دیسک دوم Halo 4 برای نصب 8 گیگی مولتی پلیر

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
615
نام
سعید
چندی پیش عنوان Halo 4 لیک شد. بعد از انتشار عکس های Halo 4 ، مشخص شد که این بازی داری 2 دیسک است، بازیکنان کنجکاو بودند که آن دیسک دوم برای چیست؟

مایکروسافت در تابستان گذشته اعلام کرده بود که " Halo 4 برای بازی نیاز به 8 گیگ فضای خالی در هارد خواهد داشت".

ناشر بازی اخیرا به سایت Joystiq اعلام کرده است که، دیسک دوم بازی Halo 4 همان 8 گیگ نصب بازی است، که بخش مولتی پلیر بازی را پوشش میدهد.

وی در این مورد بیان کرد: "دیسک دوم شامل اطلاعاتی است که نیاز دارد تا در هارد یک Xbox360 نصب شود و حداقل نیاز به 8 گیگ فضای خالی دارد تا بازیکنان به قسمت مولتی پلیر بازی Halo 4 دسترسی پیدا کنند."

SOURCE

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,166
نام
احمد
حداقل نیاز به 8 گیگ فضای خالی دارد تا بازیکنان به قسمت مولتی پلیر بازی Halo 4 دسترسی پیدا کنند
یعنی اگه نداشته باشند دسترسی پیدا نمیکنن ؟!

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,124
الان اون بنده خدایی که مدل 4GB داره حس جالبی باید داشته باشه :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
15,367
نام
بابک
کسی که هارد یا فلش نداره باید دیسک رو عوض کنه، نه اینکه از بازی کردن مولتی پلیر محروم باشه!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
2,227
كی از رو ديسك بازی می كنه، اونم هيلو4 رو:D من هيلو3 رو تست زدم اون لودينگش كه تم اصلی توش پخش می شد شده بود الی ماشالا:D در صورتيكه تو حالت نصب سه سوته لود می شد:D
بهتره برای لذت بردن از اين بازی يه فلش 16 گيگ يا هارد 20 گيگ داشته باشيد. (حداقل)
نصب لودينگ ها رو سريعتر می كنه و با ارور نخوندن ديسك هم احيانا مواجه نمی شيد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,660
نام
Amir Ho3ein
این خبر 6-5 ماه پیش هم اومده بود به نظرم:D
تا جایی هم که یادم میاد خودم ترجمش کردم که بچه ها می‌گفتن احتمالا به Spartan Ops ربط داره و...:D
الان دارم به این جمله ایمان میارم:
تاریخ تکرار می‌شود:D

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
615
نام
سعید
این خبر 6-5 ماه پیش هم اومده بود به نظرم:D
تا جایی هم که یادم میاد خودم ترجمش کردم که بچه ها می‌گفتن احتمالا به Spartan Ops ربط داره و...:D
الان دارم به این جمله ایمان میارم:
تاریخ تکرار می‌شود:D
اره خب تو خبرم گفته که تابستان گذشته اعلام کرده بودن این موضوع رو ولی نگفته بودن که این 8 گیگ انحصار داره به مولتی پلیر.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,777
دیسک 2 فقط باید نصب بشه؟دیگه نیازی بهش نیست؟برای مولتی همون دیسک1 رو باید گذاشت؟:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟