دلیل یا دلایل عدم فروش نه چندان خوب 3ds در ایران ؟ + نظرسنجی و نظر شما کاربران محترم

به نظر شما چرا 3ds چندان خوب در ایران موفق نبوده ؟

• اکثر بازیهای این کنسول با سلیقه های اکثر گیمرهای ایرانی سازگار نیست ؟

رای‌ها: 79 45.1%
  • قدرت سخت افزاری نسبتا ضعیف یا معمولی و یا مشخصات فنی نسبتا پایین

رای‌ها: 16 9.1%
  • هر دو گزینه

رای‌ها: 55 31.4%
  • هیچ کدام (اگر علت اینکه این گزینه را انتخاب کردید را بنویسید ممنون میشوم)

رای‌ها: 25 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظر من اگه فروشنده ها حمایت کنن ، تبلیغ کنن ، بازی ها و لوازم جانبی های کنسول های نینتندو رو بیارن ، در زمان فروش کنسول مزایای کنسول ها رو برای مشتری توضیح بدن ، فروش کنسول های نینتندو خیلی زیاد میشه ، چون ایرانی ها اصلا کنسول های نینتندو رو نمیشناسن و نمیدونن چیه ، اگه بگی میکرو شاید میکرو یا قارچ خور رو بشناسن و نینتندو رو عمرا.
وقتی میری توی یه مغازه کنسول فروشی به فروشنده میگی از کنسول های نینتندو هم چیزی دارید، فروشنده میگه نه فقط پلی استیشن و ایکس باکس ، بقیه رو ول کن، چه انتظاری باید داشته باشیم ؟
انشالله دید فروشنده های عوض بشه

داداش من مغازه ای رفتم کنسولا نینتندو داشت خواستم ds و wii بخرم مسخرم کرد قضیه برای 4 تا 5 سال پیشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کمی نینتندو رو با psp مقایسه کنید متوجه تفاوت فروش خواهید شد

آره داداش باهات موافقم تفاوتش خیل زیاده

ds کلا 155 میلیون کنسول فروخت

Nintendo DS - Wikipedia, the free encyclopedia

psp کلا 80 میلیون کنسول فروخت

PlayStation Portable - Wikipedia, the free encyclopedia

فقط بازی new super mario تو نسل هفت 87 میلیون نسخه بازی فروخت یه بازی نینتندو از کل فروش کنسول psp بیشتر بود

3ds هم که تا الان 45 کیلیون کنسول فروخته

Nintendo 3DS - Wikipedia, the free encyclopedia

ps vita هم تا الان 6 میلیون کلا فروخته

کلا سونی تو کنسول دستی شکست خورده اس

• Like
Reactions: Mahdi_01

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
کلا سونی تو کنسول دستی شکست خورده اس
مرسی از اطلاعات گوهربارتون در مورد آمار جهانی :x
اینجا ایرانه، میفهمی؟ اینجا مردم مجبورن سونی بخرن، مجبورن گوشی سامسونگ بخرن، میفهمی؟ مجبورن مجبور، اینکه چرا مجبورن از اسرار الهی است:d

من هرچی گشتم قیمت درست درمون واسه 3ds پیدا نکردم، کسی داشت بگه لطفا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اینجا ایرانه، میفهمی؟ اینجا مردم مجبورن سونی بخرن، مجبورن گوشی سامسونگ بخرن، میفهمی؟ مجبورن مجبور، اینکه چرا مجبورن از اسرار الهی است:d

وقتی صحبت از ps4 و .... میشه آمار جهانی ملاکه و مهم وقتی به کنسول دیگه میرسه اینجا ایرانه؟

اگر اینجا ایرانه همه دنیا تحریمت کردن هیچ کنسول سازی هم رسما نایندگی کنسولشو داخل ایران نداره پس حق گیمری نداری داداش :d

کسی مجبور نیست چیزی بخره ولی مردم ایران الکی خوش تعصبین یه چیزی میخرن اون چیز میشه خدا بقیه میشن دشمن ناموس :d مثل این بچه ها بودن زمان تیرکمون مگسی یکی میگفت من آیوا یکی میگفت پاناسونیک بعد میپریدن جون هم کشی میگرفتن تا میخوردن همدیگرو میزدنو بعد آشتی میکردن :d یادمه سال ها دور یه گوشی که بلوتوث داشت یه دوربین 2 مگاپیکسلی و 4 گیگ رم میخورد حداقل 300 هزار بود اونم برند نوکیا حالا همون زمان سونی اریکسون گوشی ها خیلی بهتر داشت با کارایی بهتر و طراحی زیباتر با قیمت مفتر

همون زمان من یه گوشی lg مدل kg 300 خریدم دکمه تماسش فلزی بود دوربین 2 مگاپیکسلی و ...... با مموری کارت 512 مگ رایگان داخل جعبه و 1 سال گارانتی مادیران خریدم 125 هزار تومن خیلی از گوشی هم رده بابام که نوکیا 350 هزاری خریده بود بهتر کار کرد

میدونی اینجا جاییکه من چند روز پیش به کسی که دوستم گفتم چیه مینوسی (عجقلم فلات بشم) گفت این مده ;) پس سونی خریدن و سامسونگ خریدن اجبار نیست مد شده

صبر کن 3ds سری جدید ها بیاد اونا بخر

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

از بحث خارج میشیم. ولی میشه بگی بر چه اساسی میگی مردم "مجبورن"؟!

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
از بحث خارج میشیم. ولی میشه بگی بر چه اساسی میگی مردم "مجبورن"؟!

فکر کنم ایشون شوخی کردن، چون اکثر مردم ایران علاقه به یه برندهای خاصی دارن و همیشه میرن سمت اون چیزا و براحتی نظرشون عوض نمیشه.

-----------

من فکر نمیکنم فروش 3DS توی ایران خیلی هم کم باشه، الان کلی کاربر توی همین سایت هست که این وسیله رو دارن و استفاده میکنن و شاید بشه گفت از ویتا هم بیشتر طرفدار داره. در ضمن یه نکته رو بگم، اگه بازی های Indie برای 3DS میومد اونوقت دیگه رسما تبدیل به بهترین کنسول دستی تاریخ می شد. الان خوبی Vita اینه که بازی های Indie معروف و جالب مثل Binding of Isaac، Limbo، Velocity، Hotline Miami، Child of Light و ... براش میان و انجام این بازی ها روی کنسول دستی خیلی لذت بخشه، 3DS در عوض عناوین انحصاری و نقش افرینی جالب و سرگرم کننده ای داره پس من فکر میکنم برای یه تجربه کامل بهتره که هر دوتا کنسول دستی رو داشت. با Vita میشه بازی های فوق العاده ای مثل Persona 4 و FF X-X2 و عنایون Indie رو تجربه کرد و 3DS هم برای بازی های نقش افرینی ژاپنی و پلتفرمرها خوبه.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
منم درکل با نظر این دوستمون موافقم(در مورد اینکه برای تجربه کردن ""بازی خوب"" همه ی کنسول ها رو داشت) . ولی حیف که توانایی مالی اجازه نمی ده :-( . به بازی های بالا muramasa :demon blade رو هم اضافه کنید که آخرت عشق و حال تو bet'm upه (در اصل مال Wii بود این بازی)
ولی خودمونیم ای کاش چیزی به اسم انحصار وجود نداشت .

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
3DS هم بازیهای ایندی داره. اتفاقا ساپورت نینتندو از بازیهای ایندی خیلی خوبه. هم روی wiiu هم روی 3ds.
Shovel knight یه نمونه از معروفهاس که هم روی 3ds هست و هم wiiu. یا همین child of light روی wiiu هست. Another world روی هر دو هست و کلی بازیهای ایندی دیگه که حتی اختصاصی برای نینتندو ساخته میشن.
علاوه بر اینها، ساپورت خیلی خوبی از بازیهای قدیمی داره. از nes گرفته تا گیم بوی ادونس که واقعا تجربه کردن اون بازیها توی این روزها که بازیها دیگه بای نیستن، واقعا ارزشمنده.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
ps vita هم تا الان 6 میلیون کلا فروخته

کلا سونی تو کنسول دستی شکست خورده اس[/QUOTE]

سلام باعرض معذرت فقط خواستم بگم
1_ویتا 9میلیون فروخته اون آمارقدیمیه
2-من خودم ویتا دارم خیلی هم ازش راضی هستم وتاوقتی که ساپورت بشه دارمش.,وخیلیا رومیشناسم ویتا دارن بعدش یکبار من ودوستم داشتیم درباره ی 3dsصحبت میکردیم بقیه بچه ها فکرکردن داریم فحش میدیم.
3-خودم تاحالا کنسول نینتندو بازی نکردم ولی خیلی دوست دارم 3dsداشته باشم.ویکی ازآرزوهامه ولی کومایه؟کوتیله؟:dدرواقع باید گفت هیچکدوم خلع دیگری روپرنمیکنه .بعدشم بگم قصد توهین نداشتم.اگه فن های نینتندورو ناراحت کردم ببخشید

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
نه بابا ناراحت کدومه . خب شما هم به اندازه ی ما حق داری تو این فروم نظرت رو بگی . هر کسی این حق رو داره (مادامی که به سلیقه و نظر دیگران بی احترامی نشه)
همه ی ما گیر مایه تیله هستیم :-)

• Like
Reactions: playstation1

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
نه بابا ناراحت کدومه . خب شما هم به اندازه ی ما حق داری تو این فروم نظرت رو بگی . هر کسی این حق رو داره (مادامی که به سلیقه و نظر دیگران بی احترامی نشه)
همه ی ما گیر مایه تیله هستیم :-)

عید پارسال که مایه تیله ردیف بود فروشنده ها اینقدر از3dsبدگویی کردن که منی که تودوراهی ویتا و3dsبودم رفتم ویتا خریدم.بااینکه ناراحت نیستم ولی سوال اینجاست:
نینتندو وفروشنده های ایرانی چه پدرکشتگی باهم دارند؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
عید پارسال که مایه تیله ردیف بود فروشنده ها اینقدر از3dsبدگویی کردن که منی که تودوراهی ویتا و3dsبودم رفتم ویتا خریدم.بااینکه ناراحت نیستم ولی سوال اینجاست:
نینتندو وفروشنده های ایرانی چه پدرکشتگی باهم دارند؟

نینتندو پدرکشتگی نداره. این ایرانیهان که با بازیهای آبکی که درجه بزرگسال میگیرن فکر میکنن گیمر حرفه ای هستن! درحالی که بازیهای نینتندو که به شدت حرفه ای هستن رو فقط بخاطر گرافیک کارتونی که دارن، پس میزنن!

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
به نظر من، من نظر خاصی ندارم.

روی ویتا زیاد مانور زیادی ندادند، من خودم سه تا 3ds خریدم یه vita

پ.ن: من کلا یه تبلیغ از ویتا دیدم اونم call of duty بود که هنوز که هنوزه هم پیدا نکردم بخرم بازی کنم.:D

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر