دوست دارید : کنسولهای آینده چه ویژه گی هایی داشته باشند؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام این تاپیک مختص نظرات و پیشنهادات گیمرها در مورد کنسولهای مورد علاقه شان در اینده هست. با اینکه هنوز هیچ گونه اطلاعات معتبر در مورد کنسولهای نسل بعد (البته به جز WII ) منتشر نشده، ولی چنین به نظر میرسد که نیاز به کنسول با امکانات و سخت افزارهای جدید و پر قدرت توسط گیم میکرها و حتی گیمرها احساس شده است. در این تاپیک هر کس دوست داره اسم کنسول مورد علاقه اش رو همراه با ویژه گیهایی که دوست داره داشته باشه رو بنویسه.

مثلا میتونید اسم کنسول ؟ - کارت گرافیک یا پردازنده،رم؟ - رنگ و شکل؟ - کنترل های بازی؟ - اتصالات و پورتهای کنسول؟ - بازیهای انحصاری؟ - پیش بینی تاریخ عرضه؟ و هر چی که دوست دارید ،اگه گرافیست باشید حتی میتونید لوگو و حتی تصاویر Faq هم بزارید.بعد از عرضه هم ببینیم پیش بینی چه کسی به واقعیت نزدیکتر میشه؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
میگم دوستان چه توقعی از کنسول نسل بعد دارن
من خودم به شخصه از بازی های با گیم پلی عالی حمایت میکنم گرافیک بالاتر باشه خوبه اما بدون گیم پلی مفت نمیرزه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مسئله الان هک نیست!
باید ویژگی هایی داشته باشن که سرشون به تنشون بیارزه
اول از همه قدرت بالاس
منظورم اینه که اگه قرار باشه فقط یکم از این نسل بهتر باشه بهتره اصلا نیاد
قدرت کافی طراحی خوب هک هم بخواییم نخواییم میشه نگرانی نداره!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من هیچ ویژگی نمیخوام داشته باشن چون چه ما بخوایم نخوایم خودشون کار خودشونو میکنن.فقط اینو میخوام که هم بازی هاش 2و3 تومن باشه و هم قیمت کنسول های آینده تو ایران از 300 تومن بالاتر نره.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
در مورد ps4 امیدوارم که بیخیال cell نشه سونی !! در مورد سخت افزارشم چیزی نمیگم چون سونی کارشو بلده فقط امیدوارم سیستم بویایی چند سال قبلشو که میخواس رو ps3 بزاره اینبار رو ps4 بیاره!!

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
اميدوارم شاهد بازيهاى چند پايانى،بيشترى رو اين كنسول جديد باشيم-همينطور من خودم طرفدار سبك اكشن ادونچر هستم انشالله باگرافيك بالا و گيم پلى عالى-

بازار دست دوم بازيهاش اينطور كه شايعه شده خراب نشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من برعكس دوستان دوست دارم ضدهك باشه يك فريمورشم هك نشه:d
ولي خود كنسول ارزون باشه:d
بازيهاش هم دسته دوم اجرا نشه:d
از لحاظ سخت افزاري هم ايكس شيت بعديو بخره:d
همچنين psn از لايو هم بهتر شه و همينا ديگه:d