در کام جنون -نگاهی به Thing ساخته جان کارپنتریکی از بهترین نمونه های آثار لاوکرافتی تاریخ سینما

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
واقعا لذت بردم از خوندش، خودم هم واقعا عاشق لاوکرافت و داستان هاش هستم، برای همین نزدیک 18 بار بلادبورن رو تموم کردم، و تموم بازی های این سبک و فیلم ها و کتاب ها رو دیدم یا خوندم، The Thing هم واقعا شاهکار تمام عیاری هستش، این فیلم هم فقط 2 سال بعد از شاهکار لاوکرافتی، استنلی کوبریک یعنی The Shining اومده، واقعا اونم فیلم خارق العاده ای در این سبک هستش که نباید کسی از دستش بده!

• Like
Reactions: cameronx65

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
عالی سپاس هردو هر سه عالی هستند مخصوصا اون The endless دقیقا اسطوره شناسی لاوکرافتیه
این هم بهترین فیلم لاوکرافتی 2020 بود

The empty man
View attachment 220937
the empty man عالی بود.
فیلم 2011 the whisperer in darkness هم با اون اتمسفر گیراش عالی بود
متاسفانه هنوز color out of space 2010 را ندیدم و لینکی هم به نظر گیر نمیاد

• Like
Reactions: darksider666

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
the empty man عالی بود.
فیلم 2011 the whisperer in darkness هم با اون اتمسفر گیراش عالی بود
متاسفانه هنوز color out of space 2010 را ندیدم و لینکی هم به نظر گیر نمیاد
درود رنگی از ماورا نسخه 2010 رو باید از تورنت بگیرید ندارن سایت های داخلی چون سطح بینش بالایی دارن و سریال ها و محتوی تولید داخلشون ورای تصور حتی لاوکرافت است - عالیه 2010 -نسخه 2020 یکجوریی های سطحی و عامه پسندش کرده بد نبود ولی در حد 2010 نیست .مرد تهی خارق العاده بود نیو نوار بود اصلا کاراگاه تنها درگیر چه موضوعی !!! انسان هایی که Great one ها رو میپرسیدند و یکی از خودشون رو به عنوان مدیوم و گیرنده دستورات انها قرار میدادند .بسیار اندریتد است مردتهی.

• Like
Reactions: Jill_v

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
درود رنگی از ماورا نسخه 2010 رو باید از تورنت بگیرید ندارن سایت های داخلی چون سطح بینش بالایی دارن و سریال ها و محتوی تولید داخلشون ورای تصور حتی لاوکرافت است - عالیه 2010 -نسخه 2020 یکجوریی های سطحی و عامه پسندش کرده بد نبود ولی در حد 2010 نیست .مرد تهی خارق العاده بود نیو نوار بود اصلا کاراگاه تنها درگیر چه موضوعی !!! انسان هایی که Great one ها رو میپرسیدند و یکی از خودشون رو به عنوان مدیوم و گیرنده دستورات انها قرار میدادند .بسیار اندریتد است مردتهی.
موافقم . به شدت فیلم خوش ساختی بود. اون سکانس بیمارستان و استفاده از اون شخص به عنوان انتن !! ریتوال تو جنگل ! یا opening فیلم !

• Like

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دوستان LDRیا همون love+death robot برای من خیلی جذاب هستند چون گهگاهی نقب میزنن به لاورکرافتین هورور. .

فصل سه این قسمت عالی بود :
IN VAULTED HALLS ENTOMBED

Harper-Love-Death-Robots-In-Vaulted-Hall-Entombed-2022.jpg

• Like
Reactions: Augustus

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,226
نام
Мojtaba
دوستان LDRیا همون love+death robot برای من خیلی جذاب هستند چون گهگاهی نقب میزنن به لاورکرافتین هورور. .

فصل سه این قسمت عالی بود :
IN VAULTED HALLS ENTOMBED

View attachment 257721
تو فصل اول Beyond the Aquila و همین فصل سوم swarm هم عالی بود .

• Like

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تو فصل اول Beyond the Aquila و همین فصل سوم swarm هم عالی بود .
اره موافقم . بلکه LDRبتونه عطش این لاوکرافتی ما رو‌سیراب کنه این دو‌تا که شما میگید البته واقعا نمونه عالی sci fiکلاسیک بودن. تولید فیلم در این ابعاد خیلی پر هزینه است ممکنه مخاطب عام هم نداشته باشه همین شورت استوری ها واقعا تخیل آدم رو‌قلقلک میده من واقعا دوست داشتم نت فیلیکس بعضی از اینها رو‌فیلم کامل میساخت واقعا کانسپت بعضی هاش عالیه ‌.

• Like
Reactions: Augustus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر