در مورد بازیه در حال ساختمون نظر بدید همش اعمال می شه!!

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام دوستان
من که نه ولی یه شرکتی داره بازی می سازه و من هم تو طراحی و تکنیک های ساخت کمکشون می کنم. یعنی کلا من طراحی می کنم و اونا اجرا. خلاصه من بگم فلانی رو حذف کن حذفه و بگم فلان کارو بکن انجام می شه. حالا می خوام اینجا هرکی در مورد سوالاتم نظری داره بگه. هرچی بیشتر توضیح بدین بهتره. فعلا هیچ عکسی از بازی رو سیستم خودم نیست ولی می زارم.

1. به نظرتون بازی حمله ی ایران به کجا باشه؟ عراق یا امریکا؟

2.ما داریم COD4 رو کپ می زنیم. از تفنگ و گیم پلی و نوع زخمی شدن و خون کم شدن و حال و هوای بازی و تکنیک های به کار رفته در بازی و خیلی چیز های دیگه!! آیا خوبه؟ البته این برای نشون دادن قدرتمون تو ساخت بازیه!! به نظرتون به چشم و شعور ایرانی ها خوش میاد یا ناخوش؟ لطفا همه در این مورد نظر بدن که اگه بد در اومد کلا تم بازی عوض شه.

3.این سوال یه مقدار تخصصیه!! به نظرتون افکت Glow به کل صحنه بدیم (شبیه کرایسیس روی تنظیمات High) بهتره یا به تک تک اشیا در بازی شیدر Parrllax Map بدیم(شبیه بیشتر به Unreal Engine و کمی شبیه COd4)؟ البته باهم نمیشه استفاده کرد.

4.اسم استدیو ی بازی سازی شبیه خارجی ها باشه یا ایرونی ها؟ خارجی شبیه Master Creators و ایرونی شبیه راهیان اسلام. که البته اسم ایرونی برای حمایت بنیاد بازی بهتره و اسم خارجی برای محبوبیت بین بازی بازها!!

5.ما که فعلا نمی تونیم مدل ساز و انیماتور استخدام کنیم. خب اگه از مدلها و صداهای بازی های معروفی مثل COD4 با شیدر کامل نورمال مپ پارلاکس استفاده کنیم ضایع بازی نمی شه؟ چون این اول راهه مجبوریم و می خوایم بیشتر هسته و گیم پلی بازی رو بسازیم و روش کار کنیم.

6. به نظرتون بازی رو چه سیستمی اپیزود بشه؟ سیستمی که داره روش ساخته می شه سیستم زیره و رو سیستم با گرافیک hd4670 و 1.5 رم و CPU 3200 معمولی تست می شه.

CPU:Core2 E7300 2.6 gh
GPU:9400Gt
Ram: 4Gb

خب سوال های بیشتر بعدا. یه Wallpaper اولیه برای شوخی ساختیم ببینید چطوریه؟ البته اسم بازی این نیست و املاش هم غلطه!!یه شات هم از نمونه ی اولیه ی بازی که در روز های اول ساخته شده و تو سیستم خودم پیداش کردم براتون گزاشتم. بندازید دسکتاپتون حال کنید.

http://rapidshare.com/files/252690866/Renjer.zip.html
لینک دانلود رو خودم تست کردم و یه بار دان شده درسته.

از همتون ممنون و سپاسگزارم. اینم بگم که چون این بازی پشتش یه گیمر هست(خودم:cheesygri) سعی می شه اصلا و اصلا شبیه بازی های دیگه ی ایرونی نباشه!! حتی شده تیزر ها و مارک بازی رو هم شبیه خارجی می سازیم تا شبیه بازیهای ایرونی نشه و اینم بگم که هرچی می سازیم با بازی های ایرونی چک می کنیم که شبیه اونا نشه!! البته برای حمایت بنیاد لازمه!!(همون استدیوی راهیان اسلام:cheesygri:cheesygri).

شوخیه باحالی بود جدی میگم حالا اگهیه بازی دیگه مثل مدال البته نسخه اخریشو میگم بود یا رئیس جمهور ازش تعریف میکرد صددرصد شما این بازی می خواستی از روی مدال بسای نه شما نه بازی ساز های ایرانی الان نمی تونن دموی ای بازی رو بسازن چه برسهاز روشبسازن عرضی نیست

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
شوخیه باحالی بود جدی میگم حالا اگهیه بازی دیگه مثل مدال البته نسخه اخریشو میگم بود یا رئیس جمهور ازش تعریف میکرد صددرصد شما این بازی می خواستی از روی مدال بسای نه شما نه بازی ساز های ایرانی الان نمی تونن دموی ای بازی رو بسازن چه برسهاز روشبسازن عرضی نیست
در مورد اشیاء فعلا معلوم نیست.

در مورد حرف شما فعلا حوصله ندارم حرف بزنم. چون پست چند ماه پیش رو جواب دادی و کلی قضایا و وضعیت عوض شده. بهتره کل 20-30 صفحه رو بخونی.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
این هم تصاویری از دود محیطی. منظورم دودی که تو محیط به صورت کمرنگ در حال تکون خوردن هست. تو بیشتر بازی ها برای نشون دادن جو مخوف جنگ وجود داره.
دقت کنید دودی که تو محیط پراکنده شده به آرامی در حال حرکت هست که تو عکس معلوم نیست. نظرات رو بگید. مثلا رنگش عوض شه یا مقدارش کمتر شه و ...

لینک دانلود:
http://www.multiupload.com/J1HXEBAQI5

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
این هم تصاویری از دود محیطی. منظورم دودی که تو محیط به صورت کمرنگ در حال تکون خوردن هست. تو بیشتر بازی ها برای نشون دادن جو مخوف جنگ وجود داره.
دقت کنید دودی که تو محیط پراکنده شده به آرامی در حال حرکت هست که تو عکس معلوم نیست. نظرات رو بگید. مثلا رنگش عوض شه یا مقدارش کمتر شه و ...

لینک دانلود:
http://www.multiupload.com/J1HXEBAQI5
خوبه ولی اون اسلحه بی ربط اونجا چی بود؟ در مورد دود هم باید بگم به نظر من همرنگ زمین باشه ولی نه فقط اون بایددودی هم باشه خاکستری جدا از اون شن ها
توی یکی از عکس ها سایه ها و نور تصویر خیلی خوب شده بود (تصاویر قبلی) ولی اینجا اونجری نبود:(

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
خوبه ولی اون اسلحه بی ربط اونجا چی بود؟ در مورد دود هم باید بگم به نظر من همرنگ زمین باشه ولی نه فقط اون بایددودی هم باشه خاکستری جدا از اون شن ها
توی یکی از عکس ها سایه ها و نور تصویر خیلی خوب شده بود (تصاویر قبلی) ولی اینجا اونجری نبود:(

رنگ دود رو عوض کردم و به رنگ خاک در اومد و خیلی بهتر شد. رنگ دود سیاه رنگ کمرنگ تر هم می زارم در بعضی از جاها.
در مورد نور پردازی منظورت تو کدوم حالت بود؟ همونکه دم غروب بود؟

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
رنگ دود رو عوض کردم و به رنگ خاک در اومد و خیلی بهتر شد. رنگ دود سیاه رنگ کمرنگ تر هم می زارم در بعضی از جاها.
در مورد نور پردازی منظورت تو کدوم حالت بود؟ همونکه دم غروب بود؟
اونی که افتابی بود سایه هاش نرم بود

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام!
درمورد این عکس هایی که گذاشتید:
سایه ا خوبند دود هم اگه از مثلا ماشین خمپاره خورده بلند میشه فک کنم سیاهش بهتره.در غیر این صورت هم همون خوبه
راستی این نشانه گیر اسلحه رو هم یه مقدار بزرگترش کنید اصلا تو تصویر ها دیده نمیشد!

یا حق

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام!
درمورد این عکس هایی که گذاشتید:
سایه ا خوبند دود هم اگه از مثلا ماشین خمپاره خورده بلند میشه فک کنم سیاهش بهتره.در غیر این صورت هم همون خوبه
راستی این نشانه گیر اسلحه رو هم یه مقدار بزرگترش کنید اصلا تو تصویر ها دیده نمیشد!

یا حق

در مورد دود زیادروش کار می کنم.
در مورد نشانه گیر چون تصویر رو انیتور بزرگه دیده نمی شه ولی شاید تو عکس اینجوریه. تو مانیتور که تست می کنم درسته و اندازه هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر