دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان من یه مشکل دارم بازی دیستنی رو دارم اپدیت 17 گی فایلشو دارم حالا چوم نریختم یه آپدیت دیگه داده حالا من اون 17 گیگو نریختم گیر کردم کسی میدونه این 17 گیگو چطوری میتونم بریزم تا مجبور نشم اپ بدی رو باز 18 دان نکنم
یک چیزی میگم شاید یک درصد جواب بده ولی من مسئولیت قبول نمی کنم شاید 18گیگ باید از نو دانلود کنی.
چند پارت اول رو نگه دار،پارت آخر که از 16 گیگ تا 18 گیگ هستش، این پارت رو از نو دانلود کن.

مثلن چند پارت اول که از قبل دانلود کرده بودی، اسمشون اینه »
a1017-a1000_0
a1017-a1000_1
a1017-a1000_2
a1017-a1000_3

ولی پارت آخر که دو گیگ و خورده ای هستش و جدیدن دانلود کردی اسمش اینه (مثلن اسمش اینه من نمیدونم دقیقن چه ورژنی جدیدن اومده) »
a1018-a1000_4

شما بیا همه قبلیا رو Rename ک و در PSX download helper بصورت دستی خودت آدرس فایل ها رو پارت به پارت به PSX نشون بده.تبدیلش کن به این »
a1018-a1000_0
a1018-a1000_1
a1018-a1000_2
a1018-a1000_3
a1018-a1000_4

تست کن اگر نصب شد و Corrupted Data نداد،یعنی مشکلی نیست میتونی بازی کنی.ولی اگر نشد،دهنت سرویسه :d چرا ؟ چون هفته بعد هم آپدیت جدید دستینی داره میاد :d

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یک چیزی میگم شاید یک درصد جواب بده ولی من مسئولیت قبول نمی کنم شاید 18گیگ باید از نو دانلود کنی.
چند پارت اول رو نگه دار،پارت آخر که از 16 گیگ تا 18 گیگ هستش، این پارت رو از نو دانلود کن.

مثلن چند پارت اول که از قبل دانلود کرده بودی، اسمشون اینه »
a1017-a1000_0
a1017-a1000_1
a1017-a1000_2
a1017-a1000_3

ولی پارت آخر که دو گیگ و خورده ای هستش و جدیدن دانلود کردی اسمش اینه (مثلن اسمش اینه من نمیدونم دقیقن چه ورژنی جدیدن اومده) »
a1018-a1000_4

شما بیا همه قبلیا رو Rename ک و در PSX download helper بصورت دستی خودت آدرس فایل ها رو پارت به پارت به PSX نشون بده.تبدیلش کن به این »
a1018-a1000_0
a1018-a1000_1
a1018-a1000_2
a1018-a1000_3
a1018-a1000_4

تست کن اگر نصب شد و Corrupted Data نداد،یعنی مشکلی نیست میتونی بازی کنی.ولی اگر نشد،دهنت سرویسه :d چرا ؟ چون هفته بعد هم آپدیت جدید دستینی داره میاد :d
دوست عزیز
این روشی که شما قبلا گفته بودید رو من برای بازی ویچر انجام دادم ولی جواب نمیده
دوستان هم انجام ندن که از لحاظ منطقی هم شدنی نیست چرا که هر فایل ساختار مشخصی داره و اگر اینکار شدنی بود دیگه نیازی نبود کسی بازی رو از اول دانلود کنه یا اصلا نیازی نبود شرکت سازنده بیاد و 17 گیگ اپدیت جدید بده و میومد و مثلا 700 مگ اپدیت جدید میداد

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوست عزیز
این روشی که شما قبلا گفته بودید رو من برای بازی ویچر انجام دادم ولی جواب نمیده
دوستان هم انجام ندن که از لحاظ منطقی هم شدنی نیست چرا که هر فایل ساختار مشخصی داره و اگر اینکار شدنی بود دیگه نیازی نبود کسی بازی رو از اول دانلود کنه یا اصلا نیازی نبود شرکت سازنده بیاد و 17 گیگ اپدیت جدید بده و میومد و مثلا 700 مگ اپدیت جدید میداد
آخه دقیق مشکل اینجاست که وقتی من که قبلن آپدیت 1.15 رو زدم، میخوام آپدیت کنم به 1.18، فقط 1گیگ دانلود میکنه!
و فقط هم پارت آخر رو دانلود میکنه!!!دست به پارت های اول نمیزنه تو خود کنسول!!

ولی وقتی از آپدیت 1 بخوام برم 1.18 ، میگه باید کل 18گیگ رو بزنی! حالا اگر آپدیت 1.15 رو داشته باشم هنوز نریخته باشم روی کنسول بخوام برم به 1.18 بازم میگه باید 18گیگ آپدیت بزنی!
بنظرت این منطقیه؟!!؟!؟!؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان من بتلفیلد 4 پریمیوم گرفتم. دیتا بازی + آپدیت + دوتا DLC رایگان (night & community operations) رو راحت از طریق psx لینکشو گرفتم.

اما اون 5 تا DLC پریمیوم هرچی میزنم دانلود فقط میاد توی لیست دانلود و شروع میکنه دانلود اما اصلاً لینکشو توی psx نمیاره؟ کسی میدونه جریان چیه و راه حلش چیه؟

اگه کسی لینکشون رو هم داشته باشه ممنون میشم بذاره واسه ریجن 1 : China Rising, Final Stand, Second Assault, Dragons Teeth, Naval Strike

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ولی وقتی از آپدیت 1 بخوام برم 1.18 ، میگه باید کل 18گیگ رو بزنی! حالا اگر آپدیت 1.15 رو داشته باشم هنوز نریخته باشم روی کنسول بخوام برم به 1.18 بازم میگه باید 18گیگ آپدیت بزنی!
نه
اخه اگر یادت باشه قبلا برای بازی ویچر برای اپدیت 1.10ش 17 گیگ بود و بلافاصله اپدیت 1.11 که اومد اونم حدود 17 گیگ بود و شما گفتی فقط پارت اخر رو دانلود کنیم و اسمش رو عوض کنیم
الان منظور من دقیقا این مورد بود که شما گفته بودی و جواب هم نمیده
وگرنه بقیه کارها منطقیه
اگر از خود کنسول اپدیت کرده باشی که دیگه نیازی به 17 گیگ نیست و فقط اضافه اپدیت جدید معمولا دانلود میشه
هر چند مواقعی بوده که کلا باید از اول دانلود رو انجام داد
به هر حال روشی که گفتید جواب نمیده

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
خدایی این دیگه چه نرم افزاریه ؟!!!! اگه من تا الان قصد داشتم یه فضا پیما راه بندازم که باهاش برم مریخ یه دور بزنم تا حالا انجام شده بود تا اینکه درست حسابی بتونم از این برنامه استفاده کنم !!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خدایی این دیگه چه نرم افزاریه ؟!!!! اگه من تا الان قصد داشتم یه فضا پیما راه بندازم که باهاش برم مریخ یه دور بزنم تا حالا انجام شده بود تا اینکه درست حسابی بتونم از این برنامه استفاده کنم !!

داداش شما بلد نیستی :| کار با این برنامه خیلی خیلی سادس

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
الان خواستم با آموزش یکی از سایتا نرم افزار رو با کنسول شبکه کنم تو اون قسمت آخر که همه چی تموم میشه و گزینه تست اینترنت کانشکن رو میاره میزنم و آیپی رو میزنه موفقیت آمیز اما روی مورد دوم یکم میمونه و آخرش ارور میده و تا گزینه میاره
گزینه اول راه پیشنهادی هست برای حل مشکل و گزینه بعدی اوکی
بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه ؟ فکر نکنم من اشتباه رفته باشم مراحل رو
اگه جایی میشناسید که اموزش این کار رو کامل گفته لطفا بگید

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام ب دوستان
من هرکاری میکنم نمیتونم دستگاه رو به psxمتصل کنم و موقع تست اینترنت کانکشن ارور میده
معمولا ارور 33986-9
کلافم کرده همه راهکار ها از قبیل دی ان اس هم رفتم ولی هیچ....

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام ب دوستان
من هرکاری میکنم نمیتونم دستگاه رو به psxمتصل کنم و موقع تست اینترنت کانکشن ارور میده
معمولا ارور 33986-9
کلافم کرده همه راهکار ها از قبیل دی ان اس هم رفتم ولی هیچ....
سلام.
فایروال ویندوز Off هست؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام.
فایروال ویندوز Off هست؟

بله همه خاموش هستن و واسه اطمینان پاک کردم انتی رو
ارتباط هست و پینگ پلی 4 رو میگیرم ولی به نت وصل نمیشه و همین اروری ک میگم رو میده
بدون یوز کردن ****** راحت وصل میشم و استفاده میکنم...
اپدیت بلاد برن رو گرفتم میخام بریزم ...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من بازی nba2k16رو خریدم دیتاش هم دارم الان که میخوام بازی رو بریزم اول داشت بازی رو از نت دانلود میکرد بعدا درست شد بازی اولش باید 7گیگ دانلود کنه 4خورده ای دانلود میکنه بعد ارور میده دیگه انتقال پیدا کنه

الان هم که همون اول ارور میده مشکل از چیه؟

S0h3!L

کاربر سایت
Nov 21, 2014
17
نام
Soheil - سهیل
سلام.
دوستان یه آپدیت هایی هستن که از وسط یا بالاتر از وسط شروع به دانلود میشن, اینا راهی براشون هست که بشه با psx انتقالشون داد؟ من پارت دومشو گرفتم. صبر میکنم تا 4.306 توی ps4 بره که آدرس پارت دوم ظاهر شه ولی نمیشه! راهی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر