دلایل بن شدن کنسول پلی استیشن 4 و راه حل ها و راه های پیشگیری

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فایده نداره,کد رو هم برادران روسی هک میکنن. در کل کار درستی نیست ولی فرض میکنیم طرف باهامون دوسته و خودش داده :)
فرض؟ اگه اینجوریه خب بازی هم نکنیم فرض کنیم داریم بازی میکنیم

ahura3d

کاربر سایت
Apr 27, 2019
4
دوستان میشه بگید بازی اکانت قانونی آنلاین از کجا میتونم ارزون بخرم؟ برای دوتا پلی استیشن 4 اسلیم میخوام. من تازه واردم.
اصلاً فرق بین اکانت (آفلاین-آنلاین) با اکانت (آنلاین )چی هست؟

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
سلام دوستان کسی بلده بزنه اکانت psn بن کنه کسی که خودت بنش کنی من یه چیزایی میدونم اما اجرای هست یا نه نمیدونم
شندیم که ربط به ریجن و ایپی داره و برای ایرانی ها بیشتر جواب میده کسی میدونه لطا خصوصی پیام بده به من کاملشو بگه

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام دوستان
دستگاه من بن شده و ارور ws-37338-4 رو میده؟
چطور بفهمم که چند وقت مدت بن شدنش طول میکشه؟راهی هست که از بن خارجش کنم؟
ممنون

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
هیچکسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟
اگر این مشکل یکی دوروزه براتون پیش اومده احتمالا مشکل از سرور خود سونی بوده و شما بن نشدید با DNS چک کردید ؟ خیلی ها دو روز پیش براشون حتی ایمیل بن هم اومده ولی در اصل بن نشدن من هم خودم دیروز همین ارور رو میگرفتم ولی چند ساعت بعد اوکی شد .
اگر نه که بهتره با ساپورت سونی حرف بزنید معمولا سه ماه بن بودنتون زمان میبره مگر اینکه بن دائم شده باشید .

HIDDENZ

کاربر سایت
Jan 13, 2012
177
نام
Amir
سلام خدمت دوستان عزیز دستگاه من بن شده به شکل کاملا نامردی من اکانت قانونی خریدم ظرفیت دوم اما مثل اینکه رمزو عوض کردن و نمیدونم چی چی الان هم بازی قفل شده هم دستگاه بن حدود ی هفته شده هرچیم میگردم نه ایمیل نه لایو چت پلی استیشن و پیدا میکنم برای سوال و حل مشکلم کسی میتونه کمکم کنه؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان....
یه مشکلی برای من پیش اومده لطف کنید کمکم کنید...
یکی از دوستان کنسولشو رو داد که ببرم براش بدم بازی بریزن ..این طرف که پیشش کنسول رو بردم چون 1 سال پیش بازی کسی دیگه رو کنسول ریخته بوده و مدت زیادی هم کنسول آفلاین بود برای زدن اکانت باید آپدیت میشده و بخاطر همین آپدیت میکنه ولی موقع زدن اکانت ارور میده که این کنسول بن شده است و امکان زدن اکانت ندارد ...الان بعد از گذشت تقریبا 4 ماه باز موقع زدن اکانت همین ارور رو میده...
نکته مهم این است که این رفیقمون میگه تو باعث بن شدن کنسول شدی اگه اکانت قبلی رو پاک میکردی و بعد آپدیت میکردی کنسول بن نمیشد هر چی من میگم ربطی نداره اون اکانت قبلی یه مشکلی داشته و سونی از روی سریال کنسول یا مک آدرس بن میکنه و ربطی به پاک کردن اکانت قبلی قبل زدن اکانت جدید نداره...حالا با این رفیقمون به مشکل خوردم میگه تو باعث بن شدن کنسول شدی باید خسارت بدی ...دوستان خواهشا اگه اطلاعات دقیق درارین منو کمک کنید....تشکر...
متن ارور کنسول
playstation network access from this ps4 banned or temporarilly suspended (ws-37338-4

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سلام دوستان....
یکی از دوستان کنسولشو رو داد که ببرم براش بدم بازی بریزن ..این طرف که پیشش کنسول رو بردم چون 1 سال پیش بازی کسی دیگه رو کنسول ریخته بوده و مدت زیادی هم کنسول آفلاین بود برای زدن اکانت باید آپدیت میشده و بخاطر همین آپدیت میکنه ولی موقع زدن اکانت ارور میده که این کنسول بن شده است و امکان زدن اکانت ندارد ...الان بعد از گذشت تقریبا 4 ماه باز موقع زدن اکانت همین ارور رو میده...
نکته مهم این است که این رفیقمون میگه تو باعث بن شدن کنسول شدی اگه اکانت قبلی رو پاک میکردی و بعد آپدیت میکردی کنسول بن نمیشد هر چی من میگم ربطی نداره اون اکانت قبلی یه مشکلی داشته و سونی از روی سریال کنسول یا مک آدرس بن میکنه و ربطی به پاک کردن اکانت قبلی قبل زدن اکانت جدید نداره...حالا با این رفیقمون به مشکل خوردم میگه تو باعث بن شدن کنسول شدی باید خسارت بدی ...دوستان خواهشا اگه اطلاعات دقیق درارین منو کمک کنید....تشکر...
متن ارور کنسول
playstation network access from this ps4 banned or temporarilly suspended (ws-37338-4
به احتمال نود درصد همون موقع افلاین بودن بنش کردن.من طبق تحقیقات خودم هرکاری کنی بازم ممکنه بنت کنن با اکانت هکی مخصوصا که خیلی از فروشنده ها اگه فروش نره سریع اکانت هکیشون ایمیلو عوض میکنن چند ساعت طرفی که هک شده نمیتونه وارد اکانتش بشه و اطلاع میده بعد شما که اکانتو زدی فک میکنن تقصیر شماس و بنتون کنن.من خودم قبلنا قبل هر بار انلاین شدن دوباره واسه زدن هکی جدید ریست فکتوری میکردم ولی بازم فک نکنم تاثیری داشته باشه.این بنم ممکنه یه ساله باشه میتونین برین از پشتیبانیش سوال کنین که ادرسشو یادم نمیاد.من خودم قبلا یه ماه بن شدم از پشتیبانی پرسیدم فهمیدم مدتشو.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
سلام دوستان....
متن ارور کنسول
دوست عزیز بن شدن به انلاین شدن ربطی نداره
دوست شما موقعی که براش اکانت قبلی رو زدن روی اون اکانت شکایت بوده احتمالا اکانت بالانس براش زدن طرف شکایت کرده و بنش کردن منتها چون افلاین بوده تا الان نفهمیده
اگر بار اولشه احتمال داره موقتی باشه میزان بن بودنش بستگی به گندی که نفر قبلی زده داره

Armin_nft

کاربر سایت
Jul 8, 2019
33
سلام دوستان عزیز اکانت بنده تا 26فروردین بن هستش میخواستم بدانم که ان موقع میتوانم از اکانت به طور کامل استفاده کنم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام دوستان عزیز اکانت بنده تا 26فروردین بن هستش میخواستم بدانم که ان موقع میتوانم از اکانت به طور کامل استفاده کنم
منظورت از استفاده کامل چیه ؟ شما میتونی تو اکانت بازی هات رو بکنی مشکلی نیست بعدا که اکانت از بن در اومد تروفی هات ور سینک کنی .

.jSahand

کاربر سایت
Jul 9, 2020
3
سلام من چند سال قبل که پلی استیشن خریدم اصلا اطلاعات نداشتم و فک میکردم بازی ریختن قانونیه و مشکلی نداره الان که آنلاین شدم به راحتی میتونم بازی دانلود کنم فقط بازیام قفل شدن که واسم مهم نیس وقتی میزنم روش میزنه این بازی برای این اکانت بوده لطفا دانلودش کنید میخواستم ببینم اگه دیگه بازی نریزم توش کنسولم بن میشه یا نه و میخواستم بدونم گیفت کارد بخرم بهتره یا خود سی دی بازی هارو بخرم ممنون میشم اگه کسی جواب بده

• Like
Reactions: Bijanlll

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر