راهنمایی در امر خرید موبایل

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
ممنون
خب راجع به نصب برنامه خودت میدونی اپل یکم قلق داره و بیشتر به اینکه از هر منبعی نمیتونی نصب کنی گیر میده
من راستش با اینکه خیلی از این گوشی و گوشی های جدید خوشم اومده ولی میخوام صبر کنم تا نسل بعد چون این حسگر اثر انگشت زیر صفحه هنوز جای کار داره و باید بیشتر روش کار بشه یا مثل ایفون فیس ای دی خوب بتونن بزارن
از طرفی حافظه های رم جدید تازه معرفی شده که دوبرابر از نسل4 رمها سرعت بیشتری داره ضمن اینکه نسل جدید حافظه های ufs3 معرفی شده که این یه مورد ظاهرا توی وان پلاس استفاده شده خلاصه برای این چنتا مورد فعلا با همین گوشی خودم سر میکنم تا نسل بعدی گوشی های اندرویدی بیاد + ایفون تا بعد تصمیم بگیریم برای خرید، تازه باتری گوشی ها هم داره بهتر میشه توی نسل بعد و همین الان شیائومی و یه کمپانی دیگه دارن شارژهای 100 واتی معرفی میکنن برای نسل بعدشون همینطور سنسورهای 100 مگاپیکسلی برای نسل بعد دوربینها خلاصه برای اینا یه 6ماه تا یکسالی صبر میکنیم
راستی یه چیزی الان من دیدم ایفون xs max صفحه نمایشش 120 هرتزه درسته ؟فقط چرا این اینقد سر و صدا نکرد ولی 90 هرتز وان پلاس اینقد سر و صدا کرد
touch sense گوشی 120 هرتزه نه ریفرش ریت گوشی
نسل جدید هم 2 ماه دیگه اینا معرفی میشه احتمالا

• Like
Reactions: saeed_sg

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
touch sense گوشی 120 هرتزه نه ریفرش ریت گوشی
نسل جدید هم 2 ماه دیگه اینا معرفی میشه احتمالا
اها
حالا یه جا خوندم ریفرش ریت ایفون ممکنه تا 120 هرتز هم بره برای نسل بعد البته معلوم نیست ولی خب چیزی که معلومه اینه که تو نسلهای بعد این عدد هم تو اکثر گوشیها میره بالا و ریفرش ریت بالاتری خواهیم داشت

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اها
حالا یه جا خوندم ریفرش ریت ایفون ممکنه تا 120 هرتز هم بره برای نسل بعد البته معلوم نیست ولی خب چیزی که معلومه اینه که تو نسلهای بعد این عدد هم تو اکثر گوشیها میره بالا و ریفرش ریت بالاتری خواهیم داشت
iPhone امسال که افتضاح میشه مطمئن باش کمترین فروشو میکنه اونم کل فروشاش به واسطه 11R هست مثل xr این نسل ضمنا آیفون همچین تکنولوژی بزاره رو گوشیش قیمت زیر 1400$ نمیده :)) فعلا از این خبرا نیست میبینی حتی Note 10+ که اومده هم باز 60 هرتزه تازه 1200$ قیمت خورده ! اگر تغییرات انجام بگیره سال 2020 انجام میشه نسل 12 آیفون و سری 11 گلکسی و سری 8 وان پلاس و اینا
جالبیش اینجاس که اسکرین هاش رو وان پلاس از سامسونگ میخره بعد از گوشیای خود سامسونگ بهتر خروجی میگیره :D color vibrance همه چیش بهتره لعنتی از گلکسی s10+ خدایی هیچوقت انقدر راضی نبودم از یه گوشی :D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
کلا بنظرت ارزش داره دو تومن بذاریم روش بجای S10+ اینو بگیریم؟:D رجیستر شده اس10 پلاس الان ده تومن گیر میاد، این دوازده

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
کلا بنظرت ارزش داره دو تومن بذاریم روش بجای S10+ اینو بگیریم؟:D رجیستر شده اس10 پلاس الان ده تومن گیر میاد، این دوازده
بدون رجیستر چایا مارکت سفارش گرفت 8 تومن 7 روزه آورد با رجیستر هم الان 9.600 اینا گیر میاد چه خبره 12 :| من خودم 8.600 گرفتم

• Like
Reactions: Nameless King

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
note 10 ضعیفه بدرد نمیخوره مساله دوربین هم میت 30 میاد گرد و خاک راه میندازه البته باید منتظر یه سخت افزار توپ از طرف هواوی باشیم

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
شهریور oneplus 7t pro میاد.ظاهرا خیلی بهتر شده.شما که خریدی از دوربینش راضی هستی؟من شنیدم راضی نبودن.
مشکل وان پلاس توی دوربین نرم افزاریه
بعضی موقعیت ها عکس های خوبی میگیره
ولی بعضی وقتا باید از gcam استفاده کرد
7T مهر عرضه میشه و از لحاظ ظاهری فرق خاصی نداره
شاید باتری و پردازنده رو ارتقا بده (یا دوربین)
note 10 ضعیفه بدرد نمیخوره مساله دوربین هم میت 30 میاد گرد و خاک راه میندازه البته باید منتظر یه سخت افزار توپ از طرف هواوی باشیم
Note 10 از لحاظ چیپ در حد snap 855 ه
چیزی که اگزینوس 9820 باید میشد
کایرین 990 هم فکرنکنم بتونه با 855+ یا مخصوصا a13 رقابت کنه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
مشکل وان پلاس توی دوربین نرم افزاریه
بعضی موقعیت ها عکس های خوبی میگیره
ولی بعضی وقتا باید از gcam استفاده کرد
7T مهر عرضه میشه و از لحاظ ظاهری فرق خاصی نداره
شاید باتری و پردازنده رو ارتقا بده (یا دوربین)

Note 10 از لحاظ چیپ در حد snap 855 ه
چیزی که اگزینوس 9820 باید میشد
کایرین 990 هم فکرنکنم بتونه با 855+ یا مخصوصا a13 رقابت کنه
geekbench رو مطالعه بفرمایید.حتی از gpu اپل هم ضعیفتر عمل کرده تو بعضی از بخش ها S10+ و حتی P30 PRO بهتر از اون عمل کردن

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
شهریور oneplus 7t pro میاد.ظاهرا خیلی بهتر شده.شما که خریدی از دوربینش راضی هستی؟من شنیدم راضی نبودن.
وقتی من خریدم آپدیت نرم افزاری اومده بود واسش
Gcam زدم ولی خدایی دوربین خودش خیلی خوبه من راضیم شاید قبل آپدیت وضعیتش بد بوده ولی الان کاملا اوکی هست بنظرم

• Like
Reactions: H.K.Z05

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
geekbench رو مطالعه بفرمایید.حتی از gpu اپل هم ضعیفتر عمل کرده تو بعضی از بخش ها S10+ و حتی P30 PRO بهتر از اون عمل کردن
gpu اپل قطعا از سری mali بهتره
adreno هم همینطور
ولی 9825 به راحتی kirin 980 رو شکست میده (9820 هم از کایرین قوی تر بود)
اگه تو بعضی از تست های گرافیکی p30 نتیجه بهتری داشته به خاطر رزولوشن صفحست
اینم بگم فعلا قویترین دیوایس اندرویدی تو جهان وان پلاس 7 پرو هستش و رتبه 1 آنتوتو رو داره
بر اساس جدول انتوتو بله ولی به طور کلی xiaomi blackshark 2 pro به خاطر Snapdragon 855+ امتیاز بالاتری داره
که احتمالا بعد از 7t pro تغییر میکنه
(بالاترین امتیاز antutu هم ایپد پرو 2018 هست)

• Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
gpu اپل قطعا از سری mali بهتره
adreno هم همینطور
ولی 9825 به راحتی kirin 980 رو شکست میده (9820 هم از کایرین قوی تر بود)
اگه تو بعضی از تست های گرافیکی p30 نتیجه بهتری داشته به خاطر رزولوشن صفحست
اصن gpu اپل با هیچ اسمارت فونی قابل مقایسه نیست.من خودم اولین گوشیم آیپاد تاچ 4 بود بعد gtn8000 (تبلت) بعد HONOR 4C بعد SM A50.کایرین 980 ضعیفترین پردازنه پرچمداره که تنها ویژگیش اولین 7 نانومتری جهان بوده.9825 بصورت محسوس کلاک قویتری نسبت به 9820 ارایه میکنه
بر اساس جدول انتوتو بله ولی به طور کلی xiaomi blackshark 2 pro به خاطر Snapdragon 855+ امتیاز بالاتری داره
که احتمالا بعد از 7t pro تغییر میکنه
(بالاترین امتیاز antutu هم ایپد پرو 2018 هست)
بله منظور منم همین بود.هنوز توی جدول بلک شارک 2 پرو نیست.بیشترین امتیاز رو با اختلاف داره ولی فعلا توی آنتوتو قرار نگرفته ): بله باید منتظر وان پلاس 7تی پرو باشیم.اونم درست میگید امتیازش خیلی بالاست ولی اون رتبه های آخر توی IOS خنده داره برید نگاه کنید.

• Like
Reactions: Alireza717

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
موبوتل بلک شارک 2 پرو موجود کرد.مدل 12 گیگ رم 6810 ارسال 15 روزه رنگ یخی
خداییش با این وضعیت میرزه الان رفتم یه چیزی که مهم بود رو چک کردم حافظش UFS3.0 هستش که سرعت رو خیلی میبره بالا تازه فک کنم یه مدت بمونه پایینترم بیاد در قیاس با وان پلاس دیگه چه تفاوتهایی دارن ؟
و اینکه این تجهیزات گیمینگش روش هست ؟یا باید جدا تهیه بشه ؟اصلا تو ایران گیر میاد ؟

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر