دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

EXCSTASi

کاربر سایت
Feb 16, 2014
3
آقایون....من دیروز کل دیتای gta v رو دانلود کردم.....اما موقع انتقال دادن رو 18 گیگ میمونه و اصلا تکون نمیخوره....

کسی راهی...روشی چیزی بزاره جلو پامون تا حجممون احیا شه

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
سلام دوستان این روش بخ چه دردی میخوره میشه کاملا توضیح بدین.چطور میشه بازیهای دانلود شده پلی 4 دستگاه شناسای کنه.من زیاد وارد نیستم اخه دستگاه که هک نشده.ممنون میشم توضیح بدین شاید به کار منم اومد

diego91

کاربر سایت
Mar 17, 2013
8
نام
mohamadreza
آقایون....من دیروز کل دیتای gta v رو دانلود کردم.....اما موقع انتقال دادن رو 18 گیگ میمونه و اصلا تکون نمیخوره....

منم دقیقا همین داستانو دارم
رو 17.19 گیگ میمونه . هر کاری کردم نتونستم جلو ببرمش
شاید به خاطر تعمیرات psn بوده که دیشب داشته انجام میشده
اگه کسی تونست بریزه به ما هم بگه چیکار کنیم

آخرین ویرایش:

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام--من دقیقا عین آموزش pdf رفتم ولی یه قسمت اضافه تر به نام mtu داشت اونم اتوماتیک گذاشتم..و آی پی 192.168.1.2 می ده برنامه وقتی تو پی اس فور می زنم و تست کانکشن می زنم قسمت اینترنت کانکشن ارور می ده...لطفا راهنمایی کنید
آ

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اتفاقا" دوستان همين چند صفحه پيش گفتن همين موضوع رو :|
بايد از اين مقدار بيشتر رو به صورت دستي به برنامه بديد و بهش شناسايي كنيد ! بايد از دوستاني كه اين مشكل رو ديدن بپرسيد چند صفحه قبلتر هست بحث اش

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58
سلام--من دقیقا عین آموزش pdf رفتم ولی یه قسمت اضافه تر به نام mtu داشت اونم اتوماتیک گذاشتم..و آی پی 192.168.1.2 می ده برنامه وقتی تو پی اس فور می زنم و تست کانکشن می زنم قسمت اینترنت کانکشن ارور می ده...لطفا راهنمایی کنید
آ

در صفحات قبل یه بار گفتم این مشکل برای همتون به وجود میاد و بهتره به فکر حل کردنش باشید

برای من با بازی last of us اتفاق افتاد و همینطور بود که درستش کردم

باید بزارید یه مقدار بین 5 تا 10 مگ از نت مستقیما بگیره بعد قطعش کنید و با psx دانلود ادامه بدید

اگر درست نشد باید بزارید ادامه اون پارت از نت خودش دانلود کنه یعنی اگر روی 18 گیگ میومنه و جلو نمیره باید بزارید 20 گیگ رد کنه و بعد دوباره با psx ادامه بدید

البته هنوز دانلود این بازی برای من تموم نشده تا خودم نصب و تستش کنم ولی روی بازی last of us این اتفاق افتاد برای من و با همین سیستمی که گفتم حلش کردم

درضمن داخل برنامه psx یک بار history لود کنید و بعد پاکش کنید برنامه دوباره باز کنید و تست کنید احتمال داره مشکل همینجا حل بشه و نیازی به توضیحات بالا نباشه

علی خواجوی

کاربر سایت
Jul 7, 2014
67
سلام دوست عزیز منم این مشکل رو تو انتقال nba2k15 داشتم اما نگران نباش خیلی راحت حل میشه . رو هر جایی گیر کرد دیگه نرفت اون پارت رو پاک کن مثلا 8-0 گیر کرد شما این پارت رو پاک کن دوباره بریز تو کامپیوتر تو همون فولدر قبلی بذار چند مگه خودش بگیره وقتی داری دوباره پارت رو میریزی رو کامپیوتر بعد برنامه psx رو ببند دوباره باز کن ببین با سرعت دوباره خودش میره . از اون برنامه دستی هم هیچ نیازی به استفاده نیست .
موفق باشی ما رو دعا کنید :D

EXCSTASi

کاربر سایت
Feb 16, 2014
3
سلام دوست عزیز منم این مشکل رو تو انتقال nba2k15 داشتم اما نگران نباش خیلی راحت حل میشه . رو هر جایی گیر کرد دیگه نرفت اون پارت رو پاک کن مثلا 8-0 گیر کرد شما این پارت رو پاک کن دوباره بریز تو کامپیوتر تو همون فولدر قبلی بذار چند مگه خودش بگیره وقتی داری دوباره پارت رو میریزی رو کامپیوتر بعد برنامه psx رو ببند دوباره باز کن ببین با سرعت دوباره خودش میره . از اون برنامه دستی هم هیچ نیازی به استفاده نیست .
موفق باشی ما رو دعا کنید :D

ممنونم از همتون....
وقتی گیر کرد یه بار ریست کردم...2مگ رفت بعدش psx رو باز کردم درست شد

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
دیدم دوستان یه سری مشکل بابت انتقال دیتا دارن ولی مشکل من سر دانلود همون دیتا است مثلا همین اپدیت اخری BF4 میزارم برای دانلود ولی بعد یه مدت ارور میده و دیگه دانلود نمیشه:

m06k5xficevf8q19qt56.jpg

الان 600 مگی دانلود شده ولی هر کاری میکنم دیگه دانلود ادامه پیدا نمیکنه ؟! اینم از مشکلات PSN هستش یا مشکل چیز دیگه ای ؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
دوستان من GTA V رو از طریق همین برنامه به PS4 منتقل کردم بدون هیچ مشکلی ( منم بار اول مشکل داشتم روی ۵گیگ قفل میشد)
بعضی وقتا مکث کردن موقع شناسایی پارت بعدی باعث این مشکل میشه
توی این برنامه یه گزینه هست که اگه تیک بزنید یک فولدر به برنامه معرفی می کنید که برنامه فایل های اون رو فولدر رو به صورت اتوماتیک پیدا و جایگزین می کنه شما فقط کافیه چشمتون به قسمت log برنامه باشه به محظ اینکه پارت بعدی رو شناسایی کرد فقط روی Enable کلک کنید
برای من که با این روش براحتی نصب شد

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان ظاهرا از طرف سونی خبرایی شده آپدیت جدید Drive Club رو کسی انتقال داده؟من هرچی تلاش میکنم نمیشه یا cannot download میزنه یا همش همینطوری اون نوار سفید دانلود ثابت میمونه
چند تا بازی و آپدیت دیگه رو قبلا دانلود کرده بودم بدون مشکل میتونم انتقال بدم اما این آپدیت درایو کلاب که تازه دیروز اومده ظاهرا فرق کرده اسمش هم نیگاه کنید UP9000-CUSA00093_00-XXXXXXXDRIVECLUB-A0107-V0100
امیدورام مختص همین بازی باشه و واسه بقیه بازی ها در آینده مشکلی پیش نیاد :no:

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58
دوستان ظاهرا از طرف سونی خبرایی شده آپدیت جدید Drive Club رو کسی انتقال داده؟من هرچی تلاش میکنم نمیشه یا cannot download میزنه یا همش همینطوری اون نوار سفید دانلود ثابت میمونه
چند تا بازی و آپدیت دیگه رو قبلا دانلود کرده بودم بدون مشکل میتونم انتقال بدم اما این آپدیت درایو کلاب که تازه دیروز اومده ظاهرا فرق کرده اسمش هم نیگاه کنید UP9000-CUSA00093_00-XXXXXXXDRIVECLUB-A0107-V0100
امیدورام مختص همین بازی باشه و واسه بقیه بازی ها در آینده مشکلی پیش نیاد :no:

دوست عزیز !

همیشه اپدیت بازی های و dlc ها به این صورت هست و اصلا چیز عجیبی نیست

دیشب اتفاقا من این اپدیت نضب کردم بدون کوچکترین مشکلی

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام...من کنسوا و پی سیم با لن به مودم وصلن...فایروال و آنتی ویروسم قطعن hss رو هم پاک کردم...موقع تست ، اینترنت کانکشن ارور می ده بدون تستم که قبلش می زنم یه مقداری دانلود شه بعد تنظیمات برنامه رو انجام می دم انتقال نمی ده...کل 44 صفحه رو هم خوندم نتونستم ولی نشد...help me:-s

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان

>>>> یه سری مشکلات احتمالی در هنگام کار با برنامه و راه حل هاشونو تو این پست جمع بندی کردم <<<<

مشکل 1
: بعد از انجام تنظیمات وقتی Test Connection تو PS4 می زنم مشکل داره مثلا IP نمی گیره یا اینترنت به PS4 نمی رسه

جواب : اگه برنامه ESET Smart Security بر روی سیستم نصب با کلیک راست بر روی آیکون اون در System Tray
این دو تا گزینه رو Disable کنید
(کلا هرچی Firewall دارید خاموش کنید)

mgflmimtmt9kib9bdq0z.jpg

مشکل 2 :وقتی وارد محیط برنامه میشم می خوام لینکارو استخراج کنم با انبوهی از لینکای دانلود مواجه میشم انگار برنامه قاطی کرده

جواب : کلا قبل از شروع کار با برنامه یه دور برنامه رو اجرا و به تب History برید و این گزینه رو بزنید

q6hq2b99m8pdlxy09346.jpg

مشکل 3 : وقتی می خوام پارت های دانلود شده رو بریزم رو PS4 هر بار باید دستی فایل هارو انتخاب کنم

جواب : به تب Setting برید و تیک Auto رو بزنید و فولدری که پارت های دانلود شده توش هستنو انتخاب کنید و در آخر Apply کنید
با این کار خود برنامه با عوض شدن پارت بازی اونو شناسایی و اضافه میکنه
دیگه لازم نیست هر پارتو دستی انتخاب کنید

rz61i989pua9caem952o.jpg

مشکل 4 (رایج ترین مشکل) : وقتی دارم فایل هارو به PS4 انتقال میدم برای مثال انتقال بازی رو 6.7 GB متوقف میشه و دیگه جلو نمیره

جواب : کلا برنامه PSX رو ببندید و PS4 به صورت عادی به اینترنت وصل کنید (بدون وارد کردن پ-روکسی)
بعد یه دور PS4 خاموش و روشن کنید بزارید بازی چند مگ از اینترنت دانلود کنه
مثلا وقتی حجم دانلود شده از 6.7 GB شد 6.9 GB
دوباره تو PS4 تنظیمات مربوط به PSX (پ-روسکی) رو انجام بدید و برنامه PSX رو اجرا و آماده به کار کنید
مجدد PS4 یه دور خاموش و روشن کنید و می بینید که انتقال فایل دوباره از سر گرفته میشه

مشکل 5 : سرعت انتقال دیتا ها به PS4 خیلی پایینه . مثلا انتقال یه بازی 40 GB شاید ساعتها زمان ببره

جواب : انتقال دیتا با سرعت بالا به PS4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر