دلیل یا دلایل عدم فروش نه چندان خوب 3ds در ایران ؟ + نظرسنجی و نظر شما کاربران محترم

به نظر شما چرا 3ds چندان خوب در ایران موفق نبوده ؟

• اکثر بازیهای این کنسول با سلیقه های اکثر گیمرهای ایرانی سازگار نیست ؟

رای‌ها: 79 45.1%
  • قدرت سخت افزاری نسبتا ضعیف یا معمولی و یا مشخصات فنی نسبتا پایین

رای‌ها: 16 9.1%
  • هر دو گزینه

رای‌ها: 55 31.4%
  • هیچ کدام (اگر علت اینکه این گزینه را انتخاب کردید را بنویسید ممنون میشوم)

رای‌ها: 25 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    175

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
harvest moon الآن انحصاری نینتندو هست و 2تاش واسه این کنسول اومده(البته با اجازه از آقا احسان که جواب دادم).
آقا چه بهتر(کی میگه کنسول بدیه؟!;;)) ، بازی از این قشنگ تر ندیدم تا حالا...خیلی بازی مفرح و زیبایی بودش..اگه بشه یه نسخه هم واسه PS3 بدن نور علی نور میشه:d.

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
به نظر من دلیلش این هست که مردم هی میگن نینتندو hardcore نیست.
طرف اومده یه چیزی شنیده و یه کلمه انگلیسی یاد گرفته و هی میاد میگه هاردکور هاردکور.
اصلن معلوم نی چی شنیدن,از کجا شنیدن,هی میاد پای کامپیوتر یه سری چیز سر هم میکنه(:d)

- - -ویرایش - - -

آقا چه بهتر(کی میگه کنسول بدیه؟!;;)) ، بازی از این قشنگ تر ندیدم تا حالا...خیلی بازی مفرح و زیبایی بودش..اگه بشه یه نسخه هم واسه PS3 بدن نور علی نور میشه:d.

نمیشه که بدن.
چون نینتندو خریدش.
یه سری شایعات بود که نینتندو میخواست کراش باندیکوت رو هم بخره و حتی چند وقت امضا هم جمع کرد واسش.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
کی میگه 3ds تو ایران شناخته شده نیست و طرفدار نداره اتفاقا فروش 3ds توی ایران خیلی خوب بوده و خیلی بیشتر از NDS فروش داشته حتی قبل از کپی خور شدن
شما ها تو بازار نیستید خیال میکنید چون چند نفر تو سایت بیشتر نیستند پس طرفدار نداره اتفاقا تو ایران هم خیلی خوب فروخته

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
کی میگه 3ds تو ایران شناخته شده نیست و طرفدار نداره اتفاقا فروش 3ds توی ایران خیلی خوب بوده و خیلی بیشتر از NDS فروش داشته حتی قبل از کپی خور شدن
شما ها تو بازار نیستید خیال میکنید چون چند نفر تو سایت بیشتر نیستند پس طرفدار نداره اتفاقا تو ایران هم خیلی خوب فروخته

متئسفانه بعید میدونم آماری باشه که بهش بشه اشاره کرد

من به نظرم vita بیشتر فروخته در ایران

مثلا در همین انجمن فکر کنم تعداد کاربران گروه مربوط به vita کمی بیشتر از گروه مربوط به 3ds هست (البته این دلیل محکمی نمیتونه باشه به نظرم)

ممنون

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
1. 3ds بیشتر روی سرگرمی و گیم پلی مانور میده یعنی بازیهاش بر این عقیده هست که بر خلاف نظر ایرانیان گیمره .
2.قیمت بالای اون
3.معرفی نشدن نه چندان خوب .
4.تبلیغات بد یا اصلا نبودن اون تو خاورمیانه ..

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین

متئسفانه بعید میدونم آماری باشه که بهش بشه اشاره کرد

من به نظرم vita بیشتر فروخته در ایران

مثلا در همین انجمن فکر کنم تعداد کاربران گروه مربوط به vita کمی بیشتر از گروه مربوط به 3ds هست (البته این دلیل محکمی نمیتونه باشه به نظرم)

ممنون

البته اون هایی که این جا ویتا دارن اکثرن بعد از چند وقت فروختنش.

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
دلیلش خیلی سادس...
بازی خور های درجه یک که بیشتر بازیهاشون اورجیناله مشکلی ندارن
بازی خورهای درجه دو هم که اصولا ً کارتریج های هک استفاده میکنن یکم مشکل دارن
ولی بازی خور های درجه سه به بالا...
اینا چون ساده تر هستن و کمتر با مسائل کپی خوری روبه رو بودن براشون تهیه ی بازی ها سخته...همچنین این افراد از کنسول انتظار دارن مثل پلی استیشن 1 بازی رو به قیمت مفت بشه تهیه کرد و خیلی راحت و بدون کوچکترین دردسری بزارن تو دستگاه و اجرا کنن
...
پ.ن : بعضی ها که هنوز تو SEGA MEGA DRIVE موندن...!!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از اینکه کاربران محترم در نظرسنجی و ارسال نظر شرکت کرده اند تشکر میکنم اما ممنون میشم که کاربران محترم باز بیشتر شرکت کنند و نظرشان را ارسال کنند

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من فکر میکنم همون گزینه 1 درست باشه. ولی من خودم چون عاشق بازی هستم واسم فرقی نمیکنه و وقتی پولش جور یاشه هم ویتا میگیرم هم 3DS. آرشیو آدم باید کامل باشه. ولی از NES به بعد دیگه نرفتم سراغ کنسول های نینتندو. نمی دونم چرا !!

• Like
Reactions: Sega_genesis

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من خودم ویتا دارم خیلی دوست داشتم یه 3ds ام بخرم اما با این قیمت بازیا داشتن 2 تا کنسول سخته :d تازه ps4 ام حساب کنید بخوای بخری باید کلی پول بازی بدی . الان که 3ds کپی خور شده تو فکر خریدشم اما ون هیچ وقت ویتا رو نمیفروشم و اینطوریم نیست هر کی ویتا میخره میفروشه از همون اولی که ویتا اومد تو ایران من خریدم تا حالا 2 بارم ویتا عوض کردم که دفعه اخر می خواستم unlock شو بگیرم . در مورد بازیا 3ds ام من به شخصه خیلی با بازیا مثله persona یا mario karting نمی تونم ارتباط برقرار کنم کلا اعصابم نمیکشه از این بازیا که نوبتی باید ضربه بزنی بازی کنم :d در کل 3ds ام کنسول دوست داشتنه مخصوصا x3ds xl داشتم فکر میکردم اگه نینتندو handheld game بعدیشو با سخت افزار قوی تر بزنه بعد روش munster hunter بازی کنی چه حالی میده :d ولی عاشق ماریو لوییجی یا king kong ش شدم این 2 تا بازی فوق العاده با سلیقه من جوره در کل ویتام الان بازی به اندازه کافی که سرگرم شی داره دیگه مثله اوایل نیست و انلاین killzone ش واقعا لذت بخشه رو کنسول دستی و ای کاش نینتندو ام بیشتر رو مولتی پلیر کار میکرد در کل باید هر 2 تا این کنسولا دوست داشتنیو داشته باشی b-) من نمیدونم استور نینتندو چطوریه اما تخفیفات سونی بعضی وقتا عالیه الان killzone 9 دلار شده یا slycooper 7 دلار نینتندو ام از این تخفیفات میده ؟یا مثله سونی سیستم شبیه پلاس داره ماهانه بازیا free بده؟ چون تو کنسول سونی اگه بازیم نخوای بخری با صبر کردن و خرید پلاس میتونی عناوین عالیو بعد یه مدت مجانی داشته باشی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ببین مشکل ایرانی جماعت با کنسول های نینتندو کلا یک چیزه اونم گرافیک بازیه
بعد از میکرو کلا کنسولاش تو بازار ایران محو شد . تقریبا میشه گفت بعد از NES کنسول های نینتندو همیشه در سایه ی کنسول دیگه ای بودن مثلا SNES در لابه لای Sega گم شد N64 با ps1 و GC با ps2
البته اینم دلیل داره
برمیگرده به حمایت وارد کننده شما نگاه کنید زمانی که ما wii گرفتیم اصلا خیلی ها نمیدونستند wii چی هستش چرا ؟ چون وارد کننده خیلی کم از این کنسول آورد و کم روش مانور دادند اما الان فروش wii خیلی بهتر شده
سر wiiu که اصلا ما مکافات داریم یعنی تو بازار که اصلا wiiu نیست کل توپخونه رو بگردی wiiu گیر نمیاد جز یک جا که اونم وصله به یک شرکت
حالا شما حساب کن چجوری میخواد wiiu تو بازار ایران جا پیدا کنه
اما 3ds خیلی بهتر بود .یک کنسول دستی خوب با قابلیت های جالب که حتی زمانی که کپی خور نشده بود فروشش خیلی خوب بود .دلیلش هم قیمت عالیش بود یادمه قبل گرونی دلار، با 270 تومن میشد یک کنسول آک گرفت و بازی هاش تو رنج 50 تومن بود و دست دوم رو میشد با 15 تومن هم خرید
حالا شما فکر کنید اگر قیمت ها مثل قبل بود حتی با اومدن کپی خور خیلی ها سمتش نمی رفتن اما حالا که بازی هاش رسیده به 150 تومن افراد مجبورن برن سمت کاتریج هک
خود من کلی کنسول 3ds فروختم و تو بازار فروش 3ds خیلی عالی بود بازم میگم چون تو بازار نیستید خیال میکنید ویتا بیشتر فروخته

آخرین ویرایش:

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
من هم 3ds دارم هم نسل قبل ds داشتم
خرید ds واسم یه جور اتفاقی بود تمایل چندانی بهش نداشتم ولی بعد خریدش یک دل نه صد دل عاشقش شدم=((
خودم قبل از ds از کنسول ها و بازی های نینتندو بدم میومد دلیلش هم عدم آشناییم با سبک و سیاق نینتندو بود
هر کسی بدون امتحان فکر میکنه gow از zelda بهتره چون بازی های نینتندو ظاهری بچه گانه دارند
ولی مطمئن باشید وقتی امتحانش کنی با هیچ چیز عوضش نمی کنی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
@مهدي

اونو كه اصلا خيالت راحت باشه كه ويتا تو ايران بيشتر فروختهتو دوست و فاميل و همسايه حداقل 8 نفر رو ميشناسم كه ويتا دارن اما به جز بچه هاي سايت كسي كه 3DS داشته باشه نديدم
حالا تو اين نسل كه خيلي بهتر شده نسل پيش من DS خريده بودم تو فاميل مسخرم ميكردن بهم ميگفتن بچه شدي اينا مال بچه هاست اما PSP دستم ميديدن مشكلي نداشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر