درخواست برنامه برایConvert کردن فیلم DVD

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یه برنامه میخوام که باهاش قسمت هایی از فیلم های dvd رو که پسوندشون vob است رو جدا و قسمت های دلخواه رو بهم بچسبانم وتبدیل کنم
ممنون میشم اگه کمک کنید!:sick:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
یه برنامه میخوام که باهاش قسمت هایی از فیلم های dvd رو که پسوندشون vob است رو جدا و قسمت های دلخواه رو بهم بچسبانم وتبدیل کنم
ممنون میشم اگه کمک کنید!:sick:

نیازی به چسبوندن این قسمت ها نیست. شما باید از برنامه هایی استفاده کنی که به Dvd Rippers معروف هستن. مثلا Magic DVD Rippe

www.magicdvdripper.com

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
نیازی به چسبوندن این قسمت ها نیست. شما باید از برنامه هایی استفاده کنی که به Dvd Rippers معروف هستن. مثلا Magic DVD Ripper

www.magicdvdripper.com

چسباندن خیلی مهم نیست بیشتر نیاز به برنامه ای دارم که بشه باهاش فایلهایی با فرمت vobوdvdرو تبدیل به فایل های کم جم کرد البته بشه باهاش قسمت هایی از فیلمو جدا کرد
بابت Magic DVD Ripper:eek: ممنون

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
کسی نمیخواد یه برنامه ای به ما بده که بشه باهاش قسمتهایی از فیلم هایی با فرمت vob رو جدا کرد؟:love:

هنوز هم منتظر همچین برنامه ای هستم!
کاری نداره اخه من یه برنامه میخوام مثل VCD Cutter ولی با این تفاوت که فرمت vobرو هم پشتیبانی کنه!:((

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
از برنامه MPEG4 Direct Maker استفاده کن که همه چیز رو به همه چیز تبدیل میکنه و همه فرمت ها رو پشتیبانی میکنه و میتونی برش تصویری هم داشته باشی. اگه KLite Codec Pack رو هم نصب کنی میتونی طیف وسیعی از انتخاب ها برای فرمت تبدیلی داشته باشی.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
از برنامه MPEG4 Direct Maker استفاده کن که همه چیز رو به همه چیز تبدیل میکنه و همه فرمت ها رو پشتیبانی میکنه و میتونی برش تصویری هم داشته باشی. اگه KLite Codec Pack رو هم نصب کنی میتونی طیف وسیعی از انتخاب ها برای فرمت تبدیلی داشته باشی.

شما خودت با این برنامه کار کردی؟عملیه؟
لینک دانلودشو دارید؟؟؟
ممنون:blushing:

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
راستش رو بخوای لینک دانلود ندارم و چون اینترنت ذغالی استفاده میکنم معمولاً از بسته های آماده نرم افزار(مثل کینگ پرند و لرد) استفاده میکنم که معمولاً این نرم افزار رو تو هر شمارشون آپدیت میکنن و باید بگم که تقریباً از سال 79 تا بحال برای فشرده سازی و تبدیل قطعات ویدیویی از این نرم افزار استفاده کردم. ورژنی هم که الان رو ویندوز XP دارم 5.6.0.185 هست.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
نه من امتحان نکردم ولی تو قابلیت برنامه اون چیزایی که گفتی رو نوشته بود!
اخه میدونی چیه رفیق
دوستان چند تا برنامه به من معرفی کردند منم اونا رو دان کردم ولی اکثرا فرمت vob رو پشتیبانی نمیکردند
vcd cutter برنامه ی خوبیه ولی حیف که دی وی دی رو ........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر