رئیس شرکت Take-Two: بازی Grand Theft Auto 5 هوش از سر شما خواهد برد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
v-1.jpg

درود.

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که گیمرها بی صبرانه متظر ان هستند عنوان GTA V می‌باشد. این بازی که در حال حاظر از سوی Take Two و استودیو Rockstar North در حال ساخت می‌باشد، خبرهای جالی را برای ما دارد.
در همین راستا رئیس شرکت Take-Two اقای Strauss Zelnick در مورد GTA V سحن گقت و اذعان کرد این بازی "هوش از سر همگام می‌برد." وی در ادامه اذعان کرد:

"ببینید بازی Grand Theft Auto 5 به تنهایی یکه تاز است و این یک دارایی منحصر به فرد می‌باشد که به شخصه برای این بازی بسیار بسیار هیجان زده هستم. GTA V هوش از سر مردم خواهد برد و اگر بخواهم رک و پوست کنده منظورم را بیان کنم، فکر نمی‌کنم هیج کس تاکنون به این سطح هیجان را در یک بازی تجربه کرده باشد."

وی در ادامه سخنان خود افزود، وقتی بازی GTA V منتشر شود هیچ گیمری تا وقتی در هیجان این عنوان درگیر نشود منتظر یک بازی بهتر و یا یک نام دیگر نمی‌شود. این بازی شما را سرمست خواهد کرد و در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد."

بی‌شک با نگاه به عناوین قبلی این بازی، مطمئنان سخنان رئیس Take Two پیرامون بازی GTAV بزرگ نمایی نمی‌باشد.

gamezone

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یادم نمیره شبی که شنیدم GTA IV ریلیز شده تا صبح خوابم نبرد :D فرداش رفتم یه X360 فقط برای GTA خریدم :D
نیم ساعت اول بازی اینجوری بودم: :-o
امیدوارم دوباره تکرار بشه اون لذت همونطور که ایشون میگن :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
چه هایپی انداختن راه..؟ من قبلا گفتم اینها تا کلی هایپ نکن بازی رو عرضه نمیکنن بعد یک عده میگفتن 2012 میاد..

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
من اگه میخواستم شب به امید GTA V بخوابم و روز به امید ریلیز شدن بازی الان یک کریزی به تمام معنا بودم. شاید اگه برای اولین بار بود که این بازی ساخته شده بود و من برای اولین بار بود که اون رو بازی میکردم الان دهنم به اندازه حفره یک سیاه چال باز شده بود. تنها چیزی که انسان رو به وجه میاره نوآوری جدید است، نه تکرار از یک نو آوری قدیمی.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من اگه میخواستم شب به امید GTA V بخوابم و روز به امید ریلیز شدن بازی الان یک کریزی به تمام معنا بودم. شاید اگه برای اولین بار بود که این بازی ساخته شده بود و من برای اولین بار بود که اون رو بازی میکردم الان دهنم به اندازه حفره یک سیاه چال باز شده بود. تنها چیزی که انسان رو به وجه میاره نوآوری جدید است، نه تکرار از یک نو آوری قدیمی.

وقتی نمیدونی بازی کلا تغییر کرده نظرات شکمی نده ;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
قربون دستت لازم نکرده هایپ کنی ما از همین الان به سقف آویزونیم :-| شما لطف کن نسخه PC رو هرچه سریعتر تائید کن که هر چی فکر میکنم این Open World رو کنسول اصلا فاز نمیده.
(نظر شخصی!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر