*درخواست آواتار و امضا - قوانین پست اول خوانده شود *

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام:d
دستتون درد نكنه:x
اما گفته بودم كه امضا ازps4 باشه نه از لوگوي ps. ،و اگر مي شه سايز اواتار اندازه سايز اصلي اواتارا باشه تا وقتي مي زارمش از بالا و پايين فضاي خالي باشه،و به صورتpng;)
بازم ممنونم

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
سلام:d
دستتون درد نكنه:x
اما گفته بودم كه امضا ازps4 باشه نه از لوگوي ps. ،و اگر مي شه سايز اواتار اندازه سايز اصلي اواتارا باشه تا وقتي مي زارمش از بالا و پايين فضاي خالي باشه،و به صورتpng;)
بازم ممنونم
ببخشید من حواسم نبود اصن ولی بفرمایید امیدوارم ایندفعه درست باشه:
fqcvy30l91spav5lc4x6.png
1qlc8l2tgxtonwa3a23r.gif

دوستان ممنون میشم یه نگاهی هم به درخواست ما بیندازید.
c32100n3k868crn0kwvq.jpg

hnn5x6r44dd1aw6v45sj.jpg

9aahjsll981kb00g2y3.jpg

6znbp0rxl1ov8u114wc8.jpg
دیگه من رفتم استراحت فعلا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یک امضا از کنسول PS4 به صورت ایستاده (همونی که یه خط آبی رنگ وسط دستگاه ـه) و دسته هم کنارش که دسته به صورتی باشه که LED ـش کاملا معلوم باشه (دسته به صورت خوابیده) و آبی باشه.
عبارت PS4 با فونت مخصوص خودش هم متحرک باشه (حرف ها دونه دونه ظاهر نشن و یا کل عبارت کم کم یا یک دفعه ظاهر نشه، یه مدل متحرک دیگه جز این سه تا با سلیقه خودتون)
پس زمینه مشکی و عبارت سفید
ممنون
دوستان اگر رسیدگی کنید ممنون می‌شم;)
پ.ن: چون افتاده بود 2 صفحه قبل و همه درخواست های دور و برش هم Like خورده بود و بعضا جواب داده شده بود مجبور شدم نقل قول کنم!
یالا یالا ما امضا می‌خوایم یالا:D

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
یه درخواست دارم ترجیحا Навид درست کنن.
یه اواتار میخوام تو مایه های اواتار خودم.توش طبیعت و جنگل و دریا و اینجورچیزا باشه و یه مقدار خشونت توش وجود داشته باشه.:d
(خودم هرکاری کردم نتوستم خوب درست کنم:|)
پیشاپیش ممنون
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این پایین رودرست کنید جان من اقااینارودرست کنیددیگه اونا رومی گید نمی شه نمیشه
http://upload.tehran98.com/img1/8rmdhll3lvmdkbshtlo9.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/l21z357a9vldcli4k30z.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/yoahp05aztuvzsz2du.jpg
نمیدونم خوبه یا نه؟!!
1372102960.jpg
1372120586.jpg

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
داداش نوید یه آواتار و امضا از نوکتیس و یه آواتار و امضا از MGSV (ترجیها از دموی جدیدش) زحمتشو برام بکش.
خسته نباشی :bighug:

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
سلام مثل این که هرکاری کنه بازتارمی شه شما خیلی عالی درست می کنی ولی سایت به این روز درش میاره دست شما بابت زحمت تون درد نکنه خیلی دوست داشتنی هستی بازم مرسی تشکرفراوان اقای سهند:x2012:xمن درخواستموعوض می کنم چندتا اواتارازشینجی میکامی می خواستم مرسی:d

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
نوید میشه زحمت بکشی از این عکس یه امضا درست کنی بدون قاب

http://geekoholics.files.wordpress.com/2013/02/killzone-shadow-fall-logo.png

یه آواتار هم از Infamous Second son ;;)
92a4ptv2uue5g1bzxk1.jpg
w5q3ktz63ftirneofhns.jpg
hdnlvxm138qccwfsrve.gif

o30djw8frrgmtx1o30e3.jpg

xunp7ofqm6posv862ysc.png

سلام مثل این که هرکاری کنه بازتارمی شه شما خیلی عالی درست می کنی ولی سایت به این روز درش میاره دست شما بابت زحمت تون درد نکنه خیلی دوست داشتنی هستی بازم مرسی تشکرفراوان اقای سهند:x2012:xمن درخواستموعوض می کنم چندتا اواتارازشینجی میکامی می خواستم مرسی:d
1ih2lfxq413zfz8nsdh.jpg
tyvnnaghfmmnid6termb.jpg

یه درخواست دارم ترجیحا Навид درست کنن.
یه اواتار میخوام تو مایه های اواتار خودم.توش طبیعت و جنگل و دریا و اینجورچیزا باشه و یه مقدار خشونت توش وجود داشته باشه.:d
(خودم هرکاری کردم نتوستم خوب درست کنم:|)
پیشاپیش ممنون
بفرما:
9e0ocmkpaorz2l0eznzx.jpg

آواتار و امضا از یاس زیبا باشه
آقا نوید زحمت بکشه
7t29rha3f3bg238c4xb.jpg
ox20ajsyu75lgwg8oz1e.jpg
43ocdimk8nugpqck4pfi.jpg
7pewtdgsibnkolgigk2y.jpg
داداش نوید یه آواتار و امضا از نوکتیس و یه آواتار و امضا از MGSV (ترجیها از دموی جدیدش) زحمتشو برام بکش.
خسته نباشی :bighug:
ubgccleuxddldlvcwj59.jpg
b5zafd4eau49ettf87.jpg
kfpqvlrjexok851uubv7.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خداکنه یکی بدون بهونه گرفتن این یکیو بساره:D یه امضا که سم فیشر سمت راست صفحه باشه و به سمت چپ صفحه نشونه گر3ته باشه (هرجوری که بود مهمگنیست یعنی کارتونی یا سه بعدی) بیگ باس یا اصلا اسنیک معمولی میگم که کارتون راحت شه هم سمت چپ صفحه باشه و نشونه ش به سمت سم فیشر :D یعنی جفتشون به سمت هم نشونه بگیرن.بکگراندشونم سیاه باشه یه علامت تعجب وسط صفحه باشه با سه چراغ سبز سم فیشر :D اینو بسازین دیگه هیچ درخواستی نمیدم تا چند سال:D لطفا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر