در بزرگترین نظرسنجی دنیای بازی با انتخاب شخصیت دلخواهتون شرکت کنین !

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
من چند وقته که توی سایت Gamefaqs دارم به شخصیتهای محبوبم رای میدم...دیدم بد نیست شما رو هم از این موضوع با خبر کنم تا برین و شخصیت های محبوبتون رو در طی این چند روز انتخاب کنین...

کلا حدود 128 شخصیت معروف دنیای بازی ها در این نظرسنجی بزرگ هستش که از Princess Peach گرفته تا Solid Snake در این نظر سنجی حضور دارن...کلا نظر سنجی به 8 قسمت کوچکتر تقسیم شده که توی هر قسمتش 16 تا کاراکتر با هم نبرد میکنن ! از این 16 تای قسمت اول 8 نفر در راند اول انتخاب میشن...در راند دوم از این 8 نفر 4 نفر انتخاب میشن و در راند سوم (آخرین راند در قسمت اول) 2 نفر انتخاب خواهند شد...
کلا 8 قسمت بزرگ هستش که در پایان انتخابهای این 8 قسمت , 16 شخصیت باقی میمونن که دوباره طبق همون چیزی که گفته شد , در آخر فقط یک شخصیت به عنوان محبوبترین شخصیت دنیای بازیها انتخاب میشه...
فعلا فقط قسمتهای بزرگ اول و دوم به اتمام نصفه و نیمه رسیدن که میتونین مطمئن باشین که وقت برای انتخاب شخصیت های دلخواهتون دارین...
جامعه آماری خیلی زیاد هستش ! مثلا توی همین آخرین نظر سنجی قریب به 100 هزار نفر شرکت کرده بودن که در دنیای بازیهای رقم تقریبا قابل توجهی هست برای یک نظر سنجی در مورد بازی...

امیدوارم که همتون شخصیتهای دلخواهتون رو انتخاب کنین...در زیر هم لینکها رو قرار میدم :

لینک خود سایت Gamefaqs

لینک آماری که تا به امروز برای نظرسنجیها منتشر شده

متشکرم...Nemesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر