راهنماي كامل بازي Mgs2 (متال گير 2)

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
381
نام
سامان ا.
راهنمای بازی پوشش فلزی 2 : پسران آزادی
Metal Gear Solid 2 : Sons of Liberty
داستان بازي:
داستان بازي شما را به دوسال قبل ميبرد جايي كه اسنيك براي تحقيق در مورد پروژه مرگبار متال گير وارد كشتي روسي ميشود و بعد از بيهوش كردن اولگا وارد مكاني كه اولين متال گير ساخته شده ميشود او وظيفه دارد كه عكس هايي را از طرفين متال گير بيندازد آنهم درست درجايي كه بيشتر از پانصد تن از تروريست ها وجود دارند! او عكس ها را به هر ترتيب كه شده مي اندازد و از طريق كامپيوتر به اينترنت وصل شده و بعد از آپلود عكس ها براي اتوكان ميفرستد سپس يكي از روئساي بازي به اسم چالاچاسكا كه روس هست ميرسد و همه را از بين برده و سوار بر متالگير با اسنيك مبارزه ميكند سپس اسنيك در زير آب ميرود و گويا غرق ميشود!
از آن پس همه فكر ميكنند كه اسنيك مرده است بنابر اين دوسال بعد از آن ماجرا جك رايدن كه يك غواص نيروي دريايي است براي انجام ماموريت هاي مربوط به متال گير به جاي اسنيك ميرود.او از طرف مافوق خود دستور ميگيرد و هم واره با دوست دخترش "ROSE" از طريق بيسيم در ارتباط است.
تا اينكه به جايي ميرسد كه VAMP يكي از رييس هاي بازي به سراغ جك رايدن ميرود ولي اسنيك در آنجا به كمك جك مي آيد و خودش را به اسم پيليسكي جا ميزند و نميخواهد كسي بداند كه اسنيك هنوز زنده است از اين به بعد اسنيك با رايدن در ارتباط است سپس جك و اسنيك با استيل من كه يك پليس است آشنا ميشوند او طريقه خنثي كردن بمب را به آنها ياد ميدهد و آنها بايد بمب هايي كه توسط FATMAN كار گذاشته شده اند را خنثي كنند در اين بين جك با نينجايي مواجه ميشود اسم او X است نينجا به او لباس سربازان روسي را ميدهد تا او لباس هاي آنها را بپوشد تا آنها به او كاري نداشته باشند جك با دلهره اي فراوان با همان لباس ها به جايي ميرود كه تروريست ها رييس جمهور آمريكا را گروگان گرفته اند او بايد رييس جمهور را آزاد كند بعد از آزادي او از جك ميخواهد كه با تير بزنتش اما جك مقاومت ميكند تا اينكه تير از دستش در ميرود و رئيس چمهور خود كشي ميكند بعد از اين بايد جك به سراغ ساير گروگان ها برود تا اينكه توسط تروريست ها شناسايي ميشود سپس او در محاصره دشمن قرار دارد در اين هنگام همان نينجايي كه قبلا ديده بود به كمكش مي آيد و تمام تير هاي دشمنان را بوسيله شمشيرش دفع ميكند سپس جك از موقعيت استفاده كرده و فرار ميكند تا اينكه جك براي آزاد كردن خواهر اتوكان EMMA به محلي كه او در آنجا است ميرود در آنجا آب همه جارا گرفته و متاسفانه اما شنا بلد نيست با هر زحمتي كه شده جك او را در آغوش ميگيرد و به سمت به بيرون از آنجا ميرود تا اينكه به جايي ميرسند كه اسنيك در آنور پل قرار دارد جك بايد با استفاده از اسنايپش EMMA را COVER كند در بين راه VAMP از آب بيرون مي ايد و به اما را گرو گان ميگيرد و بلافاصله جك او را HEAD SHOT ميكند اما وقتي كه VAMP در حال سقوط در آب است به EMMA ‌با چاقو ضربه اي وارد ميكند و او را زخمي كند در دموي بعدي EMMA ميميرد اين دمو خيلي غمناك است و بازي كن را بسيار ناراحت ميكند. در آخر بازي هم اسنيك و رايدن پروژه متال گير را براي مدتي متوقف ميكنند و بازي تمام ميشود.
گرافيك و هوش مصنوعي و كنترل:
گرافيك بازي در حد قابل قبولي بالاست و خيلي نرم كار شده است و به جزييات خيلي توجه شده است. سايه ها بسيار طبيعي هستند هوش مصنوعي بسيار بالا است و حركات دشمنان خيلي طبيعي هستند و در بازي هم چنين راز هايي نهفته است كه كم تر كسي متوجه آن ميشوند مثلا:
وقتي در اولين بار كه اسنيك را توسط رايدن ديديد به او ريشتراش را بدهيد در دموي آخر بازي اسنيك ريش هايش را زده است !!
در اول بازي در كشتي وقتي وارد اتاق ميشويد درب كمد را باز كنيد و در مقابل عكس بايستيد و دوربين را اول شخص كنيد بعد از چند دقيقه خيره ماندن اسنيك به عكس به آن بوسه ميزند!
سلاح هاي بازي:
M9 :
آن يك كلت با صداخفه كن است كه ميتواند دشمنان را بيهوش كند.
SOCOM
يك كلت قوي كه صدا خفه كن هم دارد و قدرتش از M9 بيشتر است.
M4
اين اسلحه مسلسل است و قدرت بالا و هدف گيري ضعيفي دارد
AK47
اين هم كلاشينكف است و قدرتش از M4 بيشتر است و صدا خفه كن هم دارد.
STRIGER
يك اسلحه بسيار قوي و كار آمد در هنگام مبارزه با رييسهاي بازي كه موشك پرتاب ميكند
NIKITA
يك اسلحه كه موشك پرتاب ميكند و شما ميتوانيد موشك را تا مقصد كنترل كنيد
نكات بازي:
شما ميتوانيد با قرار دادن اسلحه روي شقيقه دشمنان آنها را بترسانيد و از آنها آيتم هاي مختلف به دست اوريد.
وقتي كه توسط دشمن ديده شديد با اسلحه به بيسيم او شليك كنيد تا نتواند با مركز تماس بگيرد و درخواست نيروي كمكي كند.
شخصيت هاي بازي
SOLID SNAKE
او درواقع شخصيت اصلي سري بازي هاي متال گير است او يك مامور مخفي ضد تروريست امريكا است و بسيار حرفه اي عمل ميكند و مناسب براي ماموريت هاي سري.
JACK RIDEN
او هم يك غواص نيروي دريايي است و در كارش مهارت كافي را دارد.
OTOCAN
او دانشمندي است كه در نسخه يك بازي با اسنيك آشنا شده.
ROSE
او دوست دختر جك و تنها عشق اوست
EMMA
او خواهر اتوكان دانشمند است.
SOLIDUS SNAKE
او دشمن اصلي اسنيك و جك است كه در آخر بازي با كشتن او بازي به اتمام ميرسد
FATMAN
او يك بمب گزار حرفه اي است كه در كشتي كه جك در آن قرار داشت بمب هاي متعددي گزاشته بود كه توسط جك كشته ميشود.
VAMP
او يك خون آشام با توانايي هاي فردي بسيار است و قاتل EMMA به شمار ميرود.
FORTUNE
او يك زن سياه پوست بسيار قوي است كه يك اسلحه برقي قدرت مند هميشه همراهش است و شخصيت منفي بازي را دارد و زن VAMP است.
راهنماي مراحل اين بازي:
GAME'S START
بعد از تمام شدن دمو مسير را به طرف چپ ادامه دهيد و از پله ها بالا برويد در آن طرف از جعبه بالا برويد و سپس از ميله آويزان شويد از آنجا پايين بياييد و با اسلحه بيهوش كننده (M9) سرباز روسي را بيهوش كنيد. برگرديد و از درب موجود وارد قسمت Deck-B در كشتي شويد.
Deck-B
راه را ادامه دهيد تا يك دموي كوتاه پخش شود به بالا برويد و سرباز روسي را بيهوش كنيد.راه را ادامه دهيد و اولين درب سمت چپ را وارد شويد.از پله ها بالا برويد تا به يك دوربين برسيد شما بايد در اين قسمت به ديوار بچسبيد به طوري كه دوربين شما را نبيد.
مسير را ادامه دهيد كمي چلو تر به پله هاي قسمت Deck-D ميرسيد از آنها بالا برويد.
Deck-D
مسير را از سمت راست ادامه دهيد تا به بمب هاي ليزري برسيد در اين جا براي منفجر نشدن بمب ها بايد از زير ليزر ها دراز بكشيد و رد شويد.سپس از سمت چپ پله ها را بالا برويد تا وارد قسمت Deck-E شويد.
Deck-E
پس از اتمام دمو به سمت چپ برويد و درب را باز كنيد سپس يك دمو براي شما پخش ميشود هم اينك شما بايد با اولگا مبارزه كنيد.
Boss: Olga
در ابتدا پرژكتور ته كشتي كه در كنار اولگا قرار دارد را مورد هدف قرار دهيد زيرا اولگا ميتواند از نور آن بر ضد شما استفاده كند.پشت جعبه ها قايم شويد وقتي اولگا تير هايش را زد او را با تير بزنيد بعد از چند لحظه اولگا پارچه كنارش را بالا ميزند تا شما نتوانيد او را ببينيد در اين هنگام شما بايد پايه پارچه را مورد هدف قرار دهيد تا باد پارچه را باخود ببرد. (دقت كنيد اولگا در آخر نميميرد زيرا اسلحه M9 فقط بيهوش ميكند و در آخر بازي باز با اولگا روبرو خواهيد شد)
بعد از اينكه اورا بيهوش كرديد بدنش را باز رسي كنيد تا مدالش را بدست آوريد.از دربي كه آمده ايد برگرديد به قسمت Deck-E .
Deck-E
به چلو برويد و از پله ها ي سمت راست پايين برويد.به بالا برويد و سپس سمت راست برويد سرباز روسي را بيهوش كنيد. راه را ادامه دهيد و به ست پايين برويد وارد اولين دري كه در سمت چپ موجود است شويد.
Deck-A
بعد از اتمام دمو سرباز را بيهوش كنيد و به سمت راست برويد و از پله ها پايين برويد داخل درب Engine Room شويد.
Engine Room:
مسير را ادامه دهيد تا دمويي برايتان پخش شود سپس به جلو برويد و داخل درب شويد و سرباز روسي را با اسلحه m9 بيهوش كنيد . از پله هاي سمت چپ پايين برويد و سرباز را بيهوش كنيد به سمت بالا حر كت كنيد و از پله ها پايين بياييد. سرباز را بيهوش كنيد. از پله ها پايين برويد. در سمت چپ از پله ها بالا برويد.به جلو برويد و مهمات را برداشته و از پله ها بالا برويد از درب سمت چپ عبور كنيد و به بالا برويد بعد از اتمام دمو صبر كنيد تا صحبت هاي سرباز روسي با مافوقش تمام شود سپس او را بيهوش كنيد به راهتان ادامه داده و در اينحا به كنترل پنل هايي كه نور سبز دارند شليك كنيد تا بمب هاي ليزري خنثي شوند سپس از درب روبرو به قسمت Deck-2 شويد.
Deck-2
به سمت بالا راه را ادامه دهيد سرباز روسي را بيهوش كنيد و كمي جلوتر در ابتداي درب سرباز روسي را بيهوش كنيد سرباز بعدي را هم نيز بيهوش كنيد سپس از درب وارد قسمت Hold-1 شويد.
Hold-1
به سمت پايين برويد بعد از اتمام دمو كمي جلوتر سرباز هاي روسي را بيهوش كنيد تا دمويي برايتان پخش شود.
پس از اتمام دمو از پله پايين بياييد در كنار پله آويزان شويد و به سمت بالا برويد تا به انتها برسيد بعد به طرف بالا حركت كنيد سرباز روسي را بيهوش كنيد.از درب روبرو به قسمت Hold-2 وارد شويد.
Hold-2
آويزان شويد و به بالا برويد سپس به حركت اول برگرديد و از درب روبرو به قسمت Hold-3 وارد شويد.
Hold-3
بعد از اتمام دمو سرباز روسي را بيهوش كنيد در هيمن قسمت بايد اولين عكس را از پروژه metal gear بگيريد به گوشه ديوار كنار درب بياييد و عكستان را بگيريد. بالا برويد و از آرم مارينز mariens يك عكس بگيريد. در ادامه راه به سمت چپ برويد و سپس به سمت پايين حركت كنيد و در كنار درعكس ديگري از قسمت چپ metal gear بيندازيد راه را برگرديد ميله اي را ميبينيد در كنار آن از كليد use براي پايين رفتن استفاده كنيد.سربازي كه در حال چرت زدن است بيهوش كنيد سپس مرديپشت دوربين را بيهوش كنيد. سپس از روبرو يك عكس از متال گير بيندازيد به سمت راست متال گير برويد و پشت كامپيوتر برويد. هم اينك اسنيك عكس هاي گرفته شده را از طريق اينترنت آپلود ميكند و به اتوكان نشان ميدهد اگر عكس ها مورد تاييد اتوكان بود ماموريت شما به اتمام ميرسد و دمويي برايتان به نمايش در مي آيد.
Two Years Later
از اين به بعد شما بازي را با جك رايدن دنبال خواهيد كرد زيرا همه فكر ميكنند كه اسنيك دوسال قبل در همان ماموريت متال گير مرده است!
بازي را ادامه دهيد تا به جعبه برسيد كه روي آن اسلحه m9 وجود دارد آن را بردارديدسپس وارد درب روبرويي شويد پس از اتمام دمو راه را ادامه دهيد و وارد درب شويد دموي ديگري پخش ميشود بعد از دمو به طرف آسانسور برويد و بالاي صحنه برويد و دركنار دستگاه كليد use را بزنيد دمويي براي شما پخش ميشود بعد از اتمام دمو كمي صبر كنيد تا آسانسور پايين بيايد قبل از پايين آمدن آسانسور دو سرباز را بيهوش كنيد و وارد آسانسور شويد و به Strut-A برويد.
Strut-A
پس از اتمام دمو درقسمت چپ آسانسور كه با آن آمديد جايي كه كبوتر ها هستند درازكش به سمت ديگر ديوار برويد وارد درب سمت چپ شويد. از پله ها پايين بياييد پس از اتمام دمو به درب بالاي تصوير در سمت چپ برويد.
connection bridge AB
تمام سرباز ها را بيهوش كنيد و راه را ادامه بدهيد و وارد درب بعدي شويد.
Strut-B
راه را ادامه دهيد تا دمويي پخش شود پس از اتمام دمو صداخفه كن اسلحه ساكام را كه در كنارتان است برداريد و آن را به اسلحه SOCOM وصل كنيد. از درب بالا بيرون برويد و وارد Connection bridge bc شويد.
connection bridge BC
پس از اتمام دمو مستقيم به سمت در بعدي پل برويد و وارد قسمت Strut-C شويد.
Strut-C
به طرف راهرو برويد و مستقيم را را ادامه دهيد دومين درب را وارد شويد و دمو را ببينيد. اينك شما بيست و چهار ساعت وقت براي خنثي كردن شش بمب c4 هستيد پس معطل نكنيد.براي اطلاع از محل بمب ها از sensor a كه stillman به شما ميدهد استفاده كنيد(محل بمب ها سبز ميشود) و براي خنثي كردن بمب ها از coolant اسفتاده كنيد. پس از اتمام دمو از اتاق بيرون بياييد و به سمت راست برويد و وارد درب مربوط به connection bridge CD شويد.
connection bridge CD
راه را ادامه دهيد و وارد درب Strut-D شويد.
Strut-D
در ابتدا سربازان روسي را بيهوش كنيد وبه طبقه پايين برويد به طرف چپ برويد و راه را ادامه دهيد درب كوچكي روي زمين است آن را باز كنيد تا بتوانيد بمب را ببينيد. بمب را بايد با استفاده از coolant خنثي كنيد. بعد از درب سمت راست بالاي پله ها خارج شويد.
connection bridge DE
راه را ادامه دهيد و سرباز روسي را بيهوش كنيد و وارد درب Strut-E شويد.
Strut-E
در ابتدا به طرف چپ برويد سرباز روسي را بكشيد و به بالا برويد در سمت چپ يك راهرو وجود دارد از پله ها بالا برويد و وارد درب شويد كمي به جلو برويد يك دمو براي شما پخش ميشود پس از تمام شدن دمو از پله ها بالا برويد روي بالاترين طبقه برويد تا به هواپيماي f5 برسيد دراز كش به زير چرخ هواپيما برويد و بمب را خنثي كنيد و دوباره به طرف strut-e برگرديد.
Strut-E
در اين جا از پله ها پايين برويد و به سمت بالا برويد و وارد درب دخل راهرو شويد.
connection bridge EF
در اين قسمت بايد بمب هاي ديگري را كه نوعشان با بمب c4 فرق ميكند خنثي كنيد به محل بمب ها برويد و سينه خيز به انها نزديك شويد تا آنها را ببينيد سپس آنها را خنثي كنيد.و به در strut-f برويد.
Strut-F
بازي را از سمت چپ ادامه بدهيد و سپس طرف پايين و دوباره به سمت چپ برويد و به طرف پايين بياييد. در بين راه از ميله آويزان شويد و خودتان را روي حعبه ها بيندازيد در بين حعبه ها بمب c4 وجود دارد آن را خنثي كنيد و از بين جعبه ها بيرون بياييد از پله ها ي سمت راست تصوير بالا برويد و به حايي كه خود را آويزان كرديد باز گشته و اين بار مستقيم به سمت پايين حركت كنيد وارد راهرو شويد و وارد درب مربوط به connection bridge FA شويد.
connection bridge FA
دوربين پرنده (سايفر) را با اسلحه ساكام نابود كنيد و وارد درب روبرو شويد.
Strut-A
راه را به طرف پايين ادامه دهيد و به سمت راست برويد و وارد درب شويد در اين جا به سمت پايين برويد و از پله ها بالا برويد و از طرف ديگر پايين بياييد.در آن طرف پله ها دراز كش از زير ميله ها رد بشيد و به سمت چپ برويد و آيتم را برداريد برگرديد و به زير لوله بزرگ به پايين بيياييد و بمب را خنثي كنيد. راه را برگرديد و واد درب در گوشه بالا شويد.
connection bridge AB
راه را ادامه دهيد و وارد درب strut-b شويد.
Strut-B
در ابتدا دو نفر از سربازان روسي را از بين ببريد و به اتاقي كه اسنيك در آنجا بود برگرديد به سمت بالا برويد تا كمد را ببينيد دربش را ببنديد تا بمب معلوم شود سپس آن را خنثي كرده و وارد درب مربوط به connection bridge BC شويد.
connection bridge BC
دوربين هاي پرنده را با اسلحه ساكام از بين ببريد و وارد درب Strut-C شويد.
Strut-C
وارد دستشويي شويد و در آنجا بمب را خنثي كنيد بعد از خنثي كردن آن به محلي كه stillman در‌انجا خنثي كردن بمب را به شما ياد داد برويد.در آنجا آيتم sensor-B را حتما برداريد و به strut A برويد و سوار آسانسور شده و از آن پايين برويد به اتاق اول بازي برويد و به پايين اتاق برويد در زير زيردريايي يك بمب وصل است ان را خنثي كنيد و دوباره سوار آسانسور شويد بعد از اتمام دمو furtune يكي از رييسهاي بازي با شما وارد جنگ ميشود اما سلاح او خيلي قوي است و ايستادگي در برابرش مساوي است با مرگ پس شما بايد همواره در پشت جعبه ها پناه بگيريد تا دمويي پخش شود.بعد از ديدن دمو سوار آسانسور شويد و به طبقه بالا برويد حالا شما پانصد ثانيه وقت داريد تا بمب آخر را از كار بياندازيد. به روي پشتبام كه هواپيما آنجا بود برگرديد و بمب را كه در آنجا است خنثي كنيد تا fatman بيايد.
Boss:FATMAN
براي كشتن او از اسلحه ساكام استفاده كنيد زيرا آن قويتر از M9 است. او تند تند روي جعبه ها بمب هاي c4 كار ميگزارد شما بايد از sensor a براي نمايش محل بمب ها روي رادار استفاده كنيد پس از كشتن او جسدش را بلند كنيد و به طرف ديگري ببريد متوچه ميشويد كه بمب ديگري زير او مخفي بوده است آن راهم خنثي كنيد و برگرديد حالا يك دمو براي شما پخش ميشود پس از اتمام دمو بايد به struf-f برويد همان جا كه در پشت جعبه ها بمب را خنثي كرديد.پله هاي سمت چپ را پايين برويد و سرباز روسي را بكشيد و وارد در سمت چپ شويد و آيتم ها را برداريد درب هاي ديگر را هم براي يافتن آيتم هاي بيشتر بگرديد سپس از همان دري كه آمده بوديد به connection bridge EF برگرديد.
connection bridge EF
در وسط پل يك راه ديگر وجود دارد از روي آن با سرعت رد شويد و به درب مربوط به shell-1 برويد.
Shell-1
در اينجا لباس سربازان روسي را كه از نينجا گرفتيد بپوشيد و اسلحه aks-74u را انتخاب كنيد تا سربازان روسي به شما شك نكنند راه را ادامه دهيد به سمت بالا برويد و به طرف چپ برويد تا وارد آسانسور شويد در اينجا به طبقه b2 برويد از پله ها پايين آمده و در كنار پرنده آيتم را برداريد دوباره به آسانسور برگشته و به طبقه اول باز گرديد.
پس از اتمام دمو سرباز روسي را از پشت گرفته و جلوي دستگاه مربوطه ببريد تا چشم او را بشناسد و درب برايتان باز شود.
پس از اتمام دمو شما بايد يكي از گروگانها را آزاد كنيد او را ميتوانيد در قسمت جنوب غربي رادار پيدا كنيد (بوسيله d.mic).
پس از اتمام دمو سريع لباس سربازان روسي را بپوشيد و اسلحه aks-74-u را انتخاب كنيد پس از اتما دمو دوباره سوار آسانسور شويد و از همان درب اول برگرديد از پل عبور كرده و به درب سمت پايين پل برگرديد در اينجا بايد آيتم هارا از روي زمين برداريد آنها را ميتوانيد در struf-f پيدا كنيد سپس از درب connection bridge EF عبور كنيد.
connection bridge EF
دوربين هاي پرنده را از بين ببريد و وارد درب strut-e شويد.
Strut-E
وارد دربي كه در بالاي صحنه وجود دارد شويد و به connection bridge DE برويد.
connection bridge DE
را را ادامه دهيد و وارد درب Strut-D شويد.
Strut-D
ازپله ها پايين برويد و راه را ادامه دهيد تا به دربي كه دربالا وجود دارد برسيد و وارد آن شويد پس از اتمام دمو با استفاده از اسلحه اسنايپر بايد چراغ هاي سبز را براي خنثي كردن بمب ها نابود كنيد توجه داشته باشيد كه يكي از آنها پشت پرچم است پس از نابودي تمام چراغ هاي سبز راه را ادامه دهيد تا دمويي برايتان پخش شود. در اينجا با استفاده از اسلحه stringer هواپيما را نابود كنيد بعد از نابودي هواپيما دمويي برايتان پخش ميشود پس از اتمام دمو از ميله سمت راست تان اوزيان شويد و به طرف لوله بزرگ برويد و خودتان را رها كنيد از روي لوله با دقت بسيار عبور كنيد و در انتهاي لوله از پله هاي سمت راست بالا برويد از اينجا آويزان شويد و بپريد تا بتوانيد عبور كنيد وارد درب shell-2 شويد.
Shell-2
ابتدا به هر طرف كه اولگا ميرود d-mic را گرفته تا صدايش را بشنويد پس از تمام شدن حرف هايش وارد آسانسور شويد و به طبقه b1 برويد. داخل آب برويد و آيتم ها را بگيريد و دوباره برگرديد و سوار آسانسور شويد و به طبقه اول برويد از جعبه هايي كه بقل كانال ها وجود دارد بالا برويد و با اسلحه نيكيتا شليك كنيد و موشك را كنترل كنيد و به ژنراتور برق بزنيد تا برق ها قطع شود سپس از پله ها بالا برويد و وار درب سمت چپ شويد پس از اتمام دمو به وسيله آسانسور به طبقه b1 برويد.داخل آب شويد و از پله ها پايين برويد و وارد اولين درب سمت راست خود شويد سپس به سمت چپ برويد و وارد درب سمت چپتان شويد وارد راهرو شويد و اولين در سمت راست را وارد شويد راتان را ادامه دهيد و به سمت چپ برويد موارد راهرو سمت راست شويد و راه را ادامه دهيد تا به دو در برسيد دري كه باز ميشود را باز كنيد تا دمويي پخش شود.از ميان ميله هاي انحا عبور كنيد تا به در برسيد آن را بازكرده و از پپله ها بالا برويد و وارد درب روبرو شويد.
Boss:VAMP
در ابتدا با اسلحه STINGER به او چند ضربه بزنيد تا وقتي كه تمام موشك هاي اين اسلحه تمام شود سپس از اسلحه M4 استفاده كنيد وقتي كه داخل آب رفت ميتوانيد به او موشك پرتاب كنيد پس از كشتن او وارد درب شمال شرقي تصوير شويد و دو باره شنا كنيد شما بايد مستقيم راه را ادامه دهيد و وارد اولين درب چپ شويد . جلو رفته و از پله بالا برويد و وارد اتاق شويد در داخل كمد ميتوانيد EMMA خواهر اتوكان را پيدا كنيد با اما به جايي كه VAMP را از بين برديد برگرديد و دست خواهر اتوكان را بگيريد و داخل آب برويد در بين راه از طريق دريچه هاي موجود نفس بكشيد به طرف اسانسور برويد سوسك ها را با استفاده از COOLANT فراري دهيد تا EMMA بتواند از آنجا عبور كند سوار آسانسور شويد و به طبقه 1F برويد.

connection bridge KL
در ابتدا دوربين هاي پرنده را نابود كنيد و سپس سرباز روسي را از بين ببريد آتش را با استفاده از آيتم coolant خاموش كرده سپس دست emma را بگيريد و وارد درب strut-L شويد.
Strut-L
در ابتدا سرباز هاي روسي را از پاي در اوريد و وارد درب آخر شويد و وارد دريچه شويد بعد از اتمام دمو با استفاده اس اسنايپر بايد خواهر اتوكان را cover كنيد تا به اسنيك برسد شما ميتوانيد در اينجا با بيسيم از اسنيك كمك بخواهيد اگر جوابتان را رد كرد يك بار ديگه به او بيسيم بزنيد تا به شما كمك كند سپس vamp از آب بيرون مي آيد و خواهر اتوكان را ميگيرد شما بايد با اسنايپي كه در اختيار داريد كله بي مخ او را مورد عنايت خود قرار دهيد!
پس از اتمام يك دموي اشك آور! اسنيك رايدن را بيهوش ميكند و لباسش هايش را در مي آورد.در اينجا سوليدوس شما را اذيت ميكند براي اينكه از سلامتي شما كم تر كم شود دكمه use را باسرعت پشت سرهم بزنيد.
Arsenal Gear
در اينجا شما كنترل جك رايدن لخت را بر عهده داريد! و لباس هاي شما دست اسنيك است پس بايد دنبال اسنيك برويد در ابتدا از درب خارج شده و ازپله بالا برويد و به طبقه دوم برويد در انتهاي راهرو در سمت راست وارد درب شويد و مواظب باشيد سرباز ها شما را نبينند در اينجا بايد به سمت بالا و سپس پايين برويد به بيسيم ها جواب بدهيد چند بيسم به شما زده ميشود همه آنها را حواب بدهيد تا اسنيك لباس شما را بياورد بعد از اتمام دمو با شمشير حركاتي را انجام دهيد سپس با اسنيك بايد تمامي سربازان روسي را از بين ببريد و وارد درب شويد.
بعد از كشتن سرباز ها دمويي برايتان پخش ميشود و هم اينك شما بايد با سه متال گير مبارزه كنيد!
FIGHT WITH THE MGR
تنها روش آسيب رساند به آنها اين است كه با استفاده از اسلحه موشك پرتاب كن STRIGER به پايين زانوي آنها شليك كنيد سپس وقتي كه فرياد زدند به داخل دهانشان موشك پرتاب كنيد تا دمويي براي شما پخش شود.
FINAL FIGHT BOSS:SOLIDUS SNAKE
او خيلي قوي است و كشتنش مشكل است. از ضرباتش جاخالي بدهيد و به او ضربات قدرتي شمشير را بزنيد تا از پاي در بيايد هم اينك دموي آخر بازي را ببينيد.

نويسنده : تروريست
وبلاگ استخراج شده: http://pcgames.blogfa.com
گناوه جان نگفتم اين راهنما مال منه اگه ننشوتم فقط حوس پرتي بوده و هيچ منظوري نداشتم
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر