دليل موفق نبودن بازي هري پاتر؟

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
harry_potter_seeding.jpg
سلام
به عنوان يكي از سرسخت ترين طرفداران هري هميشه اين سوال ته دلم مونده با وجود اين كه فيلم و كتاب اين داستان بسيار موفق بودن ولي برعكس از نظر بازي هيچ موفقيتي به دست نياورد:(
به نظر من هري واقعا پتانسيل بالايي براي تبديل شدن به يك بازي بزرگ داره.چون هم ميتونه يك بازي اكشن و درگيرانه باشه و هم فكري
ولي شايد بالاخره يك استديو بزرگ اين نكته رو درك كرد و شروع به ساختن يك عنوان قوي از هري پاتر كرد:)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
به نظر من نسخه های اول بازی هری پاتر خیلی خیلی خوب بودند و منو واقعا جذب میکردند ، اما با کش اومدن
هم کتاب هم فیلم و هم مخصوصا بازی جذابیت این بازی واقعا کم شد .
شاید اون اوایل حد اقل 80% مردم هم سن و سال خودم عاشق این بازی بودن ...
اما الان یا هیچ فرقی براشون نمیکنه یا متنفرند یا 5% از این شخصیت و ... خوششون میاد ...
یکی از اون افراد که واقعا از بازی زده شدن خود من بودم که اوایل Harry Fan ـی بودم که واقعا پاش بودم اما
الان اصلا از این کاراکتر و ... خوشم نمیاد ...;)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
هری پاتر من فقط از رمانش خوشم اومد دیگه نه از فیلمش خوشم اومد نه از این بازی هاش :d
قیافه هری پاتر تو فیلمش شبیه اسکول هاست پارتی زیاد داشته اومده :))

• Like
Reactions: A-L-I

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
خب البته كمتر فيلمي از روش يك بازي درست حسابي ساخته شده.هري پاتر هم توي اين قاعده گير كرده!
قیافه هری پاتر تو فیلمش شبیه اسکول هاست پارتی زیاد داشته اومده
باز برعكس شما به نظر من يكي از نقاط قوت فيلم همين انتخاب بازيگر بوده.اگه كتاب رو به دقت خونده باشي ميبيني تقريبا كساني كه براي بازي در فيلم انتخاب شدند با تصوراتي كه از قبل داشتي جور در مياد;)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از مهمترین دلایلی که بازی هری پاتر موفق نیست، طمع EA برای استفاده از نام تجاری بازی بوده و هست.
چون فروش فیلم نجومی بوده، به همین خاطر هم طرفدارهای فیلم به خیال اینکه بازی نکات مهم و نگفته ای از فیلم رو داره میرن بازیرو میخرن، اما همینکه بازی میکنن می بینن با یه عنوان در پیت و زیوار در رفته مواجه شدن.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من خودم سالهاست طرفدار پرو پا قرص کتابهای هری پاترم و به نطرم فیلمهاش هم یکی از اون یکی بهتر کار شده و روند صعودی داره اما متاسفانه اصلا از پتانسیلش برای بازیش استفاده نشده و به جای اینکه یه بازی ادونچر خوب درست کنن همیشه یه بازی بچه گانه و اشغال تحویل ملت دادن. به نظر من علت اصلیش هم همونطوری که دوستمون اشاره کرد طمع تمام نشدنی EA هست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
وقتی EA بیاد نصف داستانو حذف کنه! از سور ته بازی که هیچی نمیفهمیم بازیش که باگ خالص بود دست EA & Warner درد نکنه با این بازی اشغالشون اشتباه کردم خریدم ! EA نتونست داستان و گیم پلی و خوب ادا کنه !حیف این طوری اسم هری پاتر بد بشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هر وقت فهمیدین چرا فیلماش یه داستان در تضاد با کتابو روایت میکنن دلیل اینم می فهمین . فیلم بازی ها هم که کلا خوب در نمیان پس جمع این دو تا میشه بازی هری پاتر که = Shit .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هر وقت فهمیدین چرا فیلماش یه داستان در تضاد با کتابو روایت میکنن دلیل اینم می فهمین . فیلم بازی ها هم که کلا خوب در نمیان پس جمع این دو تا میشه بازی هری پاتر که = Shit .
حرفت درسته ولی همیشه اینطوری نبوده. Riddick و The Lord of theRings واقعا استثنا بودن. بخصوص ریدیک که بنظرمن بهترین فیلم /بازی ساخته شده تمام دوران تا حالا هست.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر

نه بابا:d
اينطور هم نيست بر عكس به نظرم فيلمها خوب تونست به كتاب وفادار باشن.ولي خب بعضي جاها يه سيخونكي هم زدن كه خيلي طبيعيه.كلا به نظرم چون داستان پرمحتوايي بود بايد مثل قسمت 7 كه فيلم رو دو قسمتي درست كردن بقيه فيلمها هم دو قسمتي ميبود كه البته خيلي وقت گير ميشد اگه اينطور ميخواستن پيش برن.پس به نظر من از فيلم نميشه ايراد خاصي گرفت فروش باورنكردني فيلم هم دليلي واسه حرفم ميتونه باشه.
پس همه ي اين ناكامي بزرگ براي بازي هري برميگرده به استديو بازي سازي.البته من تعجب ميكنم كه چرا EA روي اين بازي سرمايه گذاري نكرد!

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
این بازی پتانسیل بازی خوب شدن رو داشت مثلا میشد open world کرد تا خودت بتونی انواع اقسام کارهای کتاب رو انجام بدی ولی ea ..... بش فیلم ها هم که خیلی جاها از کتاب دور شدند نمونش رنگ جادوها یا صحنه ای که جینی و هری تو اتاق نیازمندی ها تو 6 داشتند(من انگلیسیشو خوندم می دونم کجا ها داره یا نداره)
تو شماره 5 باید کلی قسمت رو رد می کردند تا به اتاق گوی ها برسند و ...

• Like
Reactions: A-L-I

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر