دريافت psn كارت رايگان صد در صد واقعي( يا كد هاي ديگر)

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان bazicenter,مدتی پیش به طور اتفاقی با برنامه جالبی آشنا شدم.این اپ هم برای اندروید و هم برای Ios و ویندوز موبایل و.. موجود است و در ادامه لینک دانلود نسخه ی آخر اندروید آن را قرار خواهم داد.نام این اپ جذاب JunoWallet میباشد.
طرز کار این برنامه به این شکل است که شرکت های بسیار زیادی برای تبلیغ اپ ها و یا ویدیو های خود به سراغ شرکت سازنده ی این برنامه می آیند و در مقابل پولی که پرداخت میکنند برنامه ی آنها در JunoWallet تبلیغ میشود.در طرف مقابل ما با ورود به برنامه و دانلود اپ های جالب و یا تماشای ویدیو ها و یا پر کردن فرم ها امتیاز هایی را به صورت Token دریافت میکنیم که هر Token برابر 01. $ است.پس از جمع آوری این امتیازات میتوانیم به قسمت فروشگاه این برنامه رفته و از میان کارت ها هدیه فراوان یکی را انتخاب کنیم(از جمله کارت 20$ PSN).
توجه کنید که این برنامه کلاهبرداری یا هرگونه چیز غیر قانونی نیست در غیر اینصورت از Google.Play به سرعت حذف میشد.
و اما جای جالب کار اینکه...شما میتونید به جای اینکه از صفر شروع کنید کد زیر که کدی هست که به برنامه میگه شما از طرف من دعوت شدید را هنگام ثبت نام وارد کنید و پس از دانلود سه اپ(حتی با کمترین Token)...
25. $ رایگان دریافت کنید! من هم نیم دلار می گیرم اونوقت این کد را در هنگام ثیت نام وارد کنید: MM1569864
در آخر میخوام چندتا نکته و پیشنهاد بگم:
1-دوستانی که دسترسی به Play ندارند میتونن اپ مارکت 1Mobile رو دانلود کنن که اکثر برنامه های پیشنهاد شده در Junowallet رو داره.
2-برای اینکه بتونید بیشترین تعداد پیشنهاد رو از این برنامه بگیرید میتونید برنامه 1click V*p*N را دانلود کنید(خودم به شخصه در حدود 2 ساعت چیزی حدود هفت دلار با سرور آمریکا بدست آوردم!)
3-من خودم از این برنامه خرید داشتم.راحت تر از این دیگه غیر ممکنه.بعد از اینکه پولتون به حد نصاب رسید به قسمت فروشگاه میرید و بعد از انتخاب کارت،پول از حساب کاربریتون برداشت میشه.ترفند جالب این برنامه برای جلوگیری از کلاهبرداری اینه که یک قفل 24 ساعته روی سفارشتون میزاره و بعد 24 ساعت که تایمر به اتمام رسید کد براتون آشکار میشه.
4-اگر فراموش کردید کد معرفی را هنگام ثبت نام وارد کنید نگران نباشید.پس از ثبت نام میتوانید به قسمت community رفته و کد را وارد کنید.
از همتون ممنون که حوصله کردید و این متن رو خوندید...
امیدوارم از کارت های رایگانتون لذت ببرید
10.png

http://www.uploadbaz.com/e4y3asr4ktsp

خوب دوستان خواستم یه آموزش کلی هم برای کسایی که خواسته بودن قرار بدم:
اول اینکه یک سایت مشابه این برنامه هست برای کسانی که به سیستم عامل های اندروید و Ios دسترسی ندارند.
اینم سایت:http://www.points2shop.com/
آموزش های ویدیویی این سایت هم در یوتیوب و سایتهای دیگه هست فقط کافیه توی Google سرچ کنید.
دوم هم اینکه این برنامه اسمش در App Store گوشی ها و تبلت های شرکت اپل به شکلbamboo Wallet است.

خوب و اما آموزش:
1-برنامه رو از لینکی که براتون آپلود کردم دانلود کنید و در گوشی و یا تبلت اندرویدی خودتون نصب کنید.
2-پس از اینکه وارد برنامه شدید یکی از گزینه های Sign in with Facebook ویا Sign up with email را انتخاب کنید.
3-فرمی که در صفحه بعد قرار دارد را با دقت پر کنید و روی دکمه ی آبی رنگ join کلیک کنید.
4-پس از ثیت نام به قسمت Setting(آخرین Tab) و یا Community بروید(شرمنده دقیق در خاطرم نیست کدوم بود) و کد دعوت من رو در قسمت Invite وارد کنید.
به همین سادگی 25.$ به حساب کاربریتون واریز شد.

و حالا روش استفاده ی این اپ:
وقتی روی تب Earn Gifts هستید، در بالای تصویر مقدار پول حساب کاربریتون را نمایش میده.در پایین چند گزینه دارید که هرکدوم به صفحه جدیدی باز میشوند.
Reward Per Invite:از طریق این قسمت میتونید دوستانتون را دعوت کنید و جایزه بگیرید.
Reward Per Task:این قسمت خود به 9 زیر دسته تقسیم میشه که شما با انجام کارهایی مثل دانلود بازی های جالب و اپ های مختلف و یا پر کردن فرم های نظرسنجی شرکت های مشهور میتونید جایزه بگیرید.در مورد هر زیر مجموعه:
SponserPay:در این زیر مجموعه بازی ها و اپ های مختلف و زیبایی قرار میگیرند.البته گاهی هم فرم های نظرسنجی در این قسمت و جود دارد و با کلیک بر روی هرکدام از شما میخواهد تا استور دلخواه خودتون را انتخاب کنید(البته اگر استور های متفاوت روی گوشی نصب داشته باشید)برای مثال 1Mobile را انتخاب کرده و به صفحه دانلود مربوطه رفته و اپ مورد نظر را دانلود میکنید.اکثر اوقات اسپانسر ها فقط شرط این را میگذارند که اپ را دانلود و باز کنید اما گاهی از شما میخواهند تا بازی کرده و مثلا به level 2 برسید.
2-W3i:همانند بالا اپ هایی قرار دارد که با انجام کارهای خواسته شده از طرف اسپانسر ها میتونید پول ها را کسب کنید.
در قسمت های بعد نیز به همین منوال است و زیر مجموعه ای قرار دارد که فقط برای نظرسنجی هاست.اما بیشتر درآمد ما از طریق همین زیر مجموعه هاست.
Reward Per Video
:باز هم به تب Earn بر میگردیم.در زیر Reward Per Task گزینه ی Reward Per Video وجود دارد که لیستی از ویدیو های یوتیوب میباشد و از شما میخواهد حداقل 20 ثانبه از آنها را تماشا کنید.
Reward Per Call:این گزینه که در ورژن جدید به برنامه اضافه شده این امکان رو به شما میده تا با شماره های اسپانسر ها تماس بگیرید و پول دریافت کنید.البته این گزینه زیاد برای ما به صرفه نیست.
Reward Per Fan:در این قسمت برخی صفحه های فبسبوک به شما معرفی میشوند و شما با لایک کردن آنها پول دریافت میکنید.

استفاده از تب Go Shop بسیار سادست و با کمی بالا و پایین کردن صفحه خودتون متوجه میشید قضیه از چه قراره.تب Community هم که تعداد مسج ها و یا پیدا کردن فردی خاص رو در خودش جای داده.تب آخر هم که Settings نام داره و همه با کارایی اون اشناییم
3.png

و اما تب اول که Wallet نام دارد...وقتی خرید کردید کد شما در این قسمت و پس از اتمام تایمر 24 ساعته براتون اشکار خواهد شد.

باز هم می گم بهـــــــــــتـــــــــــــرین راه اینه که کدتون رو بدید قیه بزنند
لطف می کنید برا من هم بزنید

این مطلب از سایت پی اس باز ورداشته شده با تشکر از نویسنده ی اصلی جنابKILLSCREED
اميد وارم برنده شید ;)

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اول اینکه یک سایت مشابه این برنامه هست برای کسانی که به سیستم عامل های اندروید و Ios دسترسی ندارند.
ما به اندروید و اون یکی چرت و پرته :d دسترسی نداریم واین لینک رو رفتیم کلا گیج شدیم حالا این مهم نیست. کارت هایی که میده مال کدوم ریجن هست

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
ما به اندروید و اون یکی چرت و پرته :d دسترسی نداریم واین لینک رو رفتیم کلا گیج شدیم حالا این مهم نیست. کارت هایی که میده مال کدوم ریجن هست
تو مي توني به جونو والت اينگليس بري تا كارت اينگليس بگيري يا امريكا بري برا كارت امريكا يا...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من خودم از این استفاده کردم اولا بهتر بود ولی الان یکم طول میکشه به نظر من با آمریکا برین چون app های انگلیس حجمشون بیشتره.ولی منم اینو صد در صد تایید میکنم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
من هر کاری کردم تو نسحه اندروید نتونستم هیچ app ای از قسمت SponserPay دانلود کنم و هیچ پولی نتونستم بدست بیارم فقط همون 25. ای که برای معرفی داد همونه .
چطوری باید دانلود کرد ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
والا من رفتم چيز پي ان هم گرفتم براي جونو ولت تا بتونم باهاشون راحت كار كنم و برم توي اندرويد ماركت يا همون گوگل پلي اما جديدا" گوگل با چيز پي ان هم ديگه نميذاره بري توي ماركت :|
و گرنه گرفتن كارت PSN كه هست

حالا من مطلب رو كامل ميخونم بعد باز نظرم رو مي گم

اقا حالا كسي راه حلي براي مشكل من ميدونه ؟ من چيز پي ان ريختم روي اندرويد ولي نميتونم برم توي گولگ پلي پس نميتونم برنامه هارو بگيرم
خواهشا" كامل توضيح بديد :(

آخرین ویرایش:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
محمد خودت تا حالا پی اس ان کارت گرفتی ازش؟چند دلاری؟
نه ولي مي گيرم

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه ممکنه فایل ios رو هم بزار
ببين برو تو سايت بزن رو اپ استور خودش مي ره رو صفحه ي دانلود البته با idevice
يا برو اينجاGift Card آیتونز مجانی با JunoWallet

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

من هر کاری کردم تو نسحه اندروید نتونستم هیچ app ای از قسمت SponserPay دانلود کنم و هیچ پولی نتونستم بدست بیارم فقط همون 25. ای که برای معرفی داد همونه .
چطوری باید دانلود کرد ؟
برا من هم الان اين مشكل رو پيدا كرده احتمال زياد با وي پي ان حل مي شه. بهترين راه اينه كه كد رو به دوستانت بدي برات بزنن

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
والا من رفتم چيز پي ان هم گرفتم براي جونو ولت تا بتونم باهاشون راحت كار كنم و برم توي اندرويد ماركت يا همون گوگل پلي اما جديدا" گوگل با چيز پي ان هم ديگه نميذاره بري توي ماركت :|
و گرنه گرفتن كارت PSN كه هست

حالا من مطلب رو كامل ميخونم بعد باز نظرم رو مي گم

اقا حالا كسي راه حلي براي مشكل من ميدونه ؟ من چيز پي ان ريختم روي اندرويد ولي نميتونم برم توي گولگ پلي پس نميتونم برنامه هارو بگيرم
خواهشا" كامل توضيح بديد :(
مهدی این رو از گوگل اپ نمی تونی بگیری
اندروید که داری؟؟ اگه اره برو تو گوگل سرچ کن راحت پیدا میشه دانلود کن با 1Click v*p*n برو کاراشو انجام بده ولی خیلی وقت گیری حجمتم حروم میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر