دستیابی Steam به رشدی خارق العاده در 2009

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
پلتفورم پیشرو بازی‌های رایانه‌ای (PC) حالا خدمتگذار بیش از 25 میلیون حساب کاربری است

SteamBanner.png

29 ژانویه، 2010 - امروز Valve خبر از رشد خارق‌العاده Steam، پلتفورم پیشرو بازی‌های رایانه‌ای و سرگرمی‌های دیجیتالی در حساب‌های کاربری، کاربران فعال، نسخه‌های فروش رفته و ... داد.

طی سال گذشته پلتفورم Steam از مرز 25 میلیون کاربر فعال عبور کرده است و این رشد 25% بیشتر از سال قبل از آن می‌باشد و بیش از 10 میلیون از این کاربران دارای پروفایل در پایگاه اجتماعی استیم هستند.

در حال حاضر استیم ارایه دهنده بیش از 1000 عنوان بازی رایانه‌ای از بیش از 100 سازنده و ناشر در سرتاسر جهان است. رشده عناوین فروخته شده در سال 2009 بیش از 205% بوده که پنجمین سال موفقیت متوالی استیم -- بیش از 100% رشد در فروش سالیانه -- را رقم زده است.

منبع: تارنمای رسمی Steam

پ.ن: اینو جوری بخونید که انگار یک نفر داره به شدت مورد تمسخرتون قرار می ده: PC Gaming مرده

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
hell Yeah....
این گیب نویل و دوستان عججب مخایی هستن خداییش....
کی بشه خبر رکورد شکنی Episode 3 رو اینجا ببینیم...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه این 25 میلیون نفر واقعا بخر بازی بودند- الان اوضاع PC اینطوری نبود!25 میلیون نفر افتادن رو لاشش ای میخورن -حال میکنن:biggrin1:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
کلا اگه PC باز کم بود که الان Nvidia و ATI جمع کرده بودند رفته بودند . با این قیمت مسخره ی کارتهاشون !

STEAM به دلیل امکانات خوبی که در اختیار کاربرهاش قرار میده خیلی طرفدار داره . من خودم هم یکی از اون 25 میلیون هستم که به عمرم فقط یک بازی اورجینال خریدم ، اونم از STEAM بود .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
STEAM به دلیل امکانات خوبی که در اختیار کاربرهاش قرار میده خیلی طرفدار داره . من خودم هم یکی از اون 25 میلیون هستم که به عمرم فقط یک بازی اورجینال خریدم ، اونم از STEAM بود .
درسته. منم فقط یه SF IV اوریج دارم که Steam جان زحمتش رو کشید:D اگه این نبود معلوم نبود باید چند میگرفتم....

mirtalasan

کاربر سایت
Jun 21, 2008
25
درسته. منم فقط یه SF IV اوریج دارم که Steam جان زحمتش رو کشید:D اگه این نبود معلوم نبود باید چند میگرفتم....

سلام میشه یه راهنمایی کنین شما چجوری از استیم بازی ارج میگرین. مثلا اگه من بخوام بازی BAD COMPNY2 رو بگیرم باید چیکار کنم؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام میشه یه راهنمایی کنین شما چجوری از استیم بازی ارج میگرین. مثلا اگه من بخوام بازی BAD COMPNY2 رو بگیرم باید چیکار کنم؟
یه اکانت steam درست میکنی...از سایتش...
خودش هم دانلود میکنی و آنلاین خرید میکنی و بازی رو دانلود میکنی ..(اگه کریدت داشته باشی)
اگه هم نه عضو پرمیوم سایت میشی و واسه ی شما تهیه میکنند..به این صورت که با اکانت شما به دلار خرید میکنند(به تومن باید پول واریز کرده باشی) و شما بازی رو دانلود میکنی....

نیاز به اینترنت پر سرعت و نامحدود هم داری...

آخرین ویرایش:

mirtalasan

کاربر سایت
Jun 21, 2008
25
یه اکانت steam درست میکنی...از سایتش...
خودش هم دانلود میکنی و آنلاین خرید میکنی و بازی رو دانلود میکنی ..(اگه کریدت داشته باشی)
اگه هم نه عضو پرمیوم سایت میشی و واسه ی شما تهیه میکنند..به این صورت که با اکانت شما به دلار خرید میکنند(به تومن باید پول واریز کرده باشی) و شما بازی رو دانلود میکنی....

نیاز به اینترنت پر سرعت و نامحدود هم داری...

oh oh پس واسه ما ایرانیا جواب گو نیستش .مرسی

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بله کمتر کسی بود بخواد با Steam بازی کنه

Steam هیچی نبود با MW2 به موفقعیت سریع و رشد سریع دست یافت

چه نظری بود که مثلا از اون نظرات بیاد ماندنی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟