درخواست راهنمایی جامع در مورد راه اندازی کامل یک گیم نت

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
سلام دوستان گل و بازیخورم.شب همگی بخیر.

دوستان عزیز من تا به حال بازی زیاد کردم ولی در گیم نت تا به حال بازی نکردم و حالا قصد ایجاد یک گیم نت به قصد درامد و سود دهی هستم.صد البته علاقه و میل به این کار در من شدیدا هست یعنی خسته نمیشم.

حالا میخوام یک سری سوال بکنم و ممنون میشم از همه دوستان مخصوصا اونایی که واقعا با گیم نت و بازی تحت شبکه سر و کار داشتن که به سوالاتم پاسخ بدن تا بتونیم اینکارو بکنیم.

1 - ابتدا جواز لازمه...برای گرفتن جواز چقدر باید بدوم دنبال وزارت ارشاد و چقدر خرج داره؟

2 - سیستم ها حدود چه قیمتی باید خریداری بشه و حداقل چه تعداد سیستم بخرم؟ 8؟ 10؟

3 - این نرم افزار گیم پورت فارسی بهترین نرم افزار برای کار با شبکه گیم نت هست یا خیر؟ نرم افزار دیگه ای هم هست؟

4 - با 8 یا 10 سیستم در ماه در شرایط استاندارد یعنی راه افتاده باشی و نرمال باشه کاسبی حدودا چقدر میشه در ماه سود دهی کرد؟ لطفا دقیق اینو بگید...ذهنی نگید چون میخوام سرمایه بذارم.

5 - بازی های اصل کاری چیا هستن؟ باید چه بازی هایی داشته باشم؟

6 - گیم نت باید در چه محیطی باشه؟ نزدیک دانشگاه ؟ دبیرستان؟ کجا؟

7 - شما فکر میکنید سیستم ها و کلا همه چیزش چقدر خرج بر میداره؟ به غیر از رهن و اجاره مغازه.

8 - به نظر شما کار سختی هستش یا فقط به یک مدیریت خوب و کار امد احتیاج داره؟

ممنون میشم اگر لینک توضیحات خاصی داشتید برام بذارید.توضیحات در مورد سوالاتم هم ممنون میشم.

شبتون بخیر عزیزان

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87

دوستان عزیز من تا به حال بازی زیاد کردم ولی در گیم نت تا به حال بازی نکردم و حالا قصد ایجاد یک گیم نت به قصد درامد و سود دهی هستم.صد البته علاقه و میل به این کار در من شدیدا هست یعنی خسته نمیشم.

حالا میخوام یک سری سوال بکنم و ممنون میشم از همه دوستان مخصوصا اونایی که واقعا با گیم نت و بازی تحت شبکه سر و کار داشتن که به سوالاتم پاسخ بدن تا بتونیم اینکارو بکنیم.

1 - ابتدا جواز لازمه...برای گرفتن جواز چقدر باید بدوم دنبال وزارت ارشاد و چقدر خرج داره؟

3 - این نرم افزار گیم پورت فارسی بهترین نرم افزار برای کار با شبکه گیم نت هست یا خیر؟ نرم افزار دیگه ای هم هست؟

4 - با 8 یا 10 سیستم در ماه در شرایط استاندارد یعنی راه افتاده باشی و نرمال باشه کاسبی حدودا چقدر میشه در ماه سود دهی کرد؟ لطفا دقیق اینو بگید...ذهنی نگید چون میخوام سرمایه بذارم.

7 - شما فکر میکنید سیستم ها و کلا همه چیزش چقدر خرج بر میداره؟ به غیر از رهن و اجاره مغازه.

ممنون میشم اگر لینک توضیحات خاصی داشتید برام بذارید.توضیحات در مورد سوالاتم هم ممنون میشم.

شبتون بخیر عزیزان
این همه بازی خور اما دریغ از یک ذره اطلاعات...دوستان کجایید؟ من به راهنماییتون احتیاج دارم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
1 - خيلي بايد بدوي . ضمن اينكه گرفتن جواز باعث ميشه خيلي از بازيهاي پر طرفدار از گيم نتت حذف بشه .
2 - سيستم ها حداقل 10 و حداقل قيمت هم روي 800 تومن حساب بكن .
3 - نرم افزارهاي بهتر ديگه اي هم هست . گيم پورت رو اصلا پيشنهاد نميكنم . smart lunch برنامه خوب و كارآمدي هست .
4 - دقيق نميشه گفت . از روزي 5 تومن تا روزي 30 تومن شما حساب بكن . بستگي به ايام پيك داره .
5 - بازيهاي اصلي 2 مدل داريم . يك مدل آنلاين و يك مدل آفلاين . اگه گيم نتت آنلاين باشه و دسترسي به اينترنت داشته باشي wow اصلي ترين بازي هست . در غير اين صورت cod mw و warcraft و ... بازيهاي اصلي هستن . اون و غيره ميتونه شامل خيلي چيزا باشه . در ضمن به شدت پيشنهاد ميكنم كانتر رو نصب نكني .
6 - تو هر محيطي گذاشتي بزار ولي توي محيط مسكوني (جاييكه مثلا طبقه بالاش مسكوني باشه) نزن .
7 - تقريبا 9-10 ميليون تومان!
8 - اعصاب داري؟ برو تو كارش! سر و كله بايد بزني ديگه! اعصاب فولادي ميخواد!

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
1 - خيلي بايد بدوي . ضمن اينكه گرفتن جواز باعث ميشه خيلي از بازيهاي پر طرفدار از گيم نتت حذف بشه .
2 - سيستم ها حداقل 10 و حداقل قيمت هم روي 800 تومن حساب بكن .
3 - نرم افزارهاي بهتر ديگه اي هم هست . گيم پورت رو اصلا پيشنهاد نميكنم . smart lunch برنامه خوب و كارآمدي هست .
4 - دقيق نميشه گفت . از روزي 5 تومن تا روزي 30 تومن شما حساب بكن . بستگي به ايام پيك داره .
5 - بازيهاي اصلي 2 مدل داريم . يك مدل آنلاين و يك مدل آفلاين . اگه گيم نتت آنلاين باشه و دسترسي به اينترنت داشته باشي wow اصلي ترين بازي هست . در غير اين صورت cod mw و warcraft و ... بازيهاي اصلي هستن . اون و غيره ميتونه شامل خيلي چيزا باشه . در ضمن به شدت پيشنهاد ميكنم كانتر رو نصب نكني .
6 - تو هر محيطي گذاشتي بزار ولي توي محيط مسكوني (جاييكه مثلا طبقه بالاش مسكوني باشه) نزن .
7 - تقريبا 9-10 ميليون تومان!
8 - اعصاب داري؟ برو تو كارش! سر و كله بايد بزني ديگه! اعصاب فولادي ميخواد!
چرا کانتر نصب نکنم؟

چرا برای گرفتن جواز باید بازی ها رو حذف کنم؟ حداقل 30 تا بازی رو که میتونم داشته باشم...و اصلیاشم ساکر و فیفا و وارکرافتو کانتر و ان اف اسه.درسته؟

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
ببین اگه میخوای جو گیم نتت بهم نخوره کانترو از سرت بیرون کن میریزن تو گیم نتت اعصابتو خورد میکنن حالا نظر خودته ها

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

شبتون بخیر عزیزان
من خیلی اطلاعی از قیمت و اینججور چیزا ندارم ولی پیشنهاد می کنم گیم نت کامپیوتر نزاری!اگر هم خواستی PC بزاری فرقی نمی کنه میل خودته ولی کنسول بزاری هم قیمتش کمتر می شه,هم بیشتر میان!
یه گیم نت تو کرج هست به نام وست گیم,من همیشه می رم اونجا!پنج یا شش تا xbox 360 داره و پنج یا شش تا PS3!هر موقع هم بری PS3 پره!xbox شانس بیاری شاید خالی پیدا کنی!ببین برای هر سیستم قیمت حدودا 7090 یا 800 در می آد ولی الان xbox آرکید 300 تومنه!آرکید می خری,دو تا هم مموری,کارت راه می افته!PS3 را اطلاع ندارم چنده ولی مطمئنا الان ارزون شده.
الان این گیم نتی که من می گم,ما هر دفعه که می ریم,Cod MW2 یا Gears Of War2 بازی می کنیم که تقریبا برای 2.5 تا سه ساعت,پنج تمان می گیره!حالا فرض کن ده سیستم داره,اگر جمعه ها دو سری پر شه دستگاههاش(که معمولا می شه)فقط جمعه ها 100 تومان در میاره!حالا اگر فقط xox بپیری برای اول کار بهتر هم می شه.چون یه چیزی حدود 50 تومان هم بازی بگیری,حله!بعدش می تونی PS3 هم بگیری!چون بازیهاش گرونه!در ضمن اینجوری یه خوبیه دیگه هم داره,چون PC تو همه ی خونه ها هست,فقط برای بازی گروهی میان گیمنت,ولی کنسول همه جا نیست!الان خیلی جاها بازی های انحاصاری کنسول ها را که برای PC نمیاد را می خرن با یه مموری مخصوص خودشان.فقط میان دستگاه را به نوعی اجاره می کنند.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
چرا کانتر نصب نکنم؟

چرا برای گرفتن جواز باید بازی ها رو حذف کنم؟ حداقل 30 تا بازی رو که میتونم داشته باشم...و اصلیاشم ساکر و فیفا و وارکرافتو کانتر و ان اف اسه.درسته؟

كانتر جز اعصاب خوردي و صداي بيش از حد چيزي نداره . سر سال مياي تيمارستان پيش ما! :d

بازيها خيليهاش مجوز پخش ندارن . من جمله nfs , counter , cod 4 , warcraft و ... ديگه خودت حساب كارت رو بكن! :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
چرت محض هست خب :D
تو شاهین شهر که گیم نت ها از 12 تا 8 دو هزار تومن میگرن لن پارتی راه میندازن :D
چه پولی در میارن لامصب ها :D

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من خیلی اطلاعی از قیمت و اینججور چیزا ندارم ولی پیشنهاد می کنم گیم نت کامپیوتر نزاری!اگر هم خواستی PC بزاری فرقی نمی کنه میل خودته ولی کنسول بزاری هم قیمتش کمتر می شه,هم بیشتر میان!
یه گیم نت تو کرج هست به نام وست گیم,من همیشه می رم اونجا!پنج یا شش تا xbox 360 داره و پنج یا شش تا PS3!هر موقع هم بری PS3 پره!xbox شانس بیاری شاید خالی پیدا کنی!ببین برای هر سیستم قیمت حدودا 7090 یا 800 در می آد ولی الان xbox آرکید 300 تومنه!آرکید می خری,دو تا هم مموری,کارت راه می افته!PS3 را اطلاع ندارم چنده ولی مطمئنا الان ارزون شده.
الان این گیم نتی که من می گم,ما هر دفعه که می ریم,Cod MW2 یا Gears Of War2 بازی می کنیم که تقریبا برای 2.5 تا سه ساعت,پنج تمان می گیره!حالا فرض کن ده سیستم داره,اگر جمعه ها دو سری پر شه دستگاههاش(که معمولا می شه)فقط جمعه ها 100 تومان در میاره!حالا اگر فقط xox بپیری برای اول کار بهتر هم می شه.چون یه چیزی حدود 50 تومان هم بازی بگیری,حله!بعدش می تونی PS3 هم بگیری!چون بازیهاش گرونه!در ضمن اینجوری یه خوبیه دیگه هم داره,چون PC تو همه ی خونه ها هست,فقط برای بازی گروهی میان گیمنت,ولی کنسول همه جا نیست!الان خیلی جاها بازی های انحاصاری کنسول ها را که برای PC نمیاد را می خرن با یه مموری مخصوص خودشان.فقط میان دستگاه را به نوعی اجاره می کنند.

کجای کرج ؟ آدرس بده !

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
اقا بهتر نیست کلوب کنسول باز کنم؟ مثلا 8 تا xbox360 و 2 تا ps3 ؟

قیمت اصل بازی های ایکس باکس و ps3 چقدر هستش؟

قیمت روز دستگاه ها الان در بازار چقدر هست؟

از میون دستگاه های ایکس باکس کودوم بهتره؟ آرکید؟ پریمیوم؟ کودوم؟

مرسی

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کجای کرج ؟ آدرس بده !
وست گیم!پوهردشت,بین گوهردشت 10 و 11!نو حاشیه خیابون اصلی!
اقا بهتر نیست کلوب کنسول باز کنم؟ مثلا 8 تا xbox360 و 2 تا ps3 ؟

قیمت اصل بازی های ایکس باکس و ps3 چقدر هستش؟

قیمت روز دستگاه ها الان در بازار چقدر هست؟

از میون دستگاه های ایکس باکس کودوم بهتره؟ آرکید؟ پریمیوم؟ کودوم؟

مرسی
والا من که خودم همین پیشنهاد را کردم.قیمت S3 را دقیقا خبر ندارم ولی جدیدا ایکس باکسم را عوض کردم,آرکید 2300 تا 330 بود و الایت 380 تا 400!قیمت بازی های ایکس باکس از 3 تومن هست تا 5 یا تومن!PS3 را باز هم اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر کنم با توجه به اینکه بازی مال کیه,بین 30 تا 90 باشه.
اگر می خوای ایکس باکس بگیری,به نظرم آرکید بگیر.چون برای گیم نت که کسی سیو میو نمی خواد.قیمتش هم ارزونتره!فقط دو یا سه تا مموری بخر برای ایکس باکس ها کافیه!اون مموری هم برای اینکه لاگ این شن تو بازی.سه تا هم کافیه.حتی یه دونه هم کافیه ولی خوب باید یکی یکی بزنی به هر دستگاه تا برن تو بازی بعد دربیاری بزنی دستگاه بعدی!

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
وست گیم!پوهردشت,بین گوهردشت 10 و 11!نو حاشیه خیابون اصلی!

والا من که خودم همین پیشنهاد را کردم.قیمت S3 را دقیقا خبر ندارم ولی جدیدا ایکس باکسم را عوض کردم,آرکید 2300 تا 330 بود و الایت 380 تا 400!قیمت بازی های ایکس باکس از 3 تومن هست تا 5 یا تومن!PS3 را باز هم اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر کنم با توجه به اینکه بازی مال کیه,بین 30 تا 90 باشه.
اگر می خوای ایکس باکس بگیری,به نظرم آرکید بگیر.چون برای گیم نت که کسی سیو میو نمی خواد.قیمتش هم ارزونتره!فقط دو یا سه تا مموری بخر برای ایکس باکس ها کافیه!اون مموری هم برای اینکه لاگ این شن تو بازی.سه تا هم کافیه.حتی یه دونه هم کافیه ولی خوب باید یکی یکی بزنی به هر دستگاه تا برن تو بازی بعد دربیاری بزنی دستگاه بعدی!
هر روز یک چیزی میبینم و یک نظری میشنوم..کلا دارم کم کم قبل خل شدن الان خل میشم...

امروز رفتم مغازه دیدم 1 ملیون رهن و 500 اجاره...حساب کردم 10 تا سیستم کام بذارم ساعتی 300 تومن اگر ده تا سیستمم به کوب 7 ساعت فقط پر باشه نزدیکم 650 در میارم...فقط 150 واسم میمونه.تازه پول برق هم هست...چرا قیمت پی سی انقدر کم هستش؟ سود اوریش ضعیفه..ولی کنسول اگر بخرم که بیشتر هم در میاد...یک ال سی دی ایکس ویژن 32 در میاد 400 البته قدیمیش یک دستگاه ارکید میشه 280 جمعا 700 ....کام در میاد 600...صد اینجا به نفعه...ولی میترسم 12 ملیون سرمایم به فاک عظمی بره...دوستان چه چیزی پیشنهاد میکنند؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ولی کم کم دارم میرم تو فاز کنسول چون سود دهیش برام با صرفه تره.
البته کلا یادت نره!مکان جایی که می زنی مهمه!مثلا برو ی جا که اولا یه گیم نت نداشته باشه,ثانیا اگر تونستی جایی پیدا کن که بچه ها توش زیاد بشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر