دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
خب مشکل
دوستان خواهشا یه کمکی کنید، من آپدیت 1.22 آنچارتد4 رو 12 گیگ دانلود کردم، طبق آموزش پیش رفتم، آنتی ویروس و فایروال هم غیرفعال کردم ولی وقتی psx رو باز میکنم این ارور رو میگیرم:
input string was not in a correct format
و وقتی فایلی از ps4 رو دانلود میزارم توی psx هیچی نشون نمیده
هم با لپ تاپ(ویندوز10) امتحان کردم هم با PC(ویندوز8.1)
چه کنم بنظرتون؟ میترسم اینا دوباره آپدیت بدن اینهمه دانلودم حروم شه...
توی اینترنت هم هرچی سرچ زدم نتونستم راه حلی پیدا کنم
خب مشکل حل شد ولی سرعت خیلی پایین بود، در حد 2مگ، علت چیه؟ مودم هم DLink دو آنتن هست

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من به یه مشکلی خوردم
دیتای بازی پراجکت کارز رو از شاتل لند دانلود کردم (البته فقط دیتای خود بازی رو داشت و آپدیت هاشو نداشت) وقتی میخوام نصب کنم روی کنسول حدود 3.7 کیگ دانلود میشه و باقیش به هیچ وجه دانلود نمیشه. ارور کن نات دانلود میزنه. باید آخرین اپدیت هم دانلود کنم که بشه نصب کرد؟؟

آخرین ویرایش:

reza2010

کاربر سایت
Nov 10, 2009
2
البته باید
دوستان من به یه مشکلی خوردم
دیتای بازی پراجکت کارز رو از شاتل لند دانلود کردم (البته فقط دیتای خود بازی رو داشت و آپدیت هاشو نداشت) وقتی میخوام نصب کنم روی کنسول حدود 3.7 کیگ دانلود میشه و باقیش به هیچ وجه دانلود نمیشه. ارور کن نات دانلود میزنه. باید آخرین اپدیت هم دانلود کنم که بشه نصب کرد؟؟
اخرین اپدیت هم داشته باشی

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
من همینطور دیتای دیابلو رو از شاتل لند گرفتم رو 5 گیگ واستاد دیگه جلو نرفت به دوستمم دادم همینطور شد
اپدیتشم هم گرفتم ولی دانلود نمیره جلو
ولی وقتی مستقیم میزارم از نت استفاده کنه شروع میکنه به دانلود
امکان داره دیتاش ایراد داشته باشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من همینطور دیتای دیابلو رو از شاتل لند گرفتم رو 5 گیگ واستاد دیگه جلو نرفت به دوستمم دادم همینطور شد
اپدیتشم هم گرفتم ولی دانلود نمیره جلو
ولی وقتی مستقیم میزارم از نت استفاده کنه شروع میکنه به دانلود
امکان داره دیتاش ایراد داشته باشه

نه دیتا مشکل نداره

اون آپدیتی که شما داری آپدیت آخر بازی نیست، به ورژن آپدیتی که برنامه میده و فایل آپدیتی که خودت داری دقت کن متوجه میشی که یکی نیستن

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
نه دیتا مشکل نداره

اون آپدیتی که شما داری آپدیت آخر بازی نیست، به ورژن آپدیتی که برنامه میده و فایل آپدیتی که خودت داری دقت کن متوجه میشی که یکی نیستن

از کجا میشه فهمید اخرین اپدیت بازی چی هستش
دیابلو رو من اپدیتش رو از همین شاتل لند گرفتم یه موقعی که گیر کردش یه لینک گذاشته بود حدود 65 مگ اونم گرفتم گذاشتم تو فولدرش بازم نرفت
بعد یه چیزیم که هست فکر کنم که اگر اخرین اپدیت نداشته باشی کلا از اول استارت نکنه یا نه اینجوری نیستش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از کجا میشه فهمید اخرین اپدیت بازی چی هستش
دیابلو رو من اپدیتش رو از همین شاتل لند گرفتم یه موقعی که گیر کردش یه لینک گذاشته بود حدود 65 مگ اونم گرفتم گذاشتم تو فولدرش بازم نرفت
بعد یه چیزیم که هست فکر کنم که اگر اخرین اپدیت نداشته باشی کلا از اول استارت نکنه یا نه اینجوری نیستش

از روی اسم لینکی که بهت میده میشه فهمید به این صورت که اگه لینک آپدیت همچین اسمی داشته باشه :
EP4040-CUSA03364_00-ABZUGAME00000000-A0101-V0101
این یعنی فایل آپدیت هست و ورژن آپدیت هم 1.01

نه اینطوری نیست، بعد از فایل اول لینک آپدیت رو میخاد برا همین نزدیک به 4 گیگ اول منتقل میشه

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
از روی اسم لینکی که بهت میده میشه فهمید به این صورت که اگه لینک آپدیت همچین اسمی داشته باشه :
EP4040-CUSA03364_00-ABZUGAME00000000-A0101-V0101
این یعنی فایل آپدیت هست و ورژن آپدیت هم 1.01

نه اینطوری نیست، بعد از فایل اول لینک آپدیت رو میخاد برا همین نزدیک به 4 گیگ اول منتقل میشه

خوب ببینید این اپدیتی که من گرفتم جدید هم هست حدود 3.5 گیگ هست
UP0002-CUSA00242_00-D3ULTIMATEEVIL00-A0118-V0100.pkg
موقع ریختن که گیر کرد این لینک رو داد و 6 مگ هست اینم گرفتم
UP0002-CUSA00242_00-D3ULTIMATEEVIL00-A0119-V0100-DP.pkg
و هر دو تا تو یه فولدر هستش
احتماا داره تو لینک دوم یه -DP اضافه داره اونو بردارم درست شه
ولی همین لینکو بهم داد من دانلود کردم مستقیم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خوب ببینید این اپدیتی که من گرفتم جدید هم هست حدود 3.5 گیگ هست
UP0002-CUSA00242_00-D3ULTIMATEEVIL00-A0118-V0100.pkg
موقع ریختن که گیر کرد این لینک رو داد و 6 مگ هست اینم گرفتم
UP0002-CUSA00242_00-D3ULTIMATEEVIL00-A0119-V0100-DP.pkg
و هر دو تا تو یه فولدر هستش
احتماا داره تو لینک دوم یه -DP اضافه داره اونو بردارم درست شه
ولی همین لینکو بهم داد من دانلود کردم مستقیم

دوست عزیز از این فایل که پرنگ کردم(فایل DP) مشخصه که آپدیت 1.19 اومده و شما نداری و باید فایل آپدیت 1.19 رو دانلود کنی و بزاری کنار بقیه فایلها، حجمش هم از این آپدیت آخری که داری باید بالاتر باشه

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوست عزیز از این فایل که پرنگ کردم(فایل DP) مشخصه که آپدیت 1.19 اومده و شما نداری و باید فایل آپدیت 1.19 رو دانلود کنی و بزاری کنار بقیه فایلها، حجمش هم از این آپدیت آخری که داری باید بالاتر باشه
دمت گرم داداش فکر میکنم درست باشه لینکش رو -DP رو پاک کردم دیدم حجمش شد 3.16گیگ فکرکنم بزنم درست شه باید دانلود کنمش بعدا

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دمت گرم داداش فکر میکنم درست باشه لینکش رو -DP رو پاک کردم دیدم حجمش شد 3.16گیگ فکرکنم بزنم درست شه باید دانلود کنمش بعدا

اون فایل DP هم باید باشه، نمیخاد پاکش کنی آخرین آپدیت هم بگیر بزاری کنار بقیه دیگه مشکلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: mehrdadb3

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا من دیتای بازی پراجکت کارز رو دانلود کردم با آخرین آپدیت ولی باز فقط تا چهار گیگ دانلود شد بقیش دانلود نشد... از سایت شاتل‌لند دیتای اصلی بازی رو دانلود کردم و آپدیت رو از سایت آسیا‌دانلود
جدن اعصابم خورد شده دیگه -_-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر