دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی راه حلی برای این مشکل نداره ؟؟

علاوه بر اینکه تیک Auto Replace File رو باید بزاری ، شما باید یه فایل با پسوند DP برای بازی دانلود کنی ، این فایل وقتی میخای لینک بازیو بگیری داخل PSX نشون داده میشه و حجم زیر 20MB هم داره دانلود کنی تا دیگه مشکل برطرف شه

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان باید بازی هایی که با psx می ریزیم تو ps 4 رو از psn حتما خریداری کنیم ؟

کلا PSX فقط لینکایی رو به شما میده که تو سرور شیر شده بین سیستم و کنسول رد و بدل میشه . یعنی شما هرچی از PSN دانلود کنی میاد و در نتیجه فقط بازیای دانلودی تو PSX نشون داده میشن . حالا چه Acade باشه چه نباشه . بازی رو دیسک بشه که لینکش نمیاد تو برنامه :d

arsalan16

کاربر سایت
Jun 28, 2015
17
سلام
دوستان ببخشید یه سوال داشتم من وقتی میخوام بازی هامو ( هر بازیی ) اپدیت کنم از طریق خود کنسول cannot download میزنه نمیدونم ازچیه ولی اپدیت خود دستگاه راحت میگیره فقط برای اپدیت بازی های ارور میده
از کسای دیگه پرسیدم گفتن که بخاطر اینترنتمه که مال مخابراته ولی راه حلی هست ؟؟؟ خواهشن اگه کسی میدونه بهم بگه

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
دوستان اگه من دیتای بازی رو از سایت ها بگیرم(روی دیسک میفروشن) و با این نرم افزار روی کنسول بریزم بازی رو هم از استور بخرم مشکلی برای اجرای بازی ندارم؟ احتیاج نداره چیزی رو دانلود کنم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان اگه من دیتای بازی رو از سایت ها بگیرم(روی دیسک میفروشن) و با این نرم افزار روی کنسول بریزم بازی رو هم از استور بخرم مشکلی برای اجرای بازی ندارم؟ احتیاج نداره چیزی رو دانلود کنم؟

اگه دیتای بازیت با بازی که میخری یکی باشه هیچ مشکلی نداری و هیچ چیزی هم لازم نیست دانلود کنی

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
اگه برای بازی آپدیت بیاد اونوقت دیتا بدرد نمیخوره؟
حتما بازی باید آپدیت بشه؟
برای اجرا بازی باید به اینترنت وصل باشیم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اگه برای بازی آپدیت بیاد اونوقت دیتا بدرد نمیخوره؟
حتما بازی باید آپدیت بشه؟
برای اجرا بازی باید به اینترنت وصل باشیم؟

آپدیت بازی یه فایل جداست به دیتا مربوط نمیشه ، اگه واسه بازی آپدیت اومد شما باید آپدیتشو دانلود کنی ، دیتا هم جداست و همون باید انتقال بدی

نه واسه استفاده از امکانات آنلاین حتما باید آخرین آپدیت رو داشته باشی

نه لازم نیست میتونی آفلاین بازی کنی

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام
دوستان بازی درایوزکلاب 10 گیگ آپدیت داره و من میخواستم به این روش کپیش کنم توی ps4 ولی هرچی میگردم لینک دانلود آپدیتشو با pc پیدا نمیکنم
کسی لینکشو داره لطف کنه بزاره؟؟
ممنون

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
اقا من میخوام راکت لیگ رو دانلود کنم اما بهم 2 تا لینک میده با اینکه به 4 گیگ نمیرسه .الان کدوم رو باید دانلود کنم؟

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
clear کردم اما بازم دوتا لینک میده .یکیش برا خوده سایته پلی استیشن هست یکی همsonycoment.loris-e.llnwd.net اینه.هردوشونم حجمشون یکیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر