راهنمایی در امر خرید موبایل

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,484
نام
Iman
من تا حالا اپل نداشتم و باهاش کارم نکردم میخواستم بدونم فرق خیلی زیادی داره نسبت به گوشیای دیگه ؟ مخصوصا
iPhone 11 Pro Max
چون میخواستم بخرمش ولی ارزش داره تو ایران ؟ چون تا جایی که میدونم خیلی از امکاناتش غیر قابل استفادس تو ایران و خیلی محدوده و اینکه قیمتشم بیش از حد گرونه
حالا واقعا ارزش این قیمتو داره ؟
نه واقعا ارزش این قیمتو نداره

aslirezahddd

کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,809
نام
Alireza
بعد دوستان دلیلش چیه همین موبایل 11 pro تو سایت mobile.ir یه سری سایتا 18 میلیون گذاشتن یه سری دیگه میبینم حتی تا 30 مییلیون !! اکثر موبایلا تو این سایت همینجوری قیمت گذاری شده ولی این یکی خیلی عجیبه ... اپشن خاصی میدن مگه بعضیاشون ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,484
نام
Iman
بعد دوستان دلیلش چیه همین موبایل 11 pro تو سایت mobile.ir یه سری سایتا 18 میلیون گذاشتن یه سری دیگه میبینم حتی تا 30 مییلیون !! اکثر موبایلا تو این سایت همینجوری قیمت گذاری شده ولی این یکی خیلی عجیبه ... اپشن خاصی میدن مگه بعضیاشون ؟
کمترین قیمت یعنی کمترین حافظه و بدون رجیستر

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
1,137
نام
محمد
دوستان لطفا سایت های معتبر و کار درست برای خرید باتری گوشی معرفی کنید!
اینم مدلشه EB-BG900BBE
بنظرتون با این اوضاع و احوال ممکلت میشه جنس اصل اش رو گیر آورد؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,208
دوستان تو نرم افزار تلگرام
کسی لست سین فعال کرده

برنامه ای هست بشه فهمید آخرین زمان فعالیتش و آنلاین شدنش کی بوده؟
مهم و حیاتیه برام

Aliaktiv

کاربر سایت
Mar 6, 2018
37
من تا حالا اپل نداشتم و باهاش کارم نکردم میخواستم بدونم فرق خیلی زیادی داره نسبت به گوشیای دیگه ؟ مخصوصا
iPhone 11 Pro Max
چون میخواستم بخرمش ولی ارزش داره تو ایران ؟ چون تا جایی که میدونم خیلی از امکاناتش غیر قابل استفادس تو ایران و خیلی محدوده و اینکه قیمتشم بیش از حد گرونه
حالا واقعا ارزش این قیمتو داره ؟
قدرته خیلی زیادی داره که تقریبا بیش از حده. اگه بگیری واست شاید ۶ سال عمر کنه.

• Like
Reactions: aslirezahddd

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
19
سلام دوستان . نمیدونم تو تاپیک درستی دارم سوال میکنم یا نه ؟ من یه موبایل هوآوی مدل g7-L01 دارم , حدود 4 , 5 ساله که کار کرده , سی پی یوش چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتز هست , اخرین نسخه اندریدی هم که بهش آپدیت شده 4.4.4 هست و دیگه براش آپدیت نمیاد , چندوقتیه یه سری جاها تیک تیک میکنه , مثلا تو بازی plant vs zombies 2 وقتی خیلی شلوغ میشه , یا تو clash موقعی که جمعیت زیاد میشه تو اتک , جدیدا تو اینستاگرام بعضی مواقع تو پخش کردن ویدیو ها تیک تیک میکنه , شارژش هم شدیدا سریع تموم میشه و داغ میکنه . میخواستم بدونم خرید باتری جدید میتونه موبایل رو درست کنه ؟ یا خرج الکیه ؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
357
سلام دوستان . نمیدونم تو تاپیک درستی دارم سوال میکنم یا نه ؟ من یه موبایل هوآوی مدل g7-L01 دارم , حدود 4 , 5 ساله که کار کرده , سی پی یوش چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتز هست , اخرین نسخه اندریدی هم که بهش آپدیت شده 4.4.4 هست و دیگه براش آپدیت نمیاد , چندوقتیه یه سری جاها تیک تیک میکنه , مثلا تو بازی plant vs zombies 2 وقتی خیلی شلوغ میشه , یا تو clash موقعی که جمعیت زیاد میشه تو اتک , جدیدا تو اینستاگرام بعضی مواقع تو پخش کردن ویدیو ها تیک تیک میکنه , شارژش هم شدیدا سریع تموم میشه و داغ میکنه . میخواستم بدونم خرید باتری جدید میتونه موبایل رو درست کنه ؟ یا خرج الکیه ؟
شما اگه میتونی یه بار ریستار فکتوری کن
اگه تونستی فلش هم بزنی بهتره
تا اونجای که من میدونم به باطری ربطی نداره
بعد کلا گوشی یه عمر مفید داره دیگه بعد چند سال استفاده ضعیف میشه مخصوصا گوشیای اندرویدی

• Like
Reactions: gr.s

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,083
نام
پويان
دوستان من 4 ساله که یک Galaxy A5 2016 دارم و الان میخوام عوضش کنم و گوشی جدید بخرم.
ظفلک دیگه خیلی کند شده! وقتی هم به اینترنت وصل میشم هنگ میکنه تا چند دقیقه! :(
بین دو گوشی Galaxy A51 و Xiaomi Mi 9 SE کدوم بهتره؟ کدوم رو توصیه میکنید؟
من برام حافظه 128 گیگ، حسگر اثر انگشت رو صفحه و دوربین خوب مهمه؛ بازی سنگین هم اصلا رو گوشی نصب نمیکنم؛ وقت بازی ندارم اصلا. سخت افزارش در حد این باشه که گوشی تا 3 - 4 سال هنگ نکنه و روون اجرا شه و کند نشه، کافیه برام.

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
46
دوستان من 4 ساله که یک Galaxy A5 2016 دارم و الان میخوام عوضش کنم و گوشی جدید بخرم.
من برام حافظه 128 گیگ، حسگر اثر انگشت رو صفحه و دوربین خوب مهمه؛ بازی سنگین هم اصلا رو گوشی نصب نمیکنم؛ وقت بازی ندارم اصلا. سخت افزارش در حد این باشه که گوشی تا 3 - 4 سال هنگ نکنه و روون اجرا شه و کند نشه، کافیه برام.
mi 9 se باتریش خیلی از a51 ضعیفتره و صفحه اش هم حدود نیم اینچ کوچیکتره

اگه بین mi 9 lite و a51 مقایسه کنیم :
باتری برابر - اندازه صفحه تقریبا برابر
قدرت mi 9 lite بیشتره و sd710 هست که نسبت به اگزینوس 9611 سامسونگ برتری داره
دوربین a51 بهتره و لنز ماکرو هم داره
سنسور اثر انگشت mi 9 lite خیلی بهتر از سامسونگ هست
قیمت شیاومی هم کمتره

من دقیقا بین این دو مدل مونده بودم و انتخابم mi 9 lite بود

• Like
Reactions: Alkazar and blak

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
714
تو این رنج قیمتی فقط mi 9t ارزش خرید داره..۹ اس ای باطری جالبی نداره و صفحه اش کوچیکه..آ۵۱ هم که فقط صفحه ی خوبی داره..بقیه چیزاش خیلی ضعیفتره
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• Like
Reactions: Alkazar and blak

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,950
نام
حجت
بچه ها به نظرتون الان گوشی خریدن به صلاحه؟ (با اینکه از قبل عید گرون شده کلی)
یا صبر کنم گوشیای SA/NSA 5G بیان بعد اونارو بخرم؟
البته بعید میدونم 5G SA تا 2 سال دیگه هم وارد ایران شه اما احتمال اومدن NSA زیاد هست.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
2,611
نام
سروش
بچه ها به نظرتون الان گوشی خریدن به صلاحه؟ (با اینکه از قبل عید گرون شده کلی)
یا صبر کنم گوشیای SA/NSA 5G بیان بعد اونارو بخرم؟
البته بعید میدونم 5G SA تا 2 سال دیگه هم وارد ایران شه اما احتمال اومدن NSA زیاد هست.
منم قصد داشتم گوشی رو عوض کنم ولی صبر میکنم 5g بیاد
البته من تو فاز گوشی اینا نیستم 4-3 یبار گوشی عوض میکنم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟