دسته ی pc بر روی xbox360 و ps3.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,748
176
نام
محمدرضا
میشه از دسته ی pc بر روی xbox360 و ps3 استفاده کرد؟

سلام.
دوستان من یه جفت دسته ی pc دارم. رو xbox360 اصلا جواب نمیده.
ولی روی ps3 جواب میده اما طرف خود به خود میره سمت راست!(انگار L3 رو به راست داده باشی!) البته روی PC هم اگه درست یادم باشه اینطوری بود ولی اگه تک دسته میزدم درست میشد.
می خواستم بپرسم اگه یه تک دسته بخرم می تونم به PS3 وصل کنم؟XBOX360چی؟ بدون مشکل میشه بازی کرد؟

آخرین ویرایش:

mr-kourosh

کاربر سایت
May 15, 2012
14
0
نام
kourosh
نه دوست عزیز جواب نمیده اگه هم بده قاطی پاتی می ده

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
496
8
دوستان یه سوال داشتم ازتون؟خیلی ممنون میشم جواب رو به صورت پیام خصوصی یا هم تو صفحه من بنویسید...من چن وقت پیش(حدودا 2 ماه)که ایکس باکسم آپدیتش جدید نبود یه بازی با آپدیت جدید داخل دستگاهم گذاشتم...بعد 2 تا گزینه داد:update now & no...منم گزینه آپدیت رو زدم و کنسول صفحه اش شد سیاه . یه اروری داد و چن تا شماره ه نوشته بود و هرچه قدر کنسولو روشن خاموشش کرد بازم اون صفحه موند...تا اینکه دادم بیرون درستش کردن...اول اینکه چرا این اتفاق افتاد و دوم اینکه اگه من الان بخوام از طریق اینترنت آپدیتش کنم بازم این مشکل رو میده یا راحت آپدیت میشه؟(راستی اینم بگم که تا حالا وارد اینترنت نشدم با ایکس باکسم)خیلی ممنون میشم جواب منو بدید...و اینکه بن شدن چطوری؟وقتی بن میشیم چه اتفاقی می افته؟و اینم بگم که دستگاهم کپی خوره و اینکه اگه به وسیله اینترنت آپدیت کنم کپی خور بودن میپره؟یا نه؟

fb.gt

کاربر سایت
Aug 18, 2013
1
0
سلام
من تازه واردم این قسمت چرا گزینه ایجاد تاپیک جدید نداره

یه فرمون بازی مدل جنیوس 220v eu یکی دوستام داره ولی آداپتورش گم شده میخوام ازش بخرم
نمیدونم آدابتور جدا تو بازار پیدا میشه یانه قیمتش چنده؟

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟