راهنمایی برای خرید گجت های jxd

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
دوست عزيز چرا اين حرفو ميزني؟
منم مدل قديميارو ديدم واسه شركت ها ديگه اما اينا جديداش خوبه اندريود هم داره
شما تست كردين؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
.

شما تست كردين؟

تبلت ها مرغوب این شرکت مفتم بهت بدن باید پرتاب کنی تو صورت فروشنده اش اینا که جا خود داره

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
تبلت ها مرغوب این شرکت مفتم بهت بدن باید پرتاب کنی تو صورت فروشنده اش اینا که جا خود داره

دوست عزیز چرا اینجوری برخورد میکنی؟حتما 2500 باید پول بدی ؟خوب معلومه ایپد 2500 بهتره از این 500 تومنیه اینا اما فکر نمیکنم اینجورام که شما بگی باشه
من از دوستان راهنمایی خواستم هرکی میاد یه طرفه میگه بده این شرکتش که کنترل کیفی هم داره

- - -ویرایش - - -

البته این طور که به نظر میاد اون نوع s7800 که گذاشتن سخت افزار قوی خوبی داره . باید ببینی قیمت و کیفیت ساختش چطوره. اینجا یه چیزایی گذاشته یه نگاه بندازhttp://www.rayaneh.com/cat-347.aspx

ممنون
اره چنتاش سخت افزار خوبی داره
S5110b هم خوبه
این سایتو پیدا کردم اما مدل جدیدارو نداره
http://3gam.ir/index.php?categoryID=110

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

دوست عزیز چرا اینجوری برخورد میکنی؟حتما 2500 باید پول بدی ؟خوب معلومه ایپد 2500 بهتره از این 500 تومنیه اینا اما فکر نمیکنم اینجورام که شما بگی باشه
من از دوستان راهنمایی خواستم هرکی میاد یه طرفه میگه بده این شرکتش که کنترل کیفی هم داره

- - -ویرایش - - -

ممنون
اره چنتاش سخت افزار خوبی داره
S5110b هم خوبه
این سایتو پیدا کردم اما مدل جدیدارو نداره
http://3gam.ir/index.php?categoryID=110

میخوای یه چیز اشغال بخری جواب بهتری نداره اگه هم دوست داری بخری خوب نیا بپرس . کسی نگفت بری ایپد 2 میلیونی بخری با 10 دقیقه جستجو حداقل تبلت مارشال me-702 پیدا میکردی با کیف کلاسوری چرمی و محافظ صفحه 300 هزاره با 8 گیگ حافظه داخلی داره اندروید 4.0.4 داره و ............ با یک سال گارانتی . اندروید تمام شبیه سازا کنسولا داره . مارشال خرابی بندرت داره چند ساله جنسا مارشالو تو مغازه فروختم تا حالا یه بارم خرابی ندیدم خودم یه دی وی دی پلیر مارشال دارم 6 ساله داره کار میکنه حتی یه بار لنزشو تمیز نکردم مثل ساعت داره کار میکنه

درباره دستگاه ها طرح پی اس پی این شرکت بهت مفت دادن باید بندازی سطل اشغال خودم 2 تا دستگاه فروختم هر دوتا 1 ماه نشد نابود شدن

میگی از دوستان راهنمایی خواستم هرکی میاد یه طرفه میگه بده این شرکتش که کنترل کیفی هم داره؟ اگه اشغال نباشه کسی نمیگه بده شما دوست داری پولتو بریزی دور برو بخر

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
شما تست كردين؟
من با هاشون كار كردم!خيلي افتضاحه!
اگه مي خواي يه گجت اندرويدي بگيري به نظرم huawei بگير بسيار برند خوبيه!و تا ٢٠١٦ هم گارانتي دارن اكثرا!من ك يدونه y300 گرفتم بعد از اينكه گوشيمو دزديدن بسيار جنس مرغوبيه و سي پي يو ١ دو هسته اي با صفحه ٤ اينچي و رزولوشن ٤٨٠*٨٠٠ فقط ٤٣٠ تومن!!!!!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
مممنون
اين مدل جديداشم كار كردي شما؟
لمسي نميخوام ايپاد دارم دلمو زده
ميخوام دكمه داشته باشه جا نميشناسي توي تهران ؟
راستي نظرت درباره xperia play چيه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
مممنون
اين مدل جديداشم كار كردي شما؟
لمسي نميخوام ايپاد دارم دلمو زده
ميخوام دكمه داشته باشه جا نميشناسي توي تهران ؟
راستي نظرت درباره xperia play چيه
من اكسپريا پلي داشتم!گوشيه خوبي بود ولي ديگه الان يكمي سخت افزارش قديميه ديگه!ولي بازي پلي ١ رو حتي از گوشياي الانم بهتر اجرا ميكنه چون امولاتور پلي ١ رو خود سوني زده براش!اين جديدارو كار نكردم ولي فكر نكنم خوب باشه!چون هر كه كه اون موقع از اينا گرفته بود پشيمون بود!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
جديداش فكر كتم خوب باشه سخفت افزارش خوبه

اكسپريا پلي هم خوب اومد براي بازي هاي قديمي خوبه ديگه نه؟
راستي دسته ps3هم ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر