دریافت تروفی در پلی استیشن 5 پاداش‌هایی را در بر دارد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌نظر می‌رسد شرکت Sony برای دریافت تروفی در بازی‌های PlayStation 5 پاداش‌هایی مانند آواتار و بنر را به مخاطبان اهدا می‌کند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

چند روز پیش سونی برای اولین بار در قالب یک اپیزود ویژه از State of Play ویدئویی را از رابط کاربری و محیط PlayStation 5 منتشر کرد. یکی از جزئیاتی که برخی کاربران تیزبین متوجه آن شده‌اند، مربوط به بخش تروفی‌ها است. به‌نظر می‌رسد با گرفتن برخی از تروفی‌ها در PS5، پاداش‌هایی را دریافت خواهید کرد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها پروفایل PSN خود را تزئین کنید.

برای مثال، در این اسکرین شات (که از ویدئوی رسمی رونمایی روابط کاربری PS5 گرفته شده) می‌توانید عبارت “آواتار پروفایل” را در زیر تروفی طلایی Wreckognised برای بازی Destruction All-Stars ببینید.

PlayStation-5-UI-1.jpg

همچنین در بخش دیگری از این ویدئو، قسمت پایین نام یک تروفی برنز از Destruction All-Stars به پاداش دیگری اشاره دارد. این‌بار می‌توان عبارت “بنر پروفایل” را دید که به احتمال زیاد کاربران با کسب تروفی مربوطه، بنر مخصوصی را دریافت می‌کنند.

البته این موضوع برای کاربران پلی استیشن چیز کاملا جدیدی نیست؛ چرا که بازیکنان بر روی PS4 نیز می‌توانند با کسب تروفی پلاتینوم در عناوینی مانند Bloodborne تم ویژه‌ای را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. با اینحال، اینطور که به‌نظر می‌رسد سونی قصد دارد تا با گسترش این سیستم در پلی استیشن 5 برای تروفی‌های کم‌ارزش‌تر که زمان کمتری از شما خواهند گرفت نیز پاداش‌هایی را اهدا کند.

Continue reading...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
باید مثل قبل که یه سری اومدن ارزش دلاری برای تروفی ها تعیین کردن و میتونستیم تروفی رو به دلار تبدیل کنیم و باهاش بازی واقعی از استور بخریم, بازم اینکارو بکنن.
واقعا هم نیازه و منطقی!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
این پاداش خیلی زیاده خیییلی بیشتر از تصور منه..!!!! تروخدا من جنبه اینهمه پاداش رو ندارم..!!!!!
وجدانن یه بازی میخری 60$(حالا که شده70$) میشینی کلی وقت میزاری پاش پلاتش میکنی حاضر نیستن 1$ اکانت طرف رو یه جوری حال بدن بهش...!!!! والا منطقیه به نظر من..!! کسی که اینهمه بازی کرده یعنی عاشق ان بازی بوده مطمئنآ هم تمام dlc هاش رو میگیره(مثل خود من برای bloodborne و darksouls3 همه dlc هارو خریدم و پلات کردم)اونوقت اینها نمیخوان 1 دلار یا حتی سنت به اکانت بازی باز اضافه کنن..!!اصلا خود اینکار تشویقه برای بقیه که قشنگ یه بازی رو بازی میکنن..!!!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این نسل که کلا تو دیوار بود:D
اون سالهای اولش بعد از بلفرض پلات یه اواتار یا کد تم و.. بعضاً ایمیل میکردن
که همونم به نسبت 10 به 1 بود!
گاهی هم ایمیل های تخفیف میفرستادن
از اواسط نسل کلهم هیچ ایمیل مثبتی از سمت سونی فرستاده نشد که نشد :-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
تا جایی که یادمه..
براى پلت Bloodborne که فقط یه ایمیل Congratulations دادن که your success is impressive و این حرفا.. برای The Last Guardian هم یه تم استاتیک که 30 ثانیه بیشتر نتونستم تحمل کنم :l
ببینیم این نسل شاخ کدوم غول رو میخوان بشکونن.
---
البته اون قضیه ریوارد که به هر 10 پلت 10$ میدادن رو نمیدونم هنوزم هست یا نه..

آخرین ویرایش:
  • Smile
  • Like
Reactions: VEGETAR and IMANOKA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
این پاداش خیلی زیاده خیییلی بیشتر از تصور منه..!!!! تروخدا من جنبه اینهمه پاداش رو ندارم..!!!!!
وجدانن یه بازی میخری 60$(حالا که شده70$) میشینی کلی وقت میزاری پاش پلاتش میکنی حاضر نیستن 1$ اکانت طرف رو یه جوری حال بدن بهش...!!!! والا منطقیه به نظر من..!! کسی که اینهمه بازی کرده یعنی عاشق ان بازی بوده مطمئنآ هم تمام dlc هاش رو میگیره(مثل خود من برای bloodborne و darksouls3 همه dlc هارو خریدم و پلات کردم)اونوقت اینها نمیخوان 1 دلار یا حتی سنت به اکانت بازی باز اضافه کنن..!!اصلا خود اینکار تشویقه برای بقیه که قشنگ یه بازی رو بازی میکنن..!!!
البته آواتار 1$ و تم ها معمولا 3$ هست:-"
اینجوری میخوان جبران کنند:p منت هم میزارن که مثلا 10$ داریم میدیم:-"

تا جایی که یادمه..
براى پلت Bloodborne که فقط یه ایمیل Congratulations دادن که your success is impressive و این حرفا.. برای The Last Guardian هم یه تم استاتیک که 30 ثانیه بیشتر نتونستم تحمل کنم :l
ببینیم این نسل شاخ کدوم غول رو میخوان بشکونن.
---
البته اون قضیه ریوارد که به هر 10 پلت 10$ میدادن رو نمیدونم هنوزم هست یا نه..
اون Reward هم فقط برای آمریکا بود:(.... جهانیش کنند، پولدار کنند اکانتم رو :(

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
نمیدونم چقدر با Sony Reward آشنا هستید ، من از این طریق برای تروفیهایی که گرفتم تا الان دو تا گیفت کارت 10 دلاری PSN برنده شدم . البته باید حتما با وی پی ا ن امریکا باشید و آدرس معتبر امریکا هم بدید.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نمیدونم چقدر با Sony Reward آشنا هستید ، من از این طریق برای تروفیهایی که گرفتم تا الان دو تا گیفت کارت 10 دلاری PSN برنده شدم . البته باید حتما با وی پی ا ن امریکا باشید و آدرس معتبر امریکا هم بدید.
کاش سونی تغییر ریجن اکانت اضافه میکرد یک حماقتی کردیم اکانت انگلیس ساختم سال 2006 نه میشه از sony reward استفاده کرد نه اینکه از خیلی از امکانات ریجن امریکا نه اینکه این همه بزل و بخشش میکنه دیگه مثل قدیم ریجن اروپا تحویل نمیگیره مثل زمان PS3 . :|

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کاش سونی تغییر ریجن اکانت اضافه میکرد یک حماقتی کردیم اکانت انگلیس ساختم سال 2006 نه میشه از sony reward استفاده کرد نه اینکه از خیلی از امکانات ریجن امریکا نه اینکه این همه بزل و بخشش میکنه دیگه مثل قدیم ریجن اروپا تحویل نمیگیره مثل زمان PS3 . :|
گیمر با گیمر فرق نداره سونی نباید بین گیمرها تفاوت قائل بشه،

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
این قضیه برا قبل بود. از یه تاریخ به بعد دادن دلار در ازای پلات رو کنسل کردن. از طرفی تروفی هاتو از زمانی که شما عضو سیستم ریوارد شدی حساب میکنه:)) قشنگ مشخصه یه ایرانی توی شرکت سونی در قسمت این سیاست گذاریشون هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر