ديويد كيج: آرزو ميكردم تا قبل از انتشار Beyond هيچ اطلاعاتي از آن فاش نمي شد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
456

ديويد كيج: آرزو ميكردم تا قبل از انتشار Beyond هيچ اطلاعاتي از آن منتشر نمي كردم.

نويسنده و كارگردان بازي Beyond: Two Souls در گفتگويي اعلام كرد كه دوست داشته بازيكنان بدون هيچ پيش زمينه ذهني نسبت

اين بازي با آن مواجه شوند .

وقتي از او پرسيديم كه دقيقا منظورتان چيست او گفت يعني اينكه "هيچ صحبتي راجع به ان نمي كردم و هيچ چيزي ازآن را نشان نمي دادم"

واقعا چرا؟ پاسخ را در متن پايين بيابيد.

كيج در صحبت هايش با PS Blog EU, اظهار داشت كه روش هاي كنترل Beyond و Heavy Rain به همان شكل قديمي آثارش است

و او دوست دارد كه مردم بدون هيچ استنباطي از قبل به سراغ آن بروند.

كيج توضيح داد:
من فكر ميكنم ما نبايد هيچ پيش زمينه اي براي Beyondمنتشر كنيم. شما خودتان بايستي مستقيما با دنياي Beyond

مواجه شده وتا آنجايي كه ميتوانيد از آن تجربه كسب كنيد.

مثل همه ي بازي سازها من هم دوست داشتم Beyond بدون هيچ سر و صدا و جنجالي بر روي قفسه ي فروشگاه ها برود و مردم

را شوكه كند بدون هيچ اطلاعي از تريلرهايش.هرچند متاسفانه اين يك امر محال است .

به كساني كه به ما اعتماد دارند وعاشق Heavy Rain هستند اين را مي گويم كه ما شما را سورپرايز خواهيم كرد

و به شما قول مي دهم ما چيزي فراتر از تصوراتتان ارائه خواهيم نمود.

به نظر من بازي يك تجربه ي ناب خواهد بود .ما به Beyond ايمان داريم و سخت بر روي آن كار مي كنيم.

Beyond: Two Souls در سال2013 به صورت انحصاري بر روي PlayStation 3منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Return of the King
Loyal Member
Jun 6, 2007
28,964
نام
محمد
و به شما قول مي دهم ما چيزي فراتر از تصوراتتان ارائه خواهيم نمود
قربون دستت :D امیدوارم بازی در همون سطحی باشه که دیوید کیج گفته، به شکل عجیبی با بازی های دیوید کیج حال میکنم :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,747
نام
فرهاد
و خداوند باران ترول را بر سرش جاری نهاد. باشد تا در دوزخ بازی‌سنتر ارام بگیرد، امین.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,983
نام
بابک
به كساني كه به ما اعتماد دارند وعاشق Heavy Rain هستند اين را مي گويم كه ما شما را سورپرايز خواهيم كرد

امیدوارم حرفاش راست باشه.heavy rain واقعا عالی بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
13,351
نام
حسین

Boss

Loyal Member
Jul 7, 2006
3,760
نام
امید
چند وقتی بود حرفی نزده بود یکم بخندیم :d
نه این که حرفاش خنده دار باشه ها نه ! تو این بازار بی خبری دیوید وقتی حرف می زنه دلم یجوری میشه :d یَنی منظور اینه که کلا بازی بساز زیاد حرف نزن..
امیدوارم عیناً شبیه Heavy Rain باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,771
نام
حسین
در یک کلا م [h=2]ديويد كيج[/h]یکی از 3 مرد برتر در تاریخ گیم

Terova

کاربر سایت
Dec 1, 2007
13,259
نام
محمد امین
آره چیزی ازش منتشر نمیکردی تا 2 نسخه هم فروش نکنه..! اینجور بازی ها نصف فروششون به خاطر هایپی هست که میشن.. شما پویا و خپل هم تو کنفرانس سونی نشون بدی حداقل 1 میلیون فروش میکنه..

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دیوید جون از نظر گرافیک و انیمیشن که فراتر از ذهن هر جنبنده ای عمل کردی, گیم پلی رو هم دستخوش تغییرات مثبت کن لطفاً!

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
648
نام
میلاد
اوه اوه داوود قفس دوباره حرف زد
الان میان اینجا :-ss نکشیده به صفحه 2 شده دعوا میشه که این داوود چند تخته کم داره یا زیاد داره یا ... :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
8,888
نام
Alireza
ای کاش یاد میداد به همه چه طوری با PS3 بازی بسازن !:D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,909
یه داستان خوب بده از بازیت. گیم پلی نخواستیم :d منتظر این بازیم شدید. با این که از خود کیج متنفرم ولی بازیاش رو دوس دارم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,262
نام
عارف
یعنی اگه سورپرایز نکردی پدرتو در میارم :d یه حسی بهم میگه این یه ربط کوچیکی به Fahrenheit پیدا میکنه ... [-o<

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,852
نام
احسان
یه جورایی جو بازی و بازی الن به طرز خسته ای ما رو جوگیر این بازی کرده :D این قفس یه گیم پلی خسته هم بزنه تنگ بازیش حله :D
مثل همه ي بازي سازها من هم دوست داشتم Beyond بدون هيچ سر و صدا و جنجالي بر روي قفسه ي فروشگاه ها برود
خوبه علناً بنده خدا داره میگه میخواد چیزی از بازی نگه ولی ملت میان باهاش مصاحبه می کنن , اونوقت همه میگن "باز این اومد" و "باز این مصاحبه کرد" و "باز این حرف زد" و ... :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,938
نام
وحيد
برو هوات رو داریم استاد >:d<

از نظر گرافیک که ...;;) موسیقی ...;;) داستان و شخصیت های قابل درک ....;;)

فقط استاد یه دستی رو گیم پلی بکش :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟