دانلود نسخه رسمی Unreal Engine 2 RunTime + متعلقات

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
utech-banners-ue2runtime.jpg

Unreal Engine 2 Run Time Demo Version 2226.19.03
سلام دوستان.:-"
خب بعد از کلی سرچ و تحقیق بالاخره تونستم لینک دانلود UE 2 RT نسخه کاملش رو پیدا کنم!!
البته باید بگم این ورژن دمو هست و نسخه کامل پولکی هست و license میخواد.
لینک دانلود
حجم : 14.6 مگابایت
-----------------------------------------------------------------------------------------
برای برنامه نویسی با این انجین به این بسته هم نیاز دارید :
Obtaining Unreal Script Source Code : Download
حجم : 508 KB
-----------------------------------------------------------------------------------------
و :
Unreal Engine Debugger Tool : Download
حجم : 1.2 MB
برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا و اینجا مراجعه نمایید !!! ;)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
موفق باشید .
72.gif

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ايول،
اين UE2 رو دست كم نگيرين، Irrational با اين UE2 تونست پول جمع كنه و از ورشكستگي نجات پيدا كنه ولي كار كردن باهاش فكر كنم براي اكثريت ماها يكم زود باشه.

بازم مرسي حسام جان.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
unreal_technology1.jpg

ايول،
اين UE2 رو دست كم نگيرين، Irrational با اين UE2 تونست پول جمع كنه و از ورشكستگي نجات پيدا كنه ولي كار كردن باهاش فكر كنم براي اكثريت ماها يكم زود باشه.

بازم مرسي حسام جان.
من هم با شما موافقم.به نظر من UE 2 RT الان بهترین و قویترین انجین رایگان هست.
من الان هر سه تاشو دانلود کردم.Unreal Editor هم داره.:love:
g_feature-ue2runtime.gif
utech-banners-pastversions.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ببين حسام جان،
مساله اي كه براي ماها بيشتر مطرحه، قدرت يه انجين نيست، بلكه سادگي استفاده از اونه، به نظر من دنبال انجين هايي باشيم كه اكثريت بتونيم ازش استفاده كنيم نه اينكه رو هارد خاك بخوره و بگيم قوي ترين انجين رو داريم ولي باهاش كاري انجام نديم.

موافقي؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
ببين حسام جان،
مساله اي كه براي ماها بيشتر مطرحه، قدرت يه انجين نيست، بلكه سادگي استفاده از اونه، به نظر من دنبال انجين هايي باشيم كه اكثريت بتونيم ازش استفاده كنيم نه اينكه رو هارد خاك بخوره و بگيم قوي ترين انجين رو داريم ولي باهاش كاري انجام نديم.

موافقي؟
ببین دوست من،
من معتقدم هر چیزی وقتی یاد گرفته بشه راحته.
پس بنابر این هرکسی نمیتونه با این انجین کار کنه.
تازه شم این انجین، جایزه برترین انجین سال 2005-2006 رو گرفته.
واگر یکم در زمینه Unreal Engine و Unreal ED تحقیق کنی میفهمی که این انجین و کلا این خانواده چجوری دست بازیساز رو تو خیلی از مواقع باز میزاره.به نظر من هم بهترین،قوی ترین،راحت ترین انجین رایگان همین انجینه.
موفق باشی»
94.gif

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
البته این انجین رایگان نیست ولی خب مهمترین دلیلی که این انجین میتونه علاوه بر قدرت قابل استفاده هم باشه وجود Developer network و wiki قوی برای این انجینه که واقعا کار رو راحت میشکنه. این یعنی دسترسی داشتن به منابع اطلاعاتی که برای یک موتور با این قدرت خوبه را که در موتورهای مختلف این منابع معمولا فقط در اختیار افرادی که lice رسمی گرفتن قرار داره.
به نظرم این موتور بعد از source بیشترین منابع اطلاعاتی آنلاین رو داره.
علاوه بر این این موتور به علت داشتن یک ادیتور ساده خیلی کار رو راحت کرده و از سمت دیگه با داشتن زبان منحصر به فرد برای اسکریپت نویسی (US) خیلی از مشکلات استفاده از سایر زبانها مثل LUA یا C++ SCRIPT رو حذف میکنه.

در ادامه پیشنهاد میکنم برای کد نویسی راحت تر نرم افزار WOTgreal رو از سایت رسمیش در ادرس زیر دانلود کنید. مدت هاست از این نرمافزار برای کار با US برای UE2 و UE3 استفاده میکنم و واقعا ازش راضیم. با تمامی نسخه ها و حتی بازیهای عرضه شده EPIC سازگاره:
http://www.wotgreal.com/

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اقا سروش این سایت که لینک دادید خرابه.
ماهم اخر نفهمیدیم.،
تو یک تاپیک میگی UE 2 RT مجانیه تو یک تاپیک (این تاپیک) میگی مجانی نیست.
50.gif

کدومش بالاخره؟:cheesygri

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اقا سروش این سایت که لینک دادید خرابه.
ماهم اخر نفهمیدیم.،
تو یک تاپیک میگی UE 2 RT مجانیه تو یک تاپیک (این تاپیک) میگی مجانی نیست.
50.gif

کدومش بالاخره؟:cheesygri
حسام جان. اینجا منظورم نسخه تجاری بود که مجانی نیست و اونجا نسخه تستی!! :d (دمو)
خودتم گفتی که توی پست اول :cheesygri
از اون تاپیک:
لازمه بگم که این موتور اگر چه مجانی است ولی برای استفاده تجاری نمیتونید استفاده کنید.
اون لینک هم درسته!! حق دارید البته بیشتر شبیه وبلاگ داداش کوچیکمه ولی خب سایت سازنده و این برنامه است مثلا!! :blushing:
همون بالا گزینه دانلود رو بزنید و در لینک مربوطه کلیک کنید روی ورژنی که لازم دارید. لینک مستقیم هم پایین میزارم:
http://www.wotgreal.com/wotgreal/files/WOTgrealInstaller3005.exe

البته فکر کنم تریاله!! (تست کنید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر