شایعه دیوید کیج اینبار Fiv5 را رقم می‌زند؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,152
373
نام
سِد حسین

دامنه‌های اینترنتی که اخیراً توسط استودیوی Quantic Dream ثبت شده‌اند، نشان از ساخت یک بازی جدید توسط همین شرکت را می‌دهد که از قرار معلوم بر روی PS3 ساخته خواهد شد.
همانگونه که صفحه‌ی خبری Superannuation اشاره کرده است، این اسم توسط سازنده‌ی بازی Heavy Rain به ثبت رسیده است و علامت تجاری مربوط به آن متعلق به Sony Computer Entertainment است.
در هفته‌ی جاری دیوید کیج، رئیس شرکت Quantic Dream، به سازندگان بازی‌های رایانه‌ای توصیه کرد که از ساختن بازی‌ با موضوعات تخیلی و فضایی دست بردارند و بر موضوعات اساسی‌تری همچون خانواده و سیاست تمرکز کنند.
او هفته‌ی گذشته طی مصاحبه‌ای با وبلاگ پلی‌استیشن گفت: "ما برای پروژه‌ی بعدی خود، آنچه با Heavy Rain بدست آوردیم را گسترش خواهیم داد. ما صاحب سبک درام تعاملی (Interactive Drama) هستیم و می‌خواهیم اثبات کنیم که Heavy Rain یک تصادف نبود؛ چیزی عمیق است و ما می‌توانیم آن را گسترش دهیم.
ما سمت و سوی دیگری را پیش خواهیم گرفت. البته همچنان بسیار تاریک و مختص بزرگسالان خواهد بود، اما کاملاً متمایز از Heavy Rain خواهد بود. تلاش ما برای راضی نگاه داشتن طرفدارانمان است. علاوه بر این آنها را غافلگیر خواهیم کرد."
حال این سوال به میان می‌اید که آیا Fiv5‌نام همان پروژه‌ای است که دیوید کیج و همکارانش در حال کار بر روی آن هستند یا نه و اینکه آیا موفقیت Heavy Rain را کسب می‌کند یا نمی‌کند.

آخرین ویرایش:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
661
24
نام
شهریار
ایول اگه میخوان یه چیزی از Heavy Rain باحال تر بسازن ، مطمئنا یه چیز خیلی توپی از آب در میاد>:d<

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
5,708
1,214
نام
Alireza
من که عاشق بازی های QD هستم بعدی هم هرچی باشه من یه نفر رو راضی نگه میداره برای این که به بازی های این شرکت بسیار علاقه دارم .

من از قبل گفتم سونی QD رو به این سادگی ها از دست نمیده و نخواهد داد و بازی بعدی این شرکت باز هم یک عنوان انحصاری برای سونی هستش .

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,711
346
نام
سعید
Heavy Rain که خیلی به من حال داد.امیدوارم بازی جدیدشون چیزی در حد HR باشه.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر فعال
Apr 5, 2009
5,953
2,204
نام
رضـا
برگردن به حال و هوای Fahrenheite خیلی عالی میشه!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,127
269
نام
روشن
بازی های QD واقعا عالی اند و اگه اینطور باشه یک بازی دیگه از این شرکت رو تو این نسل می بینیم.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
273
نام
امین
ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﻣﯿﮑﻨﻢ
fiv5 ﻭ se7en !!!
ﺍﺯ ﻋﻠﺎﻗﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮐﯿﺞ ﺑﻪ ﺍﺛﺎﺭ ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺸﺨﺼﻪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﺷﺎﻫﮑﺎﺭﯼ ﻣﯿﺸﻪ

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,212
785
نام
وحید
من HR رو بازی نکردم ولی دوست دارم حال و هوای بازی جدیدشون برگرده به فارنهایت.

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
133
11
نام
حسین
heavy rain واقعا خوب بود کاش بازی که این دفعه داره میسازه مولتی داشته باشه:d

Old Hero

کاربر سایت
Aug 16, 2009
180
2
نام
Meysam
دیوید کیج و کارهاشو ستایش می کنم, QD هر چی بسازه مطمئنا اثری متفاوت خواهد بود.

• Like
Reactions: Noirique

Timeless One

Fate of Hellas
کاربر فعال
Apr 18, 2007
4,069
3,424
نام
امیرعلی
heavy rain واقعا خوب بود کاش بازی که این دفعه داره میسازه مولتی داشته باشه:d
احتمالش کمه مولتی بشه
البته تو یه خبر دیگه گفته بودن دو تا پروژه دارن میسازن که در این صورت امکانش هست که یکی از ای پروژه ها انحصاری Ps3 نباشه

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,152
373
نام
سِد حسین
احتمالش کمه مولتی بشه
البته تو یه خبر دیگه گفته بودن دو تا پروژه دارن میسازن که در این صورت امکانش هست که یکی از ای پروژه ها انحصاری Ps3 نباشه
:d
منظور ایشون این بود که حالت چند نفره - مولتی پلیر داشته باشه فکر کنم!:d
راست میگی :d اشتباه خوندم :d
شرمنده !
سلامت باشی!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A-L-I

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,408
166
نام
معین
امیدوارم هر چه زودتر معرفی بشه و همچنین تو همون حال و هوای hr باشه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,342
267
نام
-_-
باید تا e3 صبر کرد :| در حد همین هوی رین هم بسازن بازم شاهگاره چه برسه بالاتر :d

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟