راهنمایی در امر خرید موبایل

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Note 9s

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
تو این رنج قیمتی که گفتی و با گوشی که الان داری توقع سرعت خیلی بالاتر رو نداشته باش. عملا بهترین پردازنده این رنج رو داری. حالا مشکلت با سرعت دقیقا تو چه مواردی هست؟

• Like
Reactions: IMANOKA

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
تو این رنج قیمتی که گفتی و با گوشی که الان داری توقع سرعت خیلی بالاتر رو نداشته باش. عملا بهترین پردازنده این رنج رو داری. حالا مشکلت با سرعت دقیقا تو چه مواردی هست؟
همه مشکلات بعد از آپدیت کردن به miui 12 شروع شد کلا نمیدونم چرا انقد سنگینش کرده شیائومی
موتورولا اندروید خام هست همین موضوع تعیین کننده سرعت تو محیط رابط کاربری هست

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان قصد دارم برای مادرم گوشی بخرم.
بین شیائومی نوت 9 پرو و سامسونگ A51 موندم. نظرم روی شیائومی بود ولی شنیدم شیائومی مشکل هنگ کردن داره.
نظری دارید؟ کسی تجربه استفاده یا پیشنهادی داره؟ تشکر.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
دوستان قصد دارم برای مادرم گوشی بخرم.
بین شیائومی نوت 9 پرو و سامسونگ A51 موندم. نظرم روی شیائومی بود ولی شنیدم شیائومی مشکل هنگ کردن داره.
نظری دارید؟ کسی تجربه استفاده یا پیشنهادی داره؟ تشکر.
یکم تو مدلای پایین رده مثل همین که گفتی لگ میزنه ولی سامسونگ هم تعریفی نداره تو اون قیمت
a51 فقط صفحه بهتری داره
و اینکه زیاد شنیدم شنیدم نوت 8 پرو از 9 پرو بهتره و عیب کمتری داره
note 9s هم خوبه

• Like
Reactions: blak and Vesemir

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان یه اتفاق عجیبی برام افتاده ، تو یه سایتی که عضوش هستم ، تو قسمت ورود نام کاربری که مثل همه سایتا وقتی یکبار وارد بشی برای ورود مجدد به صورت پیش فرص نام کاربریتو میزنه ، نام کاربری برادرم رو به صورت پیش فرض زده !! در صورتی که اصلا با موبایل من کار نکرده ! چجوری همچین چیزی میشه ؟!? این که از یک مودم اینترنت استفاده میکنیم میتونه دلیل همچین اتفاقی باشه ؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان یه اتفاق عجیبی برام افتاده ، تو یه سایتی که عضوش هستم ، تو قسمت ورود نام کاربری که مثل همه سایتا وقتی یکبار وارد بشی برای ورود مجدد به صورت پیش فرص نام کاربریتو میزنه ، نام کاربری برادرم رو به صورت پیش فرض زده !! در صورتی که اصلا با موبایل من کار نکرده ! چجوری همچین چیزی میشه ؟!? این که از یک مودم اینترنت استفاده میکنیم میتونه دلیل همچین اتفاقی باشه ؟

خیر
شاید به خاطر اینکه اکانت گوگل شما روی سیستم هست و برادرتون از طریق کروم توی ویندوز لاگین کرده و در نتیجه sync شدن کروم ویندوز با کروم گوشی ، این یوزرنیم و پسورد ذخیره شده.

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
خیر
شاید به خاطر اینکه اکانت گوگل شما روی سیستم هست و برادرتون از طریق کروم توی ویندوز لاگین کرده و در نتیجه sync شدن کروم ویندوز با کروم گوشی ، این یوزرنیم و پسورد ذخیره شده.
نکته دقیقا همینه که اکانت گوگلم فقط رو موبایلم هست و هیچ جای دیگه ای لاگین نشده !

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
خیر
اگه رمز جیمیل رو تغییر بدی ، اکانتت رو هر سیستمی که فعال باشه ، غیر فعال میشه تا دوباره با رمز جدید لاگین کنی ؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
اگه رمز جیمیل رو تغییر بدی ، اکانتت رو هر سیستمی که فعال باشه ، غیر فعال میشه تا دوباره با رمز جدید لاگین کنی ؟

بله ... شما می تونی از گوشیت نگاه کنی ببینی اکانتت با چه سیستم هایی sync شده و کلا سینکش رو هم غیر فعال کنی

• Like
Reactions: gr.s

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان گوشی های شما هم بعد از یک یا دو سال استفاده صفحه اش دچار burn in میشه؟ میخوام بدونم ارزش داره صفحه نمایش گوشی ام رو تعویض کنم؟ این Burn in خیلی خیلی رفته رو اعصابم و اگر یک دقیقه هم صفحه روشن باشه بازم این مشکل پیش میاد، ولی با خاموش کردن گوشی به مدت 3 دقیقه دوباره بر طرف میشه، میخوام بدونم اگر صفحه موبایلم رو تعویض کنم مشکل جدی واسش پیش نمیاد؟ بعدش از کجا بدونم صفحه نمایش گوشی ام رو که تعویض کردن اصل بندازن و بی کیفیت نباشه؟ :/

• Sad
Reactions: IMANOKA

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
نمیدونم چه حسابیه باز داره فقط دوربین گوشیا قوی میشه. گوشی با دوربین چهارگانه دوربین اصلی 64 مگاپیکسل و...
باتری و سخت افزار واقعا اصل کاره روش کار زیادی انجام نمیدن در مقایسه با دوربین
باز رو گوشیای گیمینگ میشه در این موارد حساب کرد ولی فکر کنم تو ایران خیلی گرون باشن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمیدونم چه حسابیه باز داره فقط دوربین گوشیا قوی میشه. گوشی با دوربین چهارگانه دوربین اصلی 64 مگاپیکسل و...
باز رو گوشیای گیمینگ میشه در این موارد حساب کرد ولی فکر کنم تو ایران خیلی گرون باشن.
چرا دیگه شما ببین صفحه نمایش گوشیا الان داره 120 هرتز میشه، باتری ها همه شدن 5000 میلی آمپر، رم الان حداقل 6 گیگ شده.

• Like
Reactions: Cait Sith

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان گوشی های شما هم بعد از یک یا دو سال استفاده صفحه اش دچار burn in میشه؟ میخوام بدونم ارزش داره صفحه نمایش گوشی ام رو تعویض کنم؟ این Burn in خیلی خیلی رفته رو اعصابم و اگر یک دقیقه هم صفحه روشن باشه بازم این مشکل پیش میاد، ولی با خاموش کردن گوشی به مدت 3 دقیقه دوباره بر طرف میشه، میخوام بدونم اگر صفحه موبایلم رو تعویض کنم مشکل جدی واسش پیش نمیاد؟ بعدش از کجا بدونم صفحه نمایش گوشی ام رو که تعویض کردن اصل بندازن و بی کیفیت نباشه؟ :/

من هم گوشی با پنل AMOLED دیدم که مشکل burn in گرفته هم خودم پنل IPS داشتم که زمانی که هوا گرم میشد این مشکل پیش میومد... بله عوض کنید مشکل حل میشه و خب تو پنل های AMOLED کلا طبیعیه این قضیه. در مورد اینکه صفحه نمایش بی کیفیت نندازن شما می تونی بری نمایندگی همون برندی که داری اگر سامسونگ هست یا شیائومی ولی اگر موبایل فروشی بری خب طرف بهت میگه اصلی اینقدر های کپی اینقدر ... معمولا مدل های های کپی روشنایی کمتری دارن که به وضوح مشخصه.

دوربین گوشی ها رو سامسونگ به این روز انداخت وگرنه اصلش همون 48 مگا هست. در صورتی که ترند سال 2021 قراره شارژر 65 وات به بالا تا 125 وات باشه و باتری های دو تیکه 5000 هزار میلی آمپر ، دوربین سلفی زیر صفحه نمایش و نمایشگر 120 هرتز با سرعت لمس 240 هرتز به بالا و خمیده بودن گوشی و ...

ولی خب قبول دارم هر شرکتی از این دوربین های بلا استفاده 2 مگاپیکسلی ماکرو و تشخیص عمق میندازه رو گوشیش اسمشو هم میزاره چهارگانه که فقط بفروشه!

پیشنهاد میکنم مقاله ترجمه خودمو در این باره بخونی که چند روز پیش نوشتم

بحث داغ: 7 ترند در بازار گوشی های هوشمند که دوست نداریم سال 2021 شاهد آنها باشیم | مجله خبری اکسپریان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر