دوست دارید مطلب اصلی صفحه ی دوم گیم کلیک کدامیک باشد ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام...
همه ی شما که کلیک را می شناسید.ضمیمه ی روزهای یکشنبه ی روزنامه ی جام جم در مورد ارتباطات و فناوری الترونیک...ولی دو صفحه مانده به آخرین صفحه موضوع صحبت ماست.جایی که سید طه رسولی مطالبی در مورد گیم و نقد بازیها می نویسد.اگر یادتان باشد در بازیدات مرحوم همین آقای رسولی را با پرسش هایمان می پیچاندیم و بنده ی خدا روز خوش از دست مان نداشت :cheesygri .خلاصه ... می خواستم بدانم شما دوست عزیز علاقمندید کدامیک از مطالب زیر مطلب اصلی صفحه ی دوم بازی کلیک باشد.نتایج این نظرسنجی حتما به اطلاع آقای رسولی خواهد رسید.برای آسانی انتخاب چند مورد که قبلا در این صفحه استفاده شده اند را می نویسم تا شما براحتی انتخاب کنید.
با تشکر از شرکت شما
1- در مورد داستان و تاریخچه ی سری بازی باشد.
2- مصاحبه و سرگذشت بازی سازان معروف مانند کوجیما و مولینکس و شافر و ... باشد.
3- در مورد روند ساخت بازی باشد.
4- در مورد جنب های جذابیت بازی ها باشد.
5- مقایسه ی بازیهای قدیمی و جدید یک سبک باشد.
6- نقد بازی pc و ps2 باشد.
7- معرفی استودیوهای مستقل بازی سازی و بازیهای مستقل باشد.
8- معرفی بازیهای جدید کنسول و pc باشد و یا کنسولهای نسل جدید ( X360 و PS3 و Revolation ) باشد.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
اول از همه اینکه این تاپیک رو باید خود آقای رسولی بزنه نه شما !
مورد دوم اینکه شما که ظاهرا با آقای رسولی در ارتباطی یه میل براش بفرست و بگو بیاد اینجا عضو بشه و یه تاپیک بزنه مثل بازیدات تا دوباره بپیچونیمش !!! :)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
مورد دوم اینکه شما که ظاهرا با آقای رسولی در ارتباطی یه میل براش بفرست و بگو بیاد اینجا عضو بشه و یه تاپیک بزنه مثل بازیدات تا دوباره بپیچونیمش
مصطفی من یه 10 باری این کار رو کردم ولی اصلا جواب نداد آقا سید .
=====
در باره اون گزینه های بالا هم من با موارد 1 و 2 موافقم .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
اول از همه اینکه این تاپیک رو باید خود آقای رسولی بزنه نه شما !
مورد دوم اینکه شما که ظاهرا با آقای رسولی در ارتباطی یه میل براش بفرست و بگو بیاد اینجا عضو بشه و یه تاپیک بزنه مثل بازیدات تا دوباره بپیچونیمش !!! :)
دوست عزیز
بنده یکی از دوستان نزدیک آقای رسولی هستم.این کار را هم برای تبلیغ نکردم که شما فکر می کنید....
همانطور که گفتم دوستش هستم ولی عجیب سید جان بعضی وقتها که سرور جام جم پر می شود غیبش می زند :cheesygri به هر حال باشد.من از راه دیگری با ایشون در ارتباطم.مطلع شان خواهم کرد ولی قول نمی دهم که مثل سابق فعال باشند.در ضمن الان هم بدجور غیبش زده ;)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
توضيح دربارهي كنترلر رولشن حامد جان اگه باهاش در ارتباطي بگو يه ويژه نامه در اين باره بزاره بعدش هم به بحث درباره كنسول هاي نسل بعد و بازيهاشون

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Sony:
توضيح دربارهي كنترلر رولشن حامد جان اگه باهاش در ارتباطي بگو يه ويژه نامه در اين باره بزاره بعدش هم به بحث درباره كنسول هاي نسل بعد و بازيهاشون
سلام...
ایشون که نمی تواند کل کلیک را به اینها اختصاص دهد ولی تا آنجایی که خبر دارم در شماره ی بعدی در مورد PS3 مقاله خواهند نوشت.نظرتان در مورد مقاله ی Xbox360 در شماره یقبلی چه بود؟

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
مورد2 هم خيلي خوبه اگه بهش بگي عالي ميشه اگه همون صفحه رو در مورد كنترلر كنسول هاي اينده بزنه هم خوبه

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
نوشته شده توسط حامد:
اگر نظر من را بپرسید من به موارد 2و 5 و 7 رای می دهم.
کاش بقیه ی دوستان هم در توپیک شرکت کنند...

حامد جون!(چه زود پسرخاله میشم :cheesygri :mrgreen: )
نترس.همه میان شرکت می کنن.یه ذره وقت میخوان
در ضمن اینکه اگه ما منتظر آقا سید باشیم.موهامون عین دندونامون سفید میشه. :cheesygri :cheesygri :
ولی خدا کنه به ما سر بزنه.یه چند تا انتقاد داشتم. :twisted: :twisted:
.............................................
در مورد انتخاب هم زدی توخال حامد
من هم با2و5و7 موافق موافقم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط vahidrezi16:
حامد جون!(چه زود پسرخاله میشم :cheesygri :mrgreen: )
نترس.همه میان شرکت می کنن.یه ذره وقت میخوان
در ضمن اینکه اگه ما منتظر آقا سید باشیم.موهامون عین دندونامون سفید میشه. :cheesygri :cheesygri :
ولی خدا کنه به ما سر بزنه.یه چند تا انتقاد داشتم. :twisted: :twisted:
.............................................
در مورد انتخاب هم زدی توخال حامد
من هم با2و5و7 موافق موافقم.
سلام...
وجید جان !
قول نمی دهم ولی احتمالا تا اواخر دی ماه سید جان خواهند اومد.باز هم می گویم قول نمی دهم.در مورد شرکت در این توپیک هم بگویم من آدرس این توپیک را بهشون داده ام تا بیایند ببینند جماعت چقدر ایشون را دوست دارند و خواستار بازگشت شان هستند.ناراحتی ام فقط برای همین است و بس.
انتقادات هم روی یه تکه کاغذ بنویس تا یادت نرود.در مورد انتخابت هم بهت تبریک می گویم.سلیقه ی مشترکی داریم. :)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که از وقتی داییم مورده دیگه نمی تونم کلیک بخرم اخه اون برام میخرید
یک افته بخونید شب جمعه هست

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Sony:
مورد2 هم خيلي خوبه اگه بهش بگي عالي ميشه اگه همون صفحه رو در مورد كنترلر كنسول هاي اينده بزنه هم خوبه
من فکر کنم در شماره های تابستان دو مقاله برای Xbox360 و PS3 نوشته بودند که در مورد کنترلر آنها هم توضیحاتی بود.در مورد کنترلر ریوولیشن هم می توانی مجله ی بازی رایانه شماره ی جدید را تهیه کنی و اطلاعات خوبی را بدست بیاوری.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Miesam:
تسلیت می گویم میثم خان...
بله شب جمعه است و یاد از دست رفتگان واجب.پس یک فاتحه نثارشان کنیم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من با 7 و 8 بیشتر موافقم.
امیدوارم راست گفته باشی اگه راست گفته باشی تسلیت میگم.
راستی یعنی فقط داییت میتونه کلیک بخره؟؟؟؟
73.gif

64.gif
64.gif

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ان شائ ا... که راست گفته باشند امین خان.
در ضمن شاید راهش از کیوسک روزنامه فروشی دور است که قبلا دایی اش برایش می آورده است.
یه توصیه برای این دوست عزیز دارم ...
سعی کن حتما 2 شماره ی بعد را تهیه کنی وگرنه چیزها و اطلاعات خوبی را از دست خواهی داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر