دموی قابل بازی DmC به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی همایش Comic con اعلام شد که دموی قابل بازی DmC: Devil may Cry به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

20121015_dmc_devil_may_cry.jpg

طی صحبت هایی که Alex Jones، تهیه کننده ی بازی با joystiq داشته است، دشمن اصلی بازی، همان دشمن اصلی Devil May Cry 1 یعنی Mundus خواهد بود. جونز همچنین اشاراتی به احتمال قابل بازی بودن ورجیل کرد، البته او تائید داشت که اگر ورجیل قابل بازی باشد، در دیسک بازی قرار نخواهد داشت، که احتمال عرضه ی یک DLC بعد از انتشار بازی را افزایش می دهد.

DmC: Devil may Cry در تاریخ 15 ژانویه برای X360 و PS3 و در تاریخی نامعلوم برای PC عرضه خواهد شد.

منبع

The Title :|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
در طی همایش Comic con اعلام شد که دموی قابل بازی DmC: Devil may Cry به زودی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

طی صحبت هایی که Alex Jones، تهیه کننده ی بازی با joystiq داشته است، دشمن اصلی بازی، همان دشمن اصلی Devil May Cry 1 یعنی Mundus خواهد بود. جونز همچنین اشاراتی به احتمال قابل بازی بودن ورجیل کرد، البته او تائید داشت که اگر ورجیل قابل بازی باشد، در دیسک بازی قرار نخواهد داشت، که احتمال عرضه ی یک DLC بعد از انتشار بازی را افزایش می دهد.

DmC: Devil may Cry در تاریخ 15 ژانویه برای X360 و PS3 و در تاریخی نامعلوم برای PC عرضه خواهد شد.

منبع

The Title :|

حالم از اين حركت مزخرف به هميخوره.بازي رو ميسازن بعد 70 درصدش را cut ميكنن ميزنن تو ديسك 30 درصد بقيه رو توسط dlc عرضه ميكنن.

احتمالا نسل بعد بازي كه ساختن ميان ميگن شلوار كاراكتر از طريق لايو عرضه خواهد شد و تو ديسك بازي وجود نداره پس اگه ميخواييد جلوي مامانتون بازي كنيد حتما بايد دانلودش كنيد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چه خوشگل CAPCOM تصميم به خودكشي گرفته :|:d
يه دمو هم بده كه ملت ببينند چه اشغالي شده تا بازم كمتر طرفش برند :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امیدوارم هرچی زودتر دمو رو منتشر کنند ، چندتا ایده برای کمبو زنی توی ذهنم دارم میخوام ببینم میتونم اجراشون کنم یا نه

MohammadFatehi

کاربر سایت
Aug 23, 2012
149
نام
محمد
حالم از اين حركت مزخرف به هميخوره.بازي رو ميسازن بعد 70 درصدش را cut ميكنن ميزنن تو ديسك 30 درصد بقيه رو توسط dlc عرضه ميكنن.

احتمالا نسل بعد بازي كه ساختن ميان ميگن شلوار كاراكتر از طريق لايو عرضه خواهد شد و تو ديسك بازي وجود نداره پس اگه ميخواييد جلوي مامانتون بازي كنيد حتما بايد دانلودش كنيد.

=))

باحرفت حال کردم داداش

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مرتضي عرضه شد يكي براي منم بگير من سرم يكم شلوغه مي خوام با علي دانته، سيف و خودت 4 نفره Online بزنيم:d

علي دانته ميشه ورجيل، علي سيف ميشه دانته، تو ميشي كتي، منم نقش هويج رو ايفا ميكنم:d

به هرحال از اينDLC متنفر هستم ولي اگه قراره با اينDLC مذكور ورجيل به بازي اضافه بشه ارزشش از خود بازي بيشتره:d

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دمو رو بده ببینیم capcom چه کرده؟!
کاش می شد تو خط داستانیم با ورجیل بازی کرد این جوری شاید بازی جذاب تر می شد

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
کلاً با این وضع افتضاح جهان انتظار بیشتر از این نمیشه داشت.وقتی شرکت های بزرگی مثل اکتیویژن و EA میان این کار رو انجام میدن از ناشر DMC چه انتظاری میشه داشت.البته خب دست خودشون هم نیست وقتی میبینن که از یه طرف بازی منتشر میکنن و از طرفی دیگه دچار ضرر میشن مجبورن که اضافات بازی رو در DLC ها قرار بدن و منتشر کنن.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
امیدوارم لااقل اگه DLC واسه ویرجیل عرضه میکنن یه جوری نباشه اگه بازیش نکنی نصف بازی رو نفهمی و اجباری باشه واسه داستان!!
فقط واسه گیم پلی متنوع تر باشه ویرجیل!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر