راهنمایی در امر خرید موبایل

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام ، من خودم Nexus 6p و lumia 950 رو پیدا کردم :D ( پیدا کردم که بود )

الان بین این 2 تا کدوم بهتره ؟ ( گرچه نیومدن هنوز !! ) ویندوزفون چطور هست خوبه ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام ، من خودم Nexus 6p و lumia 950 رو پیدا کردم :D ( پیدا کردم که بود )

الان بین این 2 تا کدوم بهتره ؟ ( گرچه نیومدن هنوز !! ) ویندوزفون چطور هست خوبه ؟
شما بگو استفادت چی هست ؟!
هر دو گوشی با سخت افزاری عالی هستند با پشتیبانی فوق العاده از طرف دو شرکت !

فقط 2 مشکل میشه مطرح کرد که بگیم حالا بیشتر از بقیه به چشم میاد:
1- برنامه های تخصصی مثل بعضی بازی ها ( مثل کلش ) برای ویندوزفون نیومده که البته مشابه داره اما کلی اکثر برنامه های معروف را داره
2- این یکی بیشتر ایراد برای ما ایرانی هست و اون هم اینکه برنامه های کرکی بخوای نصب کنی باید اکونت Developerـی بگیری( رایگان هست ) و بعد اینکه تعداد محدودی میتونی برنامه کرکی نصب کنی

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
به نظرتون بین گوشی های Huawei Mate7-16GB و galaxy A7 و Zenfone2 64GB کدوم رو بگیرم بهتره ؟ بودجم حداکثر 1200 هست خودم یه هفته گشتم اینارو دیدم. یا مورد دیگه ای تو این محدوده هست ؟
استفادم تقریبا همه چی .میخام تا حد ممکن روان باشه بدون گرم شدن و کرش و ... دوربین زیاد اهمیت نداره

اینم خوبه

htc m8 gold
البته 1.250 تومنه و قرمزش 1.220 و مشکی هم 1.235 تومن.

Main1300.gif

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
دوستان نظرتون درمورد بلک بری پاسپورت چیه؟تجربه استفادشو برای 2 3 روز داشتم و در کل راضی بودم از کیفیت و سیستم عاملش،تنها چیزی که هست اینه که امکان بی دردسر نصب برنامه های اندروید رو کامل داره و راحت اجراشون میکنه؟

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
شما بگو استفادت چی هست ؟!
هر دو گوشی با سخت افزاری عالی هستند با پشتیبانی فوق العاده از طرف دو شرکت !

فقط 2 مشکل میشه مطرح کرد که بگیم حالا بیشتر از بقیه به چشم میاد:
1- برنامه های تخصصی مثل بعضی بازی ها ( مثل کلش ) برای ویندوزفون نیومده که البته مشابه داره اما کلی اکثر برنامه های معروف را داره
2- این یکی بیشتر ایراد برای ما ایرانی هست و اون هم اینکه برنامه های کرکی بخوای نصب کنی باید اکونت Developerـی بگیری( رایگان هست ) و بعد اینکه تعداد محدودی میتونی برنامه کرکی نصب کنی

استفاده معمولی ، زیاد تلفن نمیزنم ، اینترنت ، گاهی اوقات فیلم ، بعضی موقع ها اهنگ ، بازی هم زیاد اهلش نیستم ولی یه بازی ساده باشه که بیکار شدم باهاش بازی کنم خوبه . کلن هم تفریحی میرم زیاد مهم نیست . برنامه تخصصی چیه منظورت ؟ به جز بازی .
چنددرصد از برنامه هاش پولی هستن ؟ و میشه دلارش رو جور کرد ؟ اگر بشه فکر نکنم مشکل خاصی باشه .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
استفاده معمولی ، زیاد تلفن نمیزنم ، اینترنت ، گاهی اوقات فیلم ، بعضی موقع ها اهنگ ، بازی هم زیاد اهلش نیستم ولی یه بازی ساده باشه که بیکار شدم باهاش بازی کنم خوبه . کلن هم تفریحی میرم زیاد مهم نیست . برنامه تخصصی چیه منظورت ؟ به جز بازی .
چنددرصد از برنامه هاش پولی هستن ؟ و میشه دلارش رو جور کرد ؟ اگر بشه فکر نکنم مشکل خاصی باشه .
این جوری که میگی باشه از نظر من مشکلی نداری که ویندوزفون دست بگیری مگر اینکه علاقه به این سیستم عامل نداشته باشی
در مورد تخصصی بیشتر منظورم برنامه های پیچیده هست که برنامه نویس بخواد برنامه را برای این سیستم عامل منتشر کنه مجبور باشه یک جورایی از اول بنویسه مثل بازی ها
در مورد برنامه های پولی در مورد دوم گفتم میتونی به تعداد محدود نصب کنی و مشکلی نیست مثلا برنامه های اجتماعی همه رایگان هست و بازی مثل Hitman Go پولی که میتونی کرکیش نصب کنی و بعد که تمومش کردی پاکش کنی تا بتونی چیز دیگه نصب کنی

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان نظرتون درمورد بلک بری پاسپورت چیه؟تجربه استفادشو برای 2 3 روز داشتم و در کل راضی بودم از کیفیت و سیستم عاملش،تنها چیزی که هست اینه که امکان بی دردسر نصب برنامه های اندروید رو کامل داره و راحت اجراشون میکنه؟

اگه خاستی بگیری از ورژن های جدیدش بگیر که مشکل جدا شدن صفحه نمایش رو ندارن.
هر چند اونم به طور قطعی قابل تعمیره.

در کل من خیلی دوسش دارم.
واسه نضب برنامه اصلن مثل اندروید نیست و باید یه چیزشکن پولی روش نصب کنی تا به BB APP دسترسی داشته باشی و بتونی برنامه هاشو دان کنی.
البته میشه اندرویدی هم روش نصب کرد ولی مهم ترین نکته که همون امنیت بالای گوشی هاست رو از بین میبره.

در کل اگه میخای بگیری یخورده صبر کن تا شاهکار جدید BB یعنی VENIZ بیاد و ببینیم قیمت چند میخوره.
امن ترین دستگاه اندرویدی ;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
دوستان سلام!

بهترین SD کلاس 10 بازار الان چیه؟ این مدل هست آیا ؟:
SanDisk Ultra UHS-I U1 Class 10 48MB/s microSDH WithAdapter - 32GB

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
یه چیز دیگه اینکه ولتاژ خروجیش باید چقدر باشه تا گوشی درست شارژ بشه؟مثلا 1.5 آمپر به بالا خوبه؟

الان اکثر مدل هایی که تو بازار هست 2خروجی دارن.
1امپر و 2امپر که بسته به نیازتون ازش استفاده میکنید!

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
در حد (قیمت) HTC M8 گوشی‌های بهتری هم وجود دارند؟
شما از HTC M8 راضی‌ هستید؟
دوستان لطفا یه راهنمایی کنید:
بهترین گوشی (ها) تا ۴۰۰ یورو؟
میخوایم از آمازون سفارش بدیم.
ممنون
از بین گوشیهای زیر:
LG Nexus 5X
LG G4
HTC One M8
Sony Z3

iPhone 5S
گوشی iPhone 5S را به علت مناسب‌تر بودن قیمت انتخاب کردیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر