دوست داشتنی ترین و نفرت انگیز ترین باس ها ( غولاخر ها )

NathanDraculla

کاربر سایت
Dec 15, 2012
55
نام
?????
اسم دوست داشتنی ترین غولاخری که تا حالا دیده اید را بگید..... یعنی اونقدر از اون غولاخر خوشتون اومده بوده که حتی از اون غولاخر بیشتر از شخصیت اصلی خوشتون میومده و دوست نداشتید اون غولاخر را شکست بدید
و بعدش هم اسم نفرت انگیز ترین غولاخری را که تا حالا دیده اید را بگید........... یعنی از اون غولاخر تا سر حد مرگ نفرت داشتید و بعد از شکست دادن اش از خوشحالی بال دراورده بوده اید

خود من تا حالا از هیچ غولاخری اونقدر خوشم نیومده که بخوام بهش بگم دوست داشتنی ترین ولی یادمه که دوست نداشتم غولاخر Fable 2 را بکشم
ولی نفرت انگیز ترین غولاخرهایی که تا حالا دیده ام این ها بوده اند که خیلی ازشون بدم میومد:

1- جوکر در ارخام سیتی ( بسیار از مرگ اش خوشحال شدم )
2- ملکه ی لوکاست ها در Geow 3
3- باس Moonlight در دارک سولز
4- یارو سرهنگه در اخر جنگاوری نوین 2 ( اسمش یادم نیست ولی همونی رو میگم که اخرش چاقو به داخل چشم اش پرتاب کردیم و نامرد Ghost را اتش زده بود )

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
ماکروف در کالاف مدرن 3 {خوبترین}

اون یارویه که در سناریو لیان در رزدنت ایول 6 همون که عین مگس بود در اخرین چپتر سیناریو لیان{بدترین}

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
توی بازی Prince of persia بعد از ارابه رانی با 2 نفر ( 2 باس ) روبرو میشی ... کشتنشون این قدر برام سخت بود که حد و اندازه نداره

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
بهترین : آلبِرت وسکر ، موقعی که تو RE 5 باید میکشتیش خیلی ناراحت کننده بود !

بدترین : تو DMC 4 اون پیرمرده ( کشیش بود چی بود! )که آخرش اون مجسمه هرو هدایت میکرد ( اسمشو یادم نمیاد ! ) مخصوصا اون آخرش که تو دل مجسمه باید باهاش میجنگیدیم به شدّت اعصاب داغون کن بود! )

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
4 تا باس هستند كه من واقعا از زدنشون ناراحت شدم و حتي بغض شديدي گرفته بود منو، بترتيب:

1- The Lich King Arthas از بازيه World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King (فقط همينو بدونيد كه 4 سال دارم WOW: WOTLK بازي ميكنم ولي هنوز نكشتمش! چون محبوبترين كاركترم تو كل دوران گيمريم هست!!!)
2- The Boss از بازي Metal Gear Solid 3 (دهنم سرويس شد تا آخرش جلو خودمو بگيرم كه گريه نكنم!!!)
3- Vergil از بازيه DMC 3 (اينم مثه The Boss
4- و در نهايت Albert Wesker از سري بازي RE
باس هاي نفرت انگيز هم... مم... باسي نيست كه من ازش نفرت اون طوري داشته باشم خو ولي از Vulkan تو متالگير 3 خيلي بدم مياد :d

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
بهترینش که Ur-Dragon از بازی Dragon's Dogma بود ، لامصب 3 ساعت کشتنش طول کشید ، ولی وقتی مرد واقعا کیف داد !
بدترین هم اون شوالیه ها توی Dark souls هست ، اگه دیدیشون فقط باید بایستی تا بکشنت چون فرار یا مبارزه بی نتیجست )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر