دانلود ماهنامه ی فروردین 1393 مجله ی الکترونیکی کیوسک بازی

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
خب پس از این که دو نسخه از گیم کیوسک رو منتشر کردیم، بیشتر تمرکزمون رو گذاشتیم روی سایت و تقریباً می شه گفت از مجله قافل شدیم ! اما حال که تیم تحریریه دوباره در کنار هم قرار گرفت، نسخه ای دیگر ای مجله ی گیم کیوسک رو این بار با نام کیوسک بازی منتشر کرده ایم و قصد داریم آن را به عنوان یک عیدی به شما تقدیم کنیم !

این نسخه از کیوسک بازی با تغییرات بنیادی به پیشگاه حضورتون آمده است، از جلمه ی این تغییرات اضافه شدن بخش سینما که در شماره های بعدی تکمیل تر خواهد شد، اضافه شدن بخش خوب، بد، زشت که به قلم امیر حسین مرادی یا همون ( Big Bad ) خودمون نوشته شده و ... !

امیدواریم که با این تنوع گرایی در این شماره بتونید ارتباط خوبی برقرار کنید!

و در پایان گردآورندگان این شماره :

مدیر مسئول : مهدی راستی

سردبیر : مهراد نمازی

گرافیست : امیر حسین مرادی

اعضای تحریریه : امیر همایون شیرانی ، سجاد ایمانی ، رضا مسافر ، ایمان جمیلی ، یونس بهرامی ، حسین رضایی ، امیر حسین مرادی ، مهرشاد سعادت و تمام دوستانی که در این نسخه ما را همراهی کردند !

دانلود با کیفیت Hi - Res از مدیا فایر

لیست وبسایت هایی که مجله ی ما را به صورت رسمی منتشر کرده اند :

Top2Download

آپدیت منتشر شد ! دوستان دانلود کنید !

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
از دوستان کسی نظری نداره در رابطه با مجله ؟؟

بهترین مطلب از دیدگاه شما کدام مطلب بود ؟
سلام ! :d
به نظر من هم کار گرافیکی مجله برای اولین شماره خوب بود !
بهترین مطلب هم Batman : Arkham Kinght بود به نظر بنده ! :d ترجمه تریلر آنونس با اینکه مشکلات کوچکی داشت ولی قرار دادن ـش کار خوبی بود ! :d
فقط یک مشکلی رو اگر در شماره های بعدی برطرف بکنید خیلی خوبه ! اونهم اینکه قابلیت True PDF به مجله تون اضافه کنید، برای مثال اگر بخواید روی مجله Zoom بکنید، کیفیت تصاویر و بخصوص Font ها کاهش پیدا میکنه، در صورتی که اگر خروجی PDF رو به صورت زنده و یا همون True PDF بگیرید، کیفیت کُلی مجله خیلی بهتر میشه و خلاصه خیلی تاثیر داره !
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
از دوستان کسی نظری نداره در رابطه با مجله ؟؟

بهترین مطلب از دیدگاه شما کدام مطلب بود ؟
سلام! من مجله رو به صورت سطحی بررسی کردم!و نقد متال گیر و دارک سولز رو هم تا حدودی خوندم!
یکی از اشکالاتی که خیلی به چشم میومد ، نگارش متن بود! به نظر مناینطور اومد ه از متد خاصی استفاده نمیشه! بعضی جاها متن لحن محاوره ای میگیره و بعضی جاها رسمی! مثلا اون متنی که در ابتدای نقد دارک سولز نوشته بودین و در واقع ترجمه ی لانچ تریلر و یا اوپنینگ دارک سولز هست رو خیلی ضعیف ترجمه و نگارش شده بود! البته بیشتر منظورم همون نگارش هست و اینکه میشد از لغات خیلی حماسی تر برای ترجمه این متن نسبتا حماسی استفاده کرد! و همچنین نگارش خیلی بهتر!
شکل و شمایل مجله هم خیلی خوب بود!
در مجموع این قدر خوب هست که من رو به خوندنش علاقه مند کرده! چون محتوای خود نقدها برای من یکی که خیلی خوب و راضی کننده بود!
موفق باشید!

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
سلام ! :d
به نظر من هم کار گرافیکی مجله برای اولین شماره خوب بود !
بهترین مطلب هم Batman : Arkham Kinght بود به نظر بنده ! :d ترجمه تریلر آنونس با اینکه مشکلات کوچکی داشت ولی قرار دادن ـش کار خوبی بود ! :d
فقط یک مشکلی رو اگر در شماره های بعدی برطرف بکنید خیلی خوبه ! اونهم اینکه قابلیت True PDF به مجله تون اضافه کنید، برای مثال اگر بخواید روی مجله Zoom بکنید، کیفیت تصاویر و بخصوص Font ها کاهش پیدا میکنه، در صورتی که اگر خروجی PDF رو به صورت زنده و یا همون True PDF بگیرید، کیفیت کُلی مجله خیلی بهتر میشه و خلاصه خیلی تاثیر داره !
موفق باشید.

عزیز شماره ی اول نبود! دو شمارهی قبلی اسمشون گیم کیوسک بود ! این شماره کیوسک بازی شد !

سلام! من مجله رو به صورت سطحی بررسی کردم!و نقد متال گیر و دارک سولز رو هم تا حدودی خوندم!
یکی از اشکالاتی که خیلی به چشم میومد ، نگارش متن بود! به نظر مناینطور اومد ه از متد خاصی استفاده نمیشه! بعضی جاها متن لحن محاوره ای میگیره و بعضی جاها رسمی! مثلا اون متنی که در ابتدای نقد دارک سولز نوشته بودین و در واقع ترجمه ی لانچ تریلر و یا اوپنینگ دارک سولز هست رو خیلی ضعیف ترجمه و نگارش شده بود! البته بیشتر منظورم همون نگارش هست و اینکه میشد از لغات خیلی حماسی تر برای ترجمه این متن نسبتا حماسی استفاده کرد! و همچنین نگارش خیلی بهتر!
شکل و شمایل مجله هم خیلی خوب بود!
در مجموع این قدر خوب هست که من رو به خوندنش علاقه مند کرده! چون محتوای خود نقدها برای من یکی که خیلی خوب و راضی کننده بود!
موفق باشید!
حتمآً نقاط ضعف رو رفع میکنیم ... منتظر نسخه ی با قدرت باشید !

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
خب من مجله ر و دانلود کردم البته آپدیتو ... ( اپدیت که کم و کسری نسبت به نسخه ی اصلی نداره ؟ )
نقد رایس رو خوندم ... نقد جالبی بود امتیاز دهی هم خوب بود .... ( من رایس رو بازی نکردم با توجه به بازخورد بقیه میگم)
در کل خوشم اومد ... خسته نباشید :)
فقط خودمونیم معلومه طرفدار پر و پا قرص متال گر هستید :d
با این نمره دهی ..
تو متن میگید گرافیک متوسطه بعدش نمره ی 90 رو میدید ....
که البته اگه من بودم 100 میدادم ;)

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
خب من مجله ر و دانلود کردم البته آپدیتو ... ( اپدیت که کم و کسری نسبت به نسخه ی اصلی نداره ؟ )
نقد رایس رو خوندم ... نقد جالبی بود امتیاز دهی هم خوب بود .... ( من رایس رو بازی نکردم با توجه به بازخورد بقیه میگم)
در کل خوشم اومد ... خسته نباشید :)
فقط خودمونیم معلومه طرفدار پر و پا قرص متال گر هستید :d
با این نمره دهی ..
تو متن میگید گرافیک متوسطه بعدش نمره ی 90 رو میدید ....
که البته اگه من بودم 100 میدادم ;)

نظر لطفتون هست ... امیدوارم خواننده ی ثابت مجلمون بشید

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
راستی یک سری ایرادات توی تایپ وجود داشت که انشالله اونم رفع میشه ...
فقط فکر میکنم تو نقد رایس گفتید بازی 1080 اجرا میشه ولی فکر میکنم 900p باشه ...
موفق باشید ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر