درخواست 950.000دلار از طرف سازندگان ouya در عرض 10 ساعت تامین شد.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
شاید برای ما ایرانیها باور کردنی نباشد اما فقط در عرض 10 ساعت 950 هزار دلار سازندگان ouya تامین شد.این در حالی است که هنوز 29 روز دیگر به پایان مهلت درخواست زمان باقی مانده است.

تا این زمان حدود 8هزار نفر کمک کرده اند و مبلغ به 986هزار دلار رسیده است.

این کنسول به شدت مورد توجه قرار گرفته است و developer های زیادی نیز کمک مالی کرده اند.

این نشان دهنده ان است که گیمرها تا چه اندازه به توسعه دادن صنعت گیم اهمیت میدهند .
ایده ساخت این کنسول به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و خبرگزاریهای بزرگ دنیا از جمله لس انجلس تایمز و واشنگتن پست
نیز خبر این کنسول را منعکس کرده اند.

برای دیدن کیک استارتر و ادرس درخواست به :
OUYA: A New Kind of Video Game Console by OUYA — Kickstarter
میتوانید بروید.

ouya710.jpg

اپدیت خبر:
شما قهرمانان ما هستید.

ایا شما متوجه شدید چه کار کرده اید؟

شما ما را ودنیا را شوکه کردید.

تنها در 24 ساعت اول مبلغ 2 میلیون دلار جمع اوری شد.هنوز 28 روز دیگر باقی مانده است.

تا این زمان مبلغ 2.535.938دلار کمک شده است از طرف 20هزار نفر.

دوستان یه موردی رو بگم امتیاز بزرگی که این کنسول داره اگر خواستید بازی براش بسازید .
اولن موتوری که میخواید باهاش بازی بسازید لیسانس نمیخواد یعنی شما خودت با استفاده از یه انجین میتونی روی این کنسول بازی بسازی.داخل اتاقت.

دوما بازی که میخوای روی این پلتفرم میتونی مجانی وبدون اجازه سازنده میتونی پخش کنی. مثلا برای ایران بازیسازها براش بازی میسازند و روی این پلتفرم پخش میکنند و لیسانس هم نمیخواد.یه طورهایی این کنسول برای هر کشور حکم کنسول خودش رو داره.

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
قبول کن تا یکی پول مفت نداشته باشه به اینها نمیده این همه آدم دارن از فقر میمیرن بعد بیای پول بدی برای توسعه وسیله ای که 99 درصد شکست خواهد خورد..؟

من کلا رویکرد انتقادی دارم..:d

بابا پول برا پیشرفت میده ... مثلا شما هم بری پروژه یه کنسول جدید رو کلید بزنی " نه تو این مملکت " حمایت نمیشی ؟! خو معلومه حمایت میشی دیگه ! خوب شاید پول پای فقر هم دادن شاید هم دوست ندارن بدن !

ولی دوست دارن از یه پروژه حمایت کنند !

---------- نوشته در 11:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

99 درصد شکست خواهد خورد..؟

معلومه به گرد کنسول های الان نمیرسه ولی در حد خودش یه کنسوله ؟! درست ؟! یعنی یه وسیله سرگرمیه ! ... خوب برا اونا که 99 دلار چیزی نیست حداقل برای تستش یا دکوری هم می خرن !

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
قبول کن تا یکی پول مفت نداشته باشه به اینها نمیده این همه آدم دارن از فقر میمیرن بعد بیای پول بدی برای توسعه وسیله ای که 99 درصد شکست خواهد خورد..؟

من کلا رویکرد انتقادی دارم..:d

Kickstarter سیستمش همینه کلا.

ملت میان همینجوری پول می دن برای حمایت از پروژه ها و طرح ها.

الان که نینتندو انقدر اسرار داره Casual ها رو ول کنه و عناوینی که روی کنسول های دیگه ارائه می شن رو روی کنسول خودش بیاره، بهترین زمانه که یکی جاشو بگیره، Ouya می تونه این کار رو بکنه، اما Android ................................................................

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بابا پول برا پیشرفت میده ... مثلا شما هم بری پروژه یه کنسول جدید رو کلید بزنی " نه تو این مملکت " حمایت نمیشی ؟! خو معلومه حمایت میشی دیگه ! خوب شاید پول پای فقر هم دادن شاید هم دوست ندارن بدن !

ولی دوست دارن از یه پروژه حمایت کنند !

این کنسولی که اینها معرفی کردن بیشتر به پسرفت میخوره تا پیشرفت حالا اگر روی یک پروژه ای مثل کینکت کار میکردن یک چیزی ولی این یک پلتفروم تقلیدی هست که هر قطعش از CPU تا سیستم عاملش رو از وسیله های دیگه کش رفتن..

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اين كه حمايت ميشه خيلي خوبه ولي براي يه چنين كنسولي كه اصلا معلوم نيست هنوز چه سخت افزاري داره بازي هاش چيه براي چي انقدر پول مي خوان و اينكه تا امروز انقدر پول جمع شده يكم خامي برخي از گيمرا رو نشون ميده به نظر من ولي باز اين كه اينجوري حمايت كردن قابل تحسينه واقعا ;)

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
دوستان این کمپانی رو دست کم نگیرید ، این طور که داره پیش میره میتونه رقیب نسل های بعد باشه چون رویکرد بیزینس در بازار معلوم نمیکنه شاید روزی OUYA کنسولی بی نظیر رو عرضه کنه مشخص نیست هنوز ؟/:)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اين كه حمايت ميشه خيلي خوبه ولي براي يه چنين كنسولي كه اصلا معلوم نيست هنوز چه سخت افزاري داره بازي هاش چيه براي چي انقدر پول مي خوان و اينكه تا امروز انقدر پول جمع شده يكم خامي برخي از گيمرا رو نشون ميده به نظر من ولي باز اين كه اينجوري حمايت كردن قابل تحسينه واقعا ;)
سخت افزارش که مشخصه. به تاپیک بقلی مراجعه کنید:d

POWER____

کاربر سایت
Apr 7, 2012
145
دوستان نمیدونم چرا شما اینقدر از این خوشتون اومده ولی این اصلا موفق نمیشه.اگه بخواهیم با کنسول مقایسه کنیم این در برابر ps3 و xbox 360 صفر هست.اگه بخواهیم از نظر بازی با سیستم عامل رقیب حساب کنیم بازم ios جلوتر هست.من فکر میکنم که این کنسول اصلا سودی برای شرکت بازیساز نداشته باشه.

به نظر من تنها تبلت ها میتونن یک رقیب برای کنسول های سونی و مایکروسافت به حساب بیان.تبلت های مایکروسافت و تبلت های شرکت اپل.تازه امروز یک خبر خودم که قراره halo 4 برای تبلت surface مایکروسافت عرضه بشه.

آخرین ویرایش:

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
البته این کسایی که پول دادن در واقع اینو خریدن چون برای هر کدومشون یه کنسول فرستاده میشه (به جز اونایی که کمتر از 90 دلار کمک کردن)
یعنی تو این دو روز این کنسول 18000 تا فروخته

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
از امروز شاهد افزایش روز افزون فن های جان بر کف این کنسول که اصلا معلوم نیست چیه و کی براش بازی میسازه و همچنین منتظر رفتن عکس این کنسول به امضا و اواتار بشید هیچ همینو کم داشتیم 3 تا کم بود 4 تا شدن

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اين پول رو همينجوري نميدن عزيزان، هركسي به ازاي پولي كه ميده بيشتر از اون رو با محصولاتشون پس ميدن به طرف. يه جورايي ميشه گفت حكم پيش خريد رو داره. مثلا ميگه شما 50 دلار بديد زمان عرضه كنسول يدونه بهتون ميديم (در حالي كه قيمت كنسول بيشتر از 50 دلاره)

اين روش داره خيلي رشد مي كنه چيز بدي هم نيست اتفاقا. نمونه ي بارزش بازي Cave ـه تيم شفر بود . كه دقيق يادم نيست 1 ميليون دلار درخواست كرده بودن ، چند برابرش رو مردم براشون ريختن...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
اين پول رو همينجوري نميدن عزيزان، هركسي به ازاي پولي كه ميده بيشتر از اون رو با محصولاتشون پس ميدن به طرف. يه جورايي ميشه گفت حكم پيش خريد رو داره. مثلا ميگه شما 50 دلار بديد زمان عرضه كنسول يدونه بهتون ميديم (در حالي كه قيمت كنسول بيشتر از 50 دلاره)

اين روش داره خيلي رشد مي كنه چيز بدي هم نيست اتفاقا. نمونه ي بارزش بازي Cave ـه تيم شفر بود . كه دقيق يادم نيست 1 ميليون دلار درخواست كرده بودن ، چند برابرش رو مردم براشون ريختن...
خوب اینو که همه میدونن داداش اگه همینطوری میدادن که دیگه یعنی کلا مخشون منگ میزد
همینطوریش هم دیوانگیه

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اپدیت خبر:
شما قهرمانان ما هستید.

ایا شما متوجه شدید چه کار کرده اید؟

شما ما را ودنیا را شوکه کردید.

تنها در 24 ساعت اول مبلغ 2 میلیون دلار جمع اوری شد.هنوز 28 روز دیگر باقی مانده است.

تا این زمان مبلغ 2.535.938دلار کمک شده است از طرف 20هزار نفر.

دوستان یه موردی رو بگم امتیاز بزرگی که این کنسول داره اگر خواستید بازی براش بسازید .
اولن موتوری که میخواید باهاش بازی بسازید لیسانس نمیخواد یعنی شما خودت با استفاده از یه انجین میتونی روی این کنسول بازی بسازی.داخل اتاقت.

دوما بازی که میخوای روی این پلتفرم میتونی مجانی وبدون اجازه سازنده سازنده میتونی پخش کنی. مثلا برای ایران بازیسازها براش بازی میسازند و روی این پلتفرم پخش میکنند و لیسانس هم نمیخواد.یه طورهایی این کنسول برای هر کشور حکم کنسول خودش رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر