راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان یه گوشی عالی بهم معرفی کنید حدود قیمت نهایتش 6 ملیون
حالا کمی بالا و پایین طوری نیست
فقط برام فیلمبرداری و عکس برداری مهمه
فقط میخوام بهترین کیفیت عکس و بهم بده و اخرین تکنولوژی روز و داشته باشه
هم از هوش مصنوعی استفاده بکنه هم فیلمبرداری اهسته داشته باشه
گوشی پرچمدار وان پلاس بگیر

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
سنسور دوربین tof 3d میگن داره که عمق تصویر بهتری میگن میده
ایا این سنسور ارزشو داره این و بخرم؟ به نسبت nota 10 pro شیایومی
نه
Note 10 هر سه دوربین تله اولترا واید و واید رو داره + ماکرو
Honor view 20 فقط واید داره
البته View 20 پارسال معرفی شده و نسبت به note 10 قدیمی تره

• Like
Reactions: mojtaba007

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
دوستان یک سوال
یه بعضی ویژگی ها هست که تو قسمت مشخصات گوشی نمینویسن
مثلا گوشی خودم سامسونگ نوت 4 که دارم وقتی چشمم رو صفحه باشه صفحه نمایش خاموش نمیشه
اینجور ویژگی ها برام خیلی جذابن
یا مثلا چند تا تکنولوژی دیدم که خیلی جذابن برام
مثلا دیدم با گوشی بازی واقعیت مجازی انجام میدن
یا مثلا pes 2020 رو گوشی رو دارن رو میز واقعی دارن بازی میکنند به قول معروف AR GAMEPLAY
127875
یا مثلا با دوربین سلفی ایموجی شخص و میسازن

127876 127877

یا مثلا دیدم با حرکت دست اهنگ رو عوض میکنند صدا رو کم و زیاد میکنند
یا با حرکت چشم کتاب میخونن یا سایت ها رو فقط با حرکت چشم میخونند
یا مثلا اثر انگشت رو تمام صفحه نمایش قابل استفاده است و هر جای گوشی انگشت بزاریم گوشی باز میشه
و غیره
الان میخوام بدونم ایا در حدود 8 ملیون گوشی هست اینها رو داشته باشه
و اگر نیست از کدوم منبع میتونم استفاده کنم ببینم هر گوشی چه ویژگی های اینطوری داره
و چه تکنولوژی های دیگه ای هست تو گوشی ها که من بی خبرم
واقعا ندیدم سایتی که این ویژگی ها تو گوشی ها رو بیان کنه
ممنون میشم راهنماییم کنید

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
سوال قبلیمو که جواب ندادید:D
لطفا اینو جواب بدید
دوستان یک سوال از همه نظر K30 رو پسندیدم فقط یک چیز اذیتم میکنه
همین صفحه نمایشه
من خودم چند سال نوت ۴ سامسونگ دارم که صفحه نمایشش Super Amoled است ولی K30 صفحه نمایشش Ips Lcd است ولی نرخ فریمش ۱۲۰ هرتزه که واقعا عالیه برای بازی
حالا نمیدونم وقتی چند سال عادت کردم به Super Amoled میتونم با Ips Lcd هم ارتباط برقرار کنم یا نه
ولی لامصب گوشی K30 نرخ فریمش فلان کننده است
چه کار کنم بخرمش یا از خیرش بگزرم
لامصب هم سخت افزاری هم دوربین هم امکانات واقعا عالیه تو رنج قیمت عالی ولی تنها نگرانیم صفحه نمایششه

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
لطفا اینو جواب بدید
همین صفحه نمایشه
من خودم چند سال نوت ۴ سامسونگ دارم که صفحه نمایشش Super Amoled است ولی K30 صفحه نمایشش Ips Lcd است ولی نرخ فریمش ۱۲۰ هرتزه که واقعا عالیه برای بازی
حالا نمیدونم وقتی چند سال عادت کردم به Super Amoled میتونم با Ips Lcd هم ارتباط برقرار کنم یا نه
لامصب هم سخت افزاری هم دوربین هم امکانات واقعا عالیه تو رنج قیمت عالی ولی تنها نگرانیم صفحه نمایششه
حالا بحث Amoled و ips رو بذاریم کنار که به خودتون برمیگرده که میتونین به صفحه نمایش عادت کنین یا نه (من به شخصه آنچنان اذیت نمیشم با جفتش میتونم کار کنم)
نکته ای که هست اینه که اگه 120 هرتز رو واقعا برای بازی میخواین فکر نکنم بازی خاصی برای این گوشی باشه که از این فریم پشتیبانی کنه و حتی اگر هم باشه فکر نکنم چیپست این گوشی یعنی 730G بتونه بازی رو تو اون فریم اجرا کنه.
من یسری از بازی هایی که ادعای پشتیبانی از 120 هرتز رو دارن تو این گوشی دیدم که که از 60 بالاتر نمیرفت مثل Oceanhorn , Alto's Odyssey , Shadow Fight 3 , Shadowgun Legends
یه چیز دیگه هم اینکه با توجه به drain test که من دیدم با اینکه باتری 4500 داره ولی شارژ اصلا خوب نگه نمیداره چیزی در حد 2.5 ساعت کمتر از k20 که قطعا ips و 120 هرتز تاثیر بزرگی تو این موضوع داره.
شما برای اطلاعات بیشتر درباره این گوشی پیشنهاد میکنم تو یوتیوب سرچ کنید Frankie Tech K30 ویدیوهاشو ببینید.
من خودم mi 9t pro دارم که آبان گرفتم واز اونموقع زیاد پیگیر گوشیایه جدید نبودم و آنچنان اطلاع ندارم ولی شاید این گزینه هم در نظر بگیرید جز آپشناتون خوب باشه، من که واقعا راضیم خصوصا که با قیمت خوبی گرفتم 4تومن نسخه 64g رو سفارش دادم که 20 روزه دستم رسید و 370 هم رجیستر کردم با پاسپورت یه آشنایی.

• Like
Reactions: che-jaleb

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
لطفا اینو جواب بدید
همین صفحه نمایشه
مهم نیست. AMOLED هم مشکل برن این داره که هنوز نتونستن حلش کنن

• Like
Reactions: che-jaleb

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
آقا با 2500 ردمی نوت 8 میشه خرید؟/:)
بدون گارانتی زیر2500بود الان رو نمیدونم ولی الان وضع بازار خوب نیست خریدار کمه مخصوصا شیائومی اگه بگردی و بفهمن واقعا خریداری شاید باقیمت قدیم بهت بدن زیاد هم میکشن رو نوت8که بازار بقیه خراب نشه پس راحت تر پایین میارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر