دو تا بازی دیده نشده ولی عالی

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
با سلام
تازگی چند تا بازی رو لیست دانلودم بود که وقت نمی کردم اجراشون کنم و بالاخره امروز یه ذره ای بیکار بودم و ساعت 5 بعد از ظهر که از خواب بیدار شدم تصمیم گرفتم یه تحول اساسی به زندگیم بدم...بله درست حدس زدید تصمیم گرفتم Custom frimware 4.30 بریزم و بازیای جدیدو بازی کنم:d(جیغ،کف،دست،سوت،هورا (در ضمن جوانان معصوم ایرانی به ویرگول بین کف و دست هم توجه کنید.یکی از بزرگترین مزیت های زبان شیرین پارسیه:d))

long story short...به جز بازیای مشهور چند تا بازی بودن که نه امتیاز خیلی بالایی گرفتن نه فروش خیلی خوبی کردن ولی واقعا فراتر از انتظار شخص خودم زیبا بودن، تو انجمن یه جستجویی کردم دیدم نه تاپیکی دارن نه هیچی تصمیم گرفتم تو این تاپیک یه معرفی جزئی ازشون به عمل بیارم تا شمایی که همش دنبال کالآو نیستی مستفیظ شی:
اولی Captain Morgane and golden turtle:اگه الان بخوای بگی فنشم که hipster می شی عزیز من بذار 10 سال بگذره خوب شکست که خورد و مثل ران گیلبرت بدبخت شد بیا بگو عجب بازی توپی بود باهاش زندگی کردم:d
گرافیک هنری فوق العاده،طولانی،دیالوگ های خیلی خنده دار،لهجه باحال لاتینی،معماهای جالب...دو ساعته دارم بازی می کنم اصلا متوجه گذر زمان نشدم که داریم به ساعات ملکوتی دانلود شبانه نزدیک میشیم.ینی در این حد باحال بود دیگه
در ابتدا داستان از دید دختر هفت ساله ای روایت میشه که خیلی شجاعه و میخواد وقتی بزرگ شد دزد دریایی بشه توی چند صحنه دوران بچگیش لحظات خنده دار زیاد داره. بعد حل چند معما فصل دوم بازی شروع میشه که بزرگسالی و آغاز سفر دور و دراز کاپیتان مورگان ما که الان روز تولد 17 سالگیشه و داخل کشتیه باباشه و می فهمیم بین این دو فصل اتفاقات زیادی افتاده که کم کم متوجه اشون می شیم.
صحنه های بازی هم همشون نقاشی های بی نظیر و زیبایی هستن که با بعضی از انیمیشن ها سعی شده زنده به نظر بیان که سازنده در این زمینه واقعا کار خوبی انجام داده.اونطور که توی مصاحبه ها گفتن بازی 50 تا صحنه داره و مدت زمان بازی چیزی حدود 20 ساعته که توی عناوین هم سبک واقعا رقم بالاییه.
و البته بازی بدون ایراد هم نیست و ایرادی که به چشم میومد انیمیشن هاش بود که همگام با دیالوگ نبود،اول انیمیشن انجام میشه بعد دیالوگ گفته میشه که من باهاش به شخصه زیاد مشکلی نداشتم.اتفاقا انیمیشن های بامزه ای داشت به نظرم

دومی هم Dr Who the Eternity Clock:فک کنم اولین باریه که دارم یک بازی رو بازی می کنم با عناصر مخفی کاری و بدم نمیاد ازش...(آره متال گیرم بازی کردم...خوشم نیومد زورکی که نیست آقا)
گرافیک فنی و هنریش خیلی خوبه،گیم پلی متنوع و پر از پازلی داره،دیالوگای طنز هم زیاد داره.
فقط تعدادی باگ داره که اونم یک پچ یک گیگابایتی براش عرضه شده که تا حد زیادی این مشکلات رو حل می کنه.

ستایشگذارم از توجهتون

---------- نوشته در 01:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:10 AM ارسال شده بود ----------

راستی بازی اولی موم ساپورت می کنه ولی بعید می دونم حالی بده به اونصورت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر