رئیس Xbox فکر نمیکند که VR مد باشد! اطلاعاتی دیگر...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
91959802141018175837.jpg

چند روز پیش,نایب رییس ناشر بازی ها و مشاور فعلی Ouya Ed Fries , صدایی(Voice) با شک و تردید در رابطه با درخواست تجدید نظر جریان اصلی از واقعیت مجازی(VR) منتشر کرده,اما آقای honcho Phil Spencer نظره متفاوتی را در Twitter خود در این رابطه بیان کرده .ایشان همچنین گفته است که شما بازی های Free To Play(مجانی) را بر روی Xbx One خواهید دید و بازی خواهید کرد.

من فکر نمیکنم که VR یک مد باشد.انحصاری های بیشتر حس خوبی در آدم ایجاد میکنند.برای مثال F2P بر روی Xbox One بهتر از IB رشد خواهد کرد و یک اد هوشمندانه است.

Spencer همچنین اشاره کرد که هنوز هیچ برنامه ای برای بازگردانی franchise های قدیمی Xbox نداریم.

او گفت که خودش این بازی ها را زیاد نمیپسندد :

هنوز هیچ برنامه ای برای بازی Brute Force وجود ندارد.البته من حقیقتا زیاد طرفداره این بازی ها نیستم که شما هم انقدر اصرار دارید که ما این کار را انجام دهیم.

او همچنین گفت که ما در حال رفتن به یک جریان ثابت از بازی Indie در ایکس باکس هستیم:

ما در GDC نشان دادیم و اعلام کردیم که شما یک جریان ثابت از بازی های ID را خواهید دید.

Spencer در آخر به دیالوگه Shenmue-related برگشت که به نظر می رسد یک عامل تکراری در صحبت های او باشد,اما اضافه کرد که غیر ممکن است که یکی از استودیو های حزب مایکروسافت برای اولین بار بر روی آن کار کند.البته او خودش به صراحت تکذیب نکرد که از Sega آمده است.

من دوست ندارم که اولین استودیو حزب ما بر روی Shenmue کار کند و آن را بسازد.

من به Shenmue بر روی Xbox خوش آمد میگویم اما این بدین معنا نیست که اولین استودیو حزب ما قرار است آن را بسازد!

#SaveShenmue بسیار قوی است...

البته او جوابی را داد که دیگر در این رابطه از او سوال نشود و جوابه ردی باشد برای پاسخ های دیگران:

من ترجیح میدهم فعلا بر روی کار خودمان تمرکز کنیم و در این رابطه جوابی ندهیم چون میدانیم که جواب دادن در این رابطه بسیار سخت است(فعلا!)

#SaveShenmue در واقع قوی است,اما باید ببینیم که انقدر قوی هست که سری آن باز گردد؟
با توجه به اینکه ناشر علامت تجاری خود را به تازگی از دست داده(که البته دلیل آن زحمت نکشیدن و خوب استفاده نکردن از آن است),من در این رابطه مطمئن نیستم,اما یک مرد می تواند امید و رویا داشته باشد، نمی تواند؟

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
Spencer همچنین اشاره کرد که هنوز هیچ برنامه ای برای بازگردانی franchise های قدیمی Xbox نداریم.

Brute Force اضافه کرد که خودش این بازی ها را زیاد نمیپسندد :

هنوز هیچ برنامه ای وجود ندارد.البته من حقیقتا زیاد طرفداره این بازی ها نیستم که شما هم انقدر اصرار دارید که ما این کار را انجام دهیم.
این قسمت منظورش این بوده که برنامه ای واسه بازگشت بازی Brute Force وجود نداره. وگرنه خود اسپنسر چند بار گفته که یه سری از بازی های قدیمی رو بر می گردونه :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه این چه وضع ترجمه است برادر عزیز. بعدش هم ناراحت میشید که چرا تاپیک قفل شد. من که هیچی متوجه نشدم.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بعید میدونم حزب مایکروسافت شنمو رو برگردونه احتمالا یکی از شرکای حزبی مایکروسافت اینکار رو میکنه:d

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
ساغی اسپنسر کیه؟
برو از خبرنگار dualshockers بپرس من همونی رو که منبع گفته بود رو ترجمه کردم.

آخه این چه وضع ترجمه است برادر عزیز. بعدش هم ناراحت میشید که چرا تاپیک قفل شد. من که هیچی متوجه نشدم.
من نمیفهمم شما دقیقا کجا رو متوجه نمیشید؟ شما خودتون یه سری به منبع بزنید و ببینید.من سعی کردم بهترین ترجمه ای رو که میشه برای این خبر انجام بدم.

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
الان دقیقا چی شد؟ :d من که نفهمیدم، حالا نمیدونم ترجمه بد بود یا طرف پرت و پلا گفته :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
برو از خبرنگار dualshockers بپرس من همونی رو که منبع گفته بود رو ترجمه کردم.

من نمیفهمم شما دقیقا کجا رو متوجه نمیشید؟ شما خودتون یه سری به منبع بزنید و ببینید.من سعی کردم بهترین ترجمه ای رو که میشه برای این خبر انجام بدم.

مشکل همینجاست که خودتون متوجه نمیشید. متوجه میشدید که اینطوری نمیشد ترجمه! متاسفانه بهترین ترجمه تبدیل شده به نامفهوم ترین ترجمه. خواهشن اشتباه برداشت نکنید، اینجا قصد من تخریب شما نیست. یا اینکه ناراحت نشید از این حرفام که فرداش فعالیتتون به صفر میل کنه. میخوام اینجا مشکل حل بشه. متاسفانه ترجمه های شما اکثرا اشتباه هستن و همیشه همین وضع بوده. دقیقا مثل اینه که گوگل ترنسلیت ترجمه کرده جمله ها رو.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
اولين استوديو حزب=first party studio
واجب نيست يه چيزيو ترجمه كنيد وقتى نميدونيد چى به چيه!/:)

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
چند روز پیش,نایب رییس ناشر بازی ها و مشاور فعلی Ouya Ed Fries , صدایی(Voice) با شک و تردید در رابطه با درخواست تجدید نظر جریان اصلی از واقعیت مجازی(VR) منتشر کرده,

آقا این جمله یعنی چی ؟:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/
خیلی پیچیدس

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
خود درگیری به همین میگنا... خودتون محاکمه میکنید خودتون با بزرگی و خرد تبرئه میکنید حالا هدفتون دشمن فرضیه به کنار..:-j
----------------------------------
در رابطه با خیر هم کلا عشق است اسپنسر:x خیلی دوست دارم انحصاری های فرست پارتی مایکروسافت تو این نسل ببینم... روز های خوبی در پیشه...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر