راهنمایی در امر خرید موبایل

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان راهی هست برای اینکه بفهمی گوشی دست دوم هست یا نه ؟ اینکه به طور کل چقدر موبایل کار کرده که با توجه مدت زمانی که موبایل دستته بفهمی اورجیناله یا دست دوم . تو نت یکم سرچ کردم به کد RTN رسیدم که برای انجامش باید کد ##786# رو بزنی که برای من اصلا کار نمیکنه ! موبایلم a51 سامسونگه . ممنون میشم راهی پیشنهاد کنید

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
دوستان برای پاک کردن فایل های junk مثل عکس هایی که تو اینستا لود میشه و حجم الکی میگیره ، راهی به جز نصب اپلیکیشن کلین مستر وجود نداره ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
شیائومی هم شارژر رو حذف کرد حرفی سخنی چیزی
فقط به اپل باید فحش میدادین ؟:D
من کلا موافق همچین کاری نیستم مخصوصا برا ما ایرونی ها خیلی بد میشه.
ولی خیلی با کار اپل فرق داره.
شارژ رو از داخل جعبه حذف کرده
اگه کسی بخواد خارج از جعبه شارژر55وات رایگان بهش میده.
قیمت مدل پایه گوشی هم 600دلاره بدون شارژر و جعبه یا حتی بدون باتری:Dهم حساب کنی باز ارزش خریدش از اپل و سامسونگ و هواوی خیلی بیشتره.

• Like
Reactions: SiminSecret

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
من کلا موافق همچین کاری نیستم مخصوصا برا ما ایرونی ها خیلی بد میشه.
ولی خیلی با کار اپل فرق داره.
شارژ رو از داخل جعبه حذف کرده
اگه کسی بخواد خارج از جعبه شارژر55وات رایگان بهش میده.
قیمت مدل پایه گوشی هم 600دلاره بدون شارژر و جعبه یا حتی بدون باتری:Dهم حساب کنی باز ارزش خریدش از اپل و سامسونگ و هواوی خیلی بیشتره.
در کل منم از کار هیچکدومشون حمایت نکردم خوشمم نیومد البته یه دلیل که به محیط زیستم ربط نداره این کوچیک شدن کارتن موبایلهاس که میگن از لحاظ حمل و نقل و لجستیکی خیلی فرق داره و برا اونا توجیه داره تقریبا میشه دوبرابر جابجا کرد گوشی هارو با همون ظرفیت قبلی
اره تو ایران که ده برابر بدتر میشه
ولی من ندیدم جایی گفته باشه رایگان میده یه ویدئو هم دیدم اگه اشتباه نکنم گفت 15 دلاره شارژرش
کابلم فک کنم نداشت :D هدزفری که هیچ وقت چینیا نداشتن :D

• Like
Reactions: dargon9090

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
شیائومی Mi 11 یک شارژر رایگان ۵۵ وات GnA خارج از جعبه به کاربران علاقه مند خواهد داد - ترنجی

بدجور منتظر این لحظه بودی ولی نشد :D
اون هدف والای حمایت از محیط زیست هم که میگین اینطوری عملی میشه نه با دزدی از جیب مشتری به سبک بعضیا
قیمت 2 گوشی و قدرت شارژر پولی یکی و رایگان دیگری رو هم حساب کن

• Smile

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

شیائومی قدرتمند ترین گوشی 2020 رو فقط 612 دلار قیمت زده که میتونی اگه دلت به حال محیط زیست خیلی میسوخت قبولش نکنی (که قطعا همچین ادمایی هستن) و در غیر این صورت شارژر 55 واتی رو قبول کنی که گوشیت تو 45 دقیقه فول شارژ بشه نه مثل جناب تیم کوک که هم حذفش میکنه هم با نرم افزار کاری میکنه شارژر های ثرد پارتی روی گوشی جواب ندن!

حالا سامسونگ که قراره حذف کنه قضیه اش فرق میکنه و باجی به اپل نمیده ولی شیائومی رو با اپل یکی نکنید...

سلام کسی تجربه استفاده از گوشی های جدید موتورولا رو داشته؟
خوبن؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

تجربه کار ندارم اما وان ویژن های موتورولا محصولات خوبی هستن منتها رابط کاربری روی مخی دارن که به اندروید خام یا استوک یا ASOP نزدیکه. و مدل های هایپر وان و ... همه توجه داشته باش که یک دوربین دارن و بقیه دوربین هاشون برای عکاسی نیست بیشتر برای فیلمبرداری ساخته شده.

دوستان برای پاک کردن فایل های junk مثل عکس هایی که تو اینستا لود میشه و حجم الکی میگیره ، راهی به جز نصب اپلیکیشن کلین مستر وجود نداره ؟

معمولا هر گوشی یه نرم افزار روی خودش داره اگر نه توی فایل منیجر ها بگردی پیدا میشه یا از بخش تنظیمات > حافظه > بخش Others اطلاعات اضافی رو نشون میده می تونی حذف کنی

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
بچه ها تا ۸ تومن چی بگیرم که مدتها کند نشه؟
این شیائومی با MIUI 12 رسما گند زده به سرعت گوشی

الان به هرکی میگن گوشی تا 8 تومن میگه redmi 9s :D اگه از miui راضی نیستی میتونی کاستوم رام امتحان کنی
به جز اون یکم بالاتر از 8 تومن از سامسونگ A51 و از هواوی نوا 5T هست
زیر 8 تومن هم A31 و نوا 7i که نسبت به قیمتش خیلی خوبه فقط بحث ساپورت گوگل رو باید در نظر بگیری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
الان به هرکی میگن گوشی تا 8 تومن میگه redmi 9s :D اگه از miui راضی نیستی میتونی کاستوم رام امتحان کنی
به جز اون یکم بالاتر از 8 تومن از سامسونگ A51 و از هواوی نوا 5T هست
زیر 8 تومن هم A31 و نوا 7i که نسبت به قیمتش خیلی خوبه فقط بحث ساپورت گوگل رو باید در نظر بگیری
شرایط رام ریختن ندارم
خیلی مخم رفته سمته moto g9 plus

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
شرایط رام ریختن ندارم
خیلی مخم رفته سمته moto g9 plus

اونم گوشیه خوبیه توی این رده ولی طراحی خوبی نداره
ضخامتش هم زیاده تقریبا 10 میلیمتره
از نظر ساپورت تو ایران (لوازم جانبی و قطعات) هم ضعیفه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بچه ها تا ۸ تومن چی بگیرم که مدتها کند نشه؟
این شیائومی با MIUI 12 رسما گند زده به سرعت گوشی

ببین بازار الان دست شیائومی و سامسونگه ... حالا دیشب رابط کاربری MIUI 12.5 معرفی شد که خب وعده سرعت بیشتر و بهینه سازی بهتر باتری داده شد ولی اینکه کی عرضه بشه احتمالا تا عید طول میکشه. گوشی های هواوی رو که توصیه نمیکنم اصلا به خاطر حذف سرویس های گوگل و مشکلات فراوانی که باید باهاشون دست و پنجه نرم کنی. در نهایت میرسیم به سامسونگ که خب A51 گزینه مقابلت هست و من حقیتا با A50 کار کردم که به شدت مزخرف بود اما 51 نمیدونم چطوریه ... خودتم تو امضات زده ارسال شده توسط Note 9s :)

از طرفی موتورولا Moto G9 Plus رو داریم که خب رقیب اصلی Note 9 Pro هست و از نظر مشخصات قوی تر از نظر قیمتی ارزون تر فقط فقط حافظه رم و اندروید خامش تفاوتش هست. هر چند اندروید خام به معنی مصرف باتری کمتر و لگ و مشکلات کمتره که این دلبخواهی هست با چهار تا مود و لانچر میشه به کل عوضش کرد. انتخاب خوبیه من نقدش رو دیدم جالب بود.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
ببین بازار الان دست شیائومی و سامسونگه ... حالا دیشب رابط کاربری MIUI 12.5 معرفی شد که خب وعده سرعت بیشتر و بهینه سازی بهتر باتری داده شد ولی اینکه کی عرضه بشه احتمالا تا عید طول میکشه. گوشی های هواوی رو که توصیه نمیکنم اصلا به خاطر حذف سرویس های گوگل و مشکلات فراوانی که باید باهاشون دست و پنجه نرم کنی. در نهایت میرسیم به سامسونگ که خب A51 گزینه مقابلت هست و من حقیتا با A50 کار کردم که به شدت مزخرف بود اما 51 نمیدونم چطوریه ... خودتم تو امضات زده ارسال شده توسط Note 9s :)

از طرفی موتورولا Moto G9 Plus رو داریم که خب رقیب اصلی Note 9 Pro هست و از نظر مشخصات قوی تر از نظر قیمتی ارزون تر فقط فقط حافظه رم و اندروید خامش تفاوتش هست. هر چند اندروید خام به معنی مصرف باتری کمتر و لگ و مشکلات کمتره که این دلبخواهی هست با چهار تا مود و لانچر میشه به کل عوضش کرد. انتخاب خوبیه من نقدش رو دیدم جالب بود.
یچیزی میخوام قشنگ تا دوسال کند نشه فکر کنم همون موتورولا گزینه مناسبی باشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر