دعوت به همکاری در زمینه ساخت بازی(ارسال نمونه کار فراموش نشه)

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
سلام دوستان
چند وقتیه که داریم یه گروه رو تشکیل میدیم برای ساخت یه بازی برای سه پلتفرم
pc -ios -اندروید

بازی سوم شخصه
الان در بخش پروتوتایپ هستیم کار خوب پیش میره
سناریو و گیم دیزاین هم در حال کامل شدنه

به دلیل مشکلات مالی فعلا نتونستیم جای رو برای مستقر شدن درست کنیم
ولی قصدمون اینه این کارو خیلی سریع انجام بدیم

تو این مدت نمیخوایم دست رو دست بزاریم و میتوینم از طریق وب با هم در ارتباط باشیم و کار رو پیش ببریم

راستی انجین بازی یونیتیه
شاید بپرسید پلتفرم ها چقدر ضد نقیضه ؟؟
درسته توضیح میدم
تو بخش موبایل کمی کیفیت بافت هارو پایین تر میاریم
از نظر برنامه نویسی هم تیم فنی کار هارو انجام داده و یه پروتوتایپ خوب تا چند وقت دیگه رویه هر سه پلتفورم ارائه میکنه

ما میتونم تحریم رو دور بزنیم و بازی رو روی اپ استور و اندروید مارکت با قیمت خوبی ارائه بدیم
بازی های کژوال فروشگاه 50 60 هزار دلار میفروشن !!
نسخه پی سی رو هم فقط در ایران انتشار میدیم
پس ترسی از شکست نداریم!!!

تو بخش های زیر به نیرو نیاز داریم
فقط خواهش تو بخش طراحی برام نمونه کار و رزومتون رو بفرستین
طراحی 2 و 3 بعدی
طراحی کاراکتر
طراحی محیط
مدل ساز
فعلا تو بخش کار با انجین و برنامه نویسی مشکلی نداریم ولی اگه کسی علاقه مند بود بهم ایمیل بزنه

دوستان توجه کنید فعلا میتونیم درصدی با دوستان علاقه مند کار کنیم ولی تا چند ماه اینده و گرفتن یه جا برای شرکت اقدام به استخدام افراد مجرب هم میکنم
با تشکر از دوستانه عزیز
ارسال رزومه و نمونه کار به :
vahid.arman@gmail.com
خواهش نمونه کار فراموش نشه

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
[FONT=courier new,courier,arial,helvetica,sans-serif]سلام.

می تونید بگید که چه موقع دوبله و صداگذاری کار شروع می شه؟ چون داریم تو دوتا شرکت همکاری می کنیم و ممکنه سرمون شلوغ شه و نتونیم براتون بازی رو صداگذاری کنیم !

اگه زودتر باشه ممنون می شیم.

[/FONT]برای اطلاعات با info@doostanehsoft.com تماس حاصل شوید.[FONT=courier new,courier,arial,helvetica,sans-serif]

با تشکر.[/FONT]

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
اتفاقا الان داشتم از طریق ایمیل جواب میدادم که این پست رو دیدم

فکر کنم طبق برنامه اخرین بخش کار باشه
هنوز گانت های کار مشخص نشده چون تیم کامل نشده
به زودی خبر میدم

gigily

کاربر سایت
Aug 6, 2011
7
نام
gigily
سلام اگه به یه ایده پرداز،داستان نویس،شخصیت پرداز،طراح گیم پلی و مراحل،معماو......... چه ژانر جدی چه کمدی نیاز داشتین یه ندا هم به ما بدین.
من حدود 3 ساله وارد این کار شدم،البته محصولی در خروجی نبوده.علتش هم اینه که نصفشو با دوستام تو دانشگاه رو چند تا پروژه کار کردم و وقتی می خواستیم اسپانسر بگیریم، خودمون جذب شرکت اسپانسر کننده شدیم و پروژه خودمون تعطیل شد.تو اون شرکته هم 1 سال واسشون فقط ایده گیم چه کامپیوتری و چه واقعی زدم اما وقتی دیدم ازشون بخاری بلند نمیشه و هیچ خروجی نمیدن،ازشون جدا شدم.خلاصه سرتونو درد نیارم.فقط بگم که شدیدا به کار گیم علاقه دارم و کلمم هم پر از ایده هست،فقط یه جا میخوام که بتونم بترکونم.امید زیادی هم به ایران ندارم چون شرکت های بازی ساز معمولا دنبال یه کدنویس هستند که همه کار بتونه بکنه و کاری که مورد علاقه منه واسشون تو پایین ترین سطح اهمیت از یک بازی قرار داره.واسه همین دنبال رفتنم تا بتونم تو رشته طراحی بازی ادامه تحصیل بدم،ولی اگه یه کورسویی واسه پیشرفت تو ایران باشه شاید موندم.
خلاصه لپ کلام،کمک خواستین من هستم.اینم ایمیلم: gigily_007@yahoo.com

elika_b

کاربر سایت
Aug 1, 2011
7
آقا اگه كسي دنبال برنامه نويس سه بعدي مي گرده من هستم
Direct x يا Opengl فرقي نمي كنه
كاراي منو مي تونيد درسايت
nehe.gamedev.net
ببينيد
كسي مصطفي بيگدلي را ميشناسه
نميشناسيد ايشون پسر عموي بنده در شركت يوبي سافت هستش
و در ساخت بازي شاهزاده ايراني به عنوان برنامه نويس سه بعدي كار مي كنه و با من در ارتباطه . دوست داشتين به من ندا بدين تا از ايشون سوال بكنم

aafshn

کاربر سایت
Jul 24, 2012
1
با سلام
ازتمامي متخصصان و علاقه مندان به بازي سازي، هوش مصنوعي، انيميشن، بانك هاي اطلاعاتي، واقعيت مجازي، چهره سازي سه بعدي و هم چنين بايكنان حرفه اي فوتبال كامپيوتري، assassin's creed و prince of Persia دعوت به همكاري به عمل مي آيد.
در صورت تمايل اطلاعات يا رزومه خود را به آدرس parsanpajhooh.af@hotmail.com ارسال نماييد.
با تشكر

softwar

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1
سلام دوستان
ما یک گروه بازی سازی داریم فقط بازی ساز نداریم! یعنی یه برنامه ساز یا کسی که بتونه بازی رو برامون درست کنه. ما نیاز به یه بازی ساز برای اندروید داریم. کسی که بتونه مثلا با یونیتی یا یه موتور بازی ساز برای ما بازی روی اندروید بسازه.
اگه کسی هست با ایمیل softwar.ir@gmail.com تماس بگیره. نمونه کاری داره بفرسته.
اگه گروه بازی سازی هم دارید و فکر میکنید بتونید توی بخش های فنی و گرافیکی همکاری کنید خبر کنید.
شهر های تهران قم کرج کاشان و کلا اطراف قم.

mkmg

کاربر سایت
Feb 7, 2015
1
سلام.
ميخاستم بگم که من خيلي علاقه مند به ساخت بازي و نرم افزار هستم.
چيز هايي که ياد دارم : طراحي سه بعدي با و انيميشن maya سطح متوسط - کار با گيم ميکر و زبان gml استاديو مستر اندرويد و pc در حد متوسط تا حرفه اي.
ميکس و ويرايش صدا با FL STADIO در حد مبتدي - کار با يونيتي در حد مبتدي - کار با sql server & php خيلي مبتدي و تازه کار - شخصيت پردازي و داستان نويسي در حد مبتدي تا متوسط - کار با اليسيلتور در حد مبتدي و ...
خونه اينترنت دارم ميتونم مستقل هم کار کنم.
شماره من : 09394530128 (تلگرام)
ایمیل : thenonreal@gmail.com

hamedham

کاربر سایت
Mar 28, 2008
7
سلام.
دوستانی که نیاز به همکاری دارند در زمینه ساخت بازی VR در یونیتی فعالیت میکنم(بالای 2 سال) ، میتونند با تلگرام یا شماره بنده تماس بگیرند
چند تا ایده هم دارم که درآمدزایی خوبی میتونه داشته باشه، فقط نیاز به بازاریابی داره؛
مشاهده ی نمونه کارهام هم توی آدرس تلگرام unityvr@ هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر