دموي بخش داستاني GOW:Acension در ماه فوريه عرضه ميشود

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
God_of_War_Ascension.jpg

تاكنون اطلاعات زيادي در مورد بخش تك نفره بازي GOW:Acension در دست نيست
سوني در بلاگ خود خبر داد:در ماه فوريه دمويي از بخش تك نفره بازي منتشر خواهد شد تا علاوه بر بخش MP طرفداران جزئيات و اطلاعات بيشتري در مورد بخش تك نفره بازي پيدا كنند....
در بخشي از اين خبر گفته شده:
در ماه فوريه ما براي شما يك دموي تمام عيار از بخش تك نفره را عرضه خواهيم كرد و اخبار و جزئياتي كه طي هفته هاي آتي به گوش شما خواهد رسيد پس تا اون موقع منتظر باشيد

منبع:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
داستان قشنگی باید داشته باشه ... احتمالا جنگ با خدای خدای خدای خدای خدایان هست :d

دیگه تحریریه شدی ول کن این desperate trolling ها رو . زشته حداقل stealth trolling کن ;)

هر وقت دو تا تریلر دیدی یا یه خط در مورد داستان خوندی بعد بیا نظر بده در مورد بازی .

آخرین ویرایش:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
واله ما که یک هفته پیش دموی بازی رو از تورنت دانلود کردیم و بسیار هم لذت بردیم
گرافیک و جزئیات در بازی عالیه. افکت ها و فریم ریت بازی بسیار نرم و روان اجرا میشه. قابلیت های جدید هم به کریتوس اضافه شده (مثل کنترل زمان - یه چیز تو مایه های Prince of Persia - Sands of Time)

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
جناب .aMiN.@

خب خبر نداشتم ، باشه من اشتباهم رو میپذیرم و اگر اینچنین که شما میگی باشه من معذرت میخوام ... از بقیه هم همینطور ...

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
واقعا انتظار که واسه من یکی خیلی سخت شده! از وقتی که دموی اولیش رو بازی کردم هایپ خونم چسبیده به سقف!
کمپین بازی رو ول کن فقط مالتی رو بچسب چه شود. ای خدااا دیگه طاقت ندارم!:crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر