یه موبایل داریا باند گرفتم به قیمت 7.500
در یک کلام با این قیمت فوق العادس
شارژر 66 واتی هم به شکل هدیه روش دادن
نتیجه این حمایت کردن ها از گوشی ارزون با برند مثلا ایرانی که به صورت oem/odm طراحی و ساخته میشه (توسط چین)، چیزی جز افزایش تعرفه واردات گوشی های دیگه نیست. دیگه خود دانید اگر میخواید بخرید، یا بدتر از اون، تبلیغ کنید

نتیجه این حمایت کردن ها از گوشی ارزون با برند مثلا ایرانی که به صورت oem/odm طراحی و ساخته میشه (توسط چین)، چیزی جز افزایش تعرفه واردات گوشی های دیگه نیست. دیگه خود دانید اگر میخواید بخرید، یا بدتر از اون، تبلیغ کنید
دیگه وقتی خوبه دلیلی نمیبینم که بگم بده وضع ایران همینه حالا شما میخوای اینطوری موضع بگیری به خودت بر میگرده
با 7 تومن باید بری a14 بگیری که به درد لای در گذاشتن هم نمیخوره
هیچ گونه ربطی هم به حمایت نداره جلوی هرگونه واردات گوشی گرفته میشه چه بخوایم چه نخوایم

• Like
Reactions: Ecthelion
یه گوشی مسافرتی به دستم رسیده و رفتم تو سایت گمرک رجیسترش کنم. اما بعد از زدن کد IMEI حافظه گوشی رو به جای ۱۲۸ گیگ نوشته ۲۵۶ گیگ. مدل و بقیه چیزهاش درسته‌.
به نظرتون چیکار کنم؟ رجیسترش بکنم؟ :D
صبح به پشتیبانی همتا زنگ زدم طرف گفت نمیدونم :D

یه گوشی مسافرتی به دستم رسیده و رفتم تو سایت گمرک رجیسترش کنم. اما بعد از زدن کد IMEI حافظه گوشی رو به جای ۱۲۸ گیگ نوشته ۲۵۶ گیگ. مدل و بقیه چیزهاش درسته‌.
اگر گزینه دیگری برای انتخاب برات نمیاد مشکلی نیست

خودم قبلا آیفون ۲۵۶ گیگ رو ۱۲۸ ثبت میکردم مشکلی هم نبود

سلام، چندین بار این اتفاق افتاد و ریجستر کردم و مشکلی نبود. مورد من نمایش 64 گیگ بجای 128 بود. به نظر نمیاد مورد خاصی باشه.

• Like
Reactions: RED_BEARD39
همینو کم داشتیم . گوشی آ خ و ن د ی استفاده کنیم🤢🤮
:))بابا اشتباه گرفتید منم با کلیت این قضیه مشکل دارم اما دیگه همینه مگه جلو رجیستر ایفون رو گرفتن چی شد
کم کم جلوی همه رو میگیرن که حمایت بشه از تولید داخل ( چینی ) دیگه
هیشکی هم هیچکاری نمیکنه کلا ما ملت ایران همینیم میشینیم نگاه میکنیم
الان جدی فکر کردید اینا نشستن ببینن مثلا گوشی داریا چقدر میفروشه ؟ که تصمیم بگیرن جلو واردات گوشی رو ببندن یا نه ؟
دیگه بچه گانه رفتار نکنید لطفا
این درد همه ما عه اما منطق داشته باشید

• Like
Reactions: S0NY
View attachment 345119
دوستان این مبدل برای شارژر 45 وات سامسونگ خوب هست؟
اگه خوبه نرم بگردم دنبال چیز دیگه
خوبه آقا از سرشم زیاده
این فقط یک تبدیل ۳ به ۲ برقه قرار نیست کار خاصی انجام بده که نگرانش باشی

فقط چک کن دو شاخ فلزی که داخل پریز برق میره شل و ول نباشه و همه چیزش فیت باشه

خوبه آقا از سرشم زیاده
این فقط یک تبدیل ۳ به ۲ برقه قرار نیست کار خاصی انجام بده که نگرانش باشی

فقط چک کن دو شاخ فلزی که داخل پریز برق میره شل و ول نباشه و همه چیزش فیت باشه
ممنونم
حله
بازار چیز های جانبی گوشی عجیبه
مخصوصا اگر یکم اون گوشی اسم و رسم دار باشه اتومات هزینه یه گلس ساده هم چند برابر میشه
گلس و قاب گرفتم
این مونده بود که حل شد

بشدت منتظر معرفی گوشی محبوبم پیکسل های جدید هستم.
قصد داشتم این ماه pixel 8 رو بخرم ولی گفتم صبر کنم ببینم حدود 11 روز دیگه pixel 9 ها معرفی شن و ببینم چه خبره.
طبق شایعه ها امسال گوگل جای دو مدل، قصد معرفی 3 مدل از pixel 9 رو داره و یدونه فولد.
امیدوارم افزایش قیمت نداشته باشه مدل پایه، که بتونم بخرم وگرنه باید به همون 8 اکتفا کنم.
این دو ماه که 7 رو فروختم بشدت جای خالیش رو حس میکنم.
اندروید برای من فقط تو پیکسل ها معنی داره.

بشدت منتظر معرفی گوشی محبوبم پیکسل های جدید هستم.
قصد داشتم این ماه pixel 8 رو بخرم ولی گفتم صبر کنم ببینم حدود 11 روز دیگه pixel 9 ها معرفی شن و ببینم چه خبره.
طبق شایعه ها امسال گوگل جای دو مدل، قصد معرفی 3 مدل از pixel 9 رو داره و یدونه فولد.
امیدوارم افزایش قیمت نداشته باشه مدل پایه، که بتونم بخرم وگرنه باید به همون 8 اکتفا کنم.
این دو ماه که 7 رو فروختم بشدت جای خالیش رو حس میکنم.
اندروید برای من فقط تو پیکسل ها معنی داره.
تو پردازنده ظاهرا ضعیفتره چون خواستن خنک تر باشه !
فک عین ادم پیکسل رو با اسنپ 8 نسل 4 میداد بیرون! چی میشد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or