راهنمایی در امر خرید موبایل

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام. دوستان نظرتون درمورد گوشی mi 11 lite شیائومی چیه؟از نظر اندازه و اجرای بازیایی مثل pubg و cod راحت روان اجرا میکنه؟
و اینکه پشتیبانی و آپدیت شیائومی چطوره؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام. دوستان نظرتون درمورد گوشی mi 11 lite شیائومی چیه؟از نظر اندازه و اجرای بازیایی مثل pubg و cod راحت روان اجرا میکنه؟
و اینکه پشتیبانی و آپدیت شیائومی چطوره؟
منم از نسخه 5g خوشم اومده بنچمارک بالایی داره و احتمال زیاد راحت اجرا کنه بازیارو.
معمولن دوتا آپدیت اندروید و 3 تا رابط کاربری و میگیرن.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
سلام بین s20 Fe و 10t کدوم بگیرم بنظرتون؟
شنیدم سامسچ این گوشی رو ۳ سال پشتیبانی میکنه درسته؟

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
قبل خرید s20 fe یه سر به ردیت و سایت های خارجی بزن
خیلیا از مشکل تاچ شکایت کردن.با آپدیت احتمالش کمتر شده ولی همچنان واسه بعضیا وجود داره و حل نشده

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
تا 10 میلیون چه گوشی رو پیشنهاد میدید؟
خودم نظرم رو Galaxy M51 , Galaxy M62 و Mi 10T هست.
قطعاً mi 10t بهتره. فریم فلزی و پشت شیشه، اما ایرادهایی رو بعضیا بهش وارد میکنند که بیشتر بستگی به سلیقه و استفاده اتون داره ، که صفحه IPS داره نسبت به امولد یه سری تفاوت ها داره. درگاه کارت حافظه و گواهی مقاومت دربرابر آب و جک هدفون نداره. بیرون زدگی ماژول دوربین خیلی زیاده و وزن گوشی بالاس و یه سری ایرادهای جزیی هم به دوربین ها میگیرن.

• Like
Reactions: soltanmasoud

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
Redmi Note 9T 5G
چطوره؟ ?
مشکل باتری نداره؟
بعد پردازنده ش؛
MediaTek Dimensity 800U هست، این پردازنده تو اجرای شبیه سازای damon ps2 و citra چطوره عملکردش؟ کلا گویا مشکل پردازنده های مدیاتک با امولاتورها حل شده یا من اشتباه میکنم؟

گوشی با پردازنده اسنپ که فایو جی هم باشه تا هفت تومن معرفی کنید
اگه هم فایو جی نمیصرفه و بعدا میشه مودم سیم خورشو گرفت، همون فورجی خوب بگید

@Sega_genesis

پ.ن: برای این میگم ارزون چون گرون باشه از آدم بزنن یا مشکلی پیش بیاد میره رو مخ، منم هفت روز هفته رو سرکار و راهم.

آخرین ویرایش:

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
poco x3
5g با اسنپ گرونتر در میاد.در حد ۱۰

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
Redmi Note 9T 5G
چطوره؟ ?
مشکل باتری نداره؟
بعد پردازنده ش؛
MediaTek Dimensity 800U هست، این پردازنده تو اجرای شبیه سازای damon ps2 و citra چطوره عملکردش؟ کلا گویا مشکل پردازنده های مدیاتک با امولاتورها حل شده یا من اشتباه میکنم؟

@Sega_genesis

پ.ن: برای این میگم ارزون چون گرون باشه از آدم بزنن یا مشکلی پیش بیاد میره رو مخ، منم هفت روز هفته رو سرکار و راهم.
سلام.شما بین گزینه هات باید Poco X3 Pro رو جا بدی، چون جز معدود گوشی هایی ارزون قیمتی هست که پردازنده اسنپ 860 داره!
گوشی Xiaomi Mi 11 Lite هم از نظر پردازشی تو همون رده Redmi Note 9T 5G هست. البته نمیدونم این گوشیا عملکردشون توی شبیه ساز چطوره!
در مورد فایوجی، دوراندیشی بدی نی ولی فکر نمیکنم تو گوشی های میانرده از نظر سخت افزار و نرم افزار آنچنان عمرشون به فایوجی قد بده تو ایران.:-/

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
سلام.شما بین گزینه هات باید Poco X3 Pro رو جا بدی، چون جز معدود گوشی هایی ارزون قیمتی هست که پردازنده اسنپ 860 داره!
گوشی Xiaomi Mi 11 Lite هم از نظر پردازشی تو همون رده Redmi Note 9T 5G هست. البته نمیدونم این گوشیا عملکردشون توی شبیه ساز چطوره!
در مورد فایوجی، دوراندیشی بدی نی ولی فکر نمیکنم تو گوشی های میانرده از نظر سخت افزار و نرم افزار آنچنان عمرشون به فایوجی قد بده تو ایران.:-/
دقیقا... من که تا الان جایی پوشش 5G ندیدم.
یه زمانیم اومد جا افتاد اگه خیلی لازم داشتم فوقش یه مودم ‌5G سیم کارت خور میخرم. همین الان مودم 5G هواوی هست البته ایمالز زده بود ناموجود و قیمت قبلیش سه میلیون و خرده ای بود. در آینده برندهای متفرقه چینی/همین اپراتورهای خودمونم میزنن راحت استفاده میکنیم. این ایده بهتر نیست؟ ?

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر