دنباله ای که دلتون میخواست بسازن اما نساختن

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
یه بازی که امروز بهش داشتم فکر میکردم
Spec Ops: The Line
هست! خیلی عنوان دوست داشتنی ای بود برای من
درود بر شما..
من تو زندگیم هیچ بازی ای رو به اندازه spec تموم نکردم!!! شاید بالای ۱۵ بار تمومش کرده باشم!
ولی حیف که هیچوقت ادامش ساخته نمیشه:((
یکی از سازندگان گفته بود" حاضرم شیشه شکسته بخورم ولی دیگه سراغ این بازی نرم"
:((:((
.................
به جز spec همیشه دوس داشتم ادامه sleeping dogs هم ساخته بشه که اینم غیر ممکنه..

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
The Saboteur

این بازی تقریبا مال 11 سال پیشه، اون زمان بشدت لذت برده بودم، چه فضا و اتمسفر دارک خفنی داشت در عین حال گیم پلی روون و فانی داشت همراه با پارکور اسسینز کریدی. خیلی هم صحنه داشت و یادمه با ترس و لرز پلی میدادم همیشه :-"
بعد ها که وارد نت شدم و پیگیر بازیا بودم دیدم انگار زیاد بازی موفقی نبوده و واسه همینم دیگه احتمالا نسازن ادامه ای براش، بازم امیدوارم اگه ادامه ایم یک زمانی براش نیومد یک چیزی تو این حال و هوا یکی بیاد بسازه.

Oni

این یکی مال 2001 هس کار بانجی و راکستار، که اون زمان زندگی کردم باهاش، چقد فایتینگ معرکه ای داشت واسه زمان خودش همراه با گیم پلی سریع و فان، ساندترک منوش عالی بود و تا یک مدت طولانی تو مخم بود اما اینم حالا میبینم متا 73 داره :D.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
واقعا کسی هست که دوست نداشته باشه ادامه مکس پین ساخته بشه؟ یا حتی ریبوت! یه چیزی اگه ساخته میشد ما بین یک و دو با گرافیک نسل بعدی و گیم پلی طولانی حداقل 30 ساعتی از راکستار واقعا امتیاز بالای 90 میتونه بگیره

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
واقعا کسی هست که دوست نداشته باشه ادامه مکس پین ساخته بشه؟ یا حتی ریبوت! یه چیزی اگه ساخته میشد ما بین یک و دو با گرافیک نسل بعدی و گیم پلی طولانی حداقل 30 ساعتی از راکستار واقعا امتیاز بالای 90 میتونه بگیره

موافقم که نسخه جدید با تم نسخه ۱ و ۲ ساخته بشه

و در یه صورت مخالف ساخت نسخه جدیدم
مثل نسخه ۳ نباشه که یه بازی دیگه بود کلا

یا مثل این نسخه یه چیز بدرد نخور نباشه

51VHVVJBMYL._SX342_.jpg

Max_Payne.png

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
موافقم که نسخه جدید با تم نسخه ۱ و ۲ ساخته بشه

و در یه صورت مخالف ساخت نسخه جدیدم
مثل نسخه ۳ نباشه که یه بازی دیگه بود کلا

یا مثل این نسخه یه چیز بدرد نخور نباشه

51VHVVJBMYL._SX342_.jpg

Max_Payne.png
خب اون موقع گیم بوی ادونس قدرتشو نداشت ولی واقعا مکس پین ۱ عشق بود ترکیبی از ترس و غم انگیزی به اضافه مرموز بودن محیط عالی بود :x

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خب اون موقع گیم بوی ادونس قدرتشو نداشت ولی واقعا مکس پین ۱ عشق بود ترکیبی از ترس و غم انگیزی به اضافه مرموز بودن محیط عالی بود :x

خوب توان نداشت نباید میزدن
انگار بازی خدا جنگ روی میکرو بزنن :D

آره عالی بود مکس پین ۱ :Lovestruck:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر