در Dragon Age 2 بیش از 3انتخاب داشته باشید

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
h8h03c8vqbmlchok73mi.jpg

به نظر میرسد بعضی از اطلاعاتی که IGN در پیشنمایش Dragon age 2 که هفته پیش عرضه کرده بود اشتباه است،این اشتباه به بخشی مربوط است که گفته شده بود در این بازی فقط 3نوع انتخاب دیالوگ به صورت "خوب،زننده و خشن"وجود دارد.
در پستی که در انجمن بازی توسط طراح ارشد بازی Mike Laidlaw نوشته شده،ذکر شده است که بیش از سه نوع انتخاب وجود دارد.
وی نوشته است که:"واقعا نمیدانم این که در پیشنمایش گفته شده است که فقط 3نوع انتخاب وجود دارد از کجا آمده است.شاید این به آن بخشی مربوط باشد که وقتی من در حال انتخاب دیالوگ از دایره انتخاب ها بودم در آن بخش فقط 3 نوع دیالوگ بود ولی باید بگویم که بیش از 3 نوع انتخاب وجود دارد و بازی انعطاف پذیری بیشتر از این حرف ها دارد."
Craig Graff نیز اضافه کرده است که 5نوع "انتخاب" و 5نوع "موارد تحقیقی"(منظور تحقیق از شخصیت NPC ها:مترجم) در هر شاخه دیالوگ وجود دارد که باعث تفاوت در تصمیمات و بازی بازیکن ها میشود.
David Gaider نویسنده بازی هم اضافه کرده است که:"من موندم که او(منظور نویسنده IGN است) فقط همین یک دیالوگ را دیده است.در این دمو،اکشن زیادی وجود دارد و همین یک مکالمه وجود دارد و در این مکالمه،بله،فقط 3نوع انتخاب وجود دارد که همین هم محدود نیست و قابلیت گسترش دارد.در انتخاب های شخصیتی هم پیچیدگی هایی در اثرات آنها وجود دارد که کاملا در مکالمه ها وجود دارد و در آینده بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد"
Dragon Age 2 در ماه مارچ 2011 برای پلتفرم های PC,X360,PS3 منتشر خواهد شد و اولین تریلر آن نیز در تاریخ 17 آگوست (26 مرداد) در جریان گیمزکام پخش خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر