درحال حاصر کدوم اینترنت برای بازی مناسبه به نظرتون

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
من الان آسیاتک دارم و اصلا راضی نیستم پینگم ۲۰۰ الان کدوم اینترنت خوبه پیشنهاد میدید؟
سلام دوست عزیز من میخام نت TD LTE اسیاتک بگیرم انطور که شما تعریف کردی زده شدم .
شما کدام شهرستان هستی و ایا ADSL استفاده میکنی و یا TD LTE ؟!

ممنون میشم بگی Nat type شرکت اسیاتک کدام است

Diarist

کاربر سایت
Mar 24, 2020
31
سلام دوستان
بعد تعطیلات می خوام یک مودم TD LTE بگیرم ، به نظر شما کدوم isp پینگ پایین و ثابتی و میده ؟!!
بنا به دلایلی نمی تونم adsl استفاده کنم ، مشکل nat type هم با vpn حل میکنم .
خواهشا کسایی که تجربه استفاده از TD LTE دارن نظر بدن :D.

ایرانسل که بدرد گیم نمی خوره
مبین نت هم سمت ما انتن دهیش ضعیفه
بین آسیاتک و شاتل کدام :D

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
سلام دوست عزیز من میخام نت TD LTE اسیاتک بگیرم انطور که شما تعریف کردی زده شدم .
شما کدام شهرستان هستی و ایا ADSL استفاده میکنی و یا TD LTE ؟!

ممنون میشم بگی Nat type شرکت اسیاتک کدام است
دوست عزیز نت تایپ تمام شرکت های اراعه دهنده ای دی اس ال 2 هست..نت تایپ 1 در صورتی انجام میشه که شما مودمتون رو حالت bridge بزارید که کمی دردسر داره و باید با پشتیبانی isp هماهنگ شه و اصلا هم توصیه نمیشه..

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
سلام دوستان
بعد تعطیلات می خوام یک مودم TD LTE بگیرم ، به نظر شما کدوم isp پینگ پایین و ثابتی و میده ؟!!
بنا به دلایلی نمی تونم adsl استفاده کنم ، مشکل nat type هم با vpn حل میکنم .
خواهشا کسایی که تجربه استفاده از TD LTE دارن نظر بدن :D.

ایرانسل که بدرد گیم نمی خوره
مبین نت هم سمت ما انتن دهیش ضعیفه
بین آسیاتک و شاتل کدام :D
td lte خیلی بستگی به منطقتون داره..بعضی منطقه ها خوب کار میکنه.بعضی منطقه ها ضعیفه..الان در حال حاظر بهترین اینترنت ftth هست که مزایای تمام نسبت به بقیه connection type ها داره و میشه گفت عیبش هزینه بالاشه...در رابطه با انتخاب isp هم بگم اصلو کاری سیم کشی داخلیتون هست..اگه سیم کشی داخلیتون ضعیف باشه شما از هر isp سرویس بگیرید همون اش و همون کاسه هست..متاسفانه خیلی از هموطنانمون در جریان این نیستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر